نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 5 از 102 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

حالا که صحبت pin شد من میگم هم کاری که wow.oops و hashemian گفتن انجام بدیم. یعنی هم گروه خاص برای نظرسنجی ایجاد کنیم هم نظرسنجیهای مهم رو پین کنیم. (من که نه!!)
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion

من با نظر vahid1982 و m.hashemian موافق‌ترم و این بیشتر در راستای اهداف فرومه. یکی از اهدافی که yahoo group به خاطرش بسته شد همین گروه‌بندی عناوین بود و جمع کردن عناوین مختلف زیر یک گروه نقض غرض خواهد شد. اینه که فکر می‌کنم نظرسنجی‌های مهم رو پین کنیم بهتره.
    ضمنا با ایده ادغام شدن عناوین هم موافقم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

درسته ایده ادغام شدن عناوین هم خیلی خوبه.
    مثلا اگر همه منابع GRE تو یک تاپیک جمع بشه هم تعداد تاپیکهایی که پین میشن کمتر میشه م هم اینکه دسترسی به منابع واسه بچه ها آسون میشه.
    اگه همه موافق باشن من میتونم این کار رو شروع کنم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

من موافقم شروع کن. مخصوصا مسائل مربوط به تافل، نظام وظیفه و پذیرش خیلی پخش و پلا شده( فکر کنم همه رو گفتم ). به عنوان اولین نفر از زحمتی که میکشی متشکرم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

واقعا خيلي ممنون که ميخواين زحمت بکشين و پستهاي forum رو مرتب کنين.
    چند تا مسئله هست که فکر ميکنم بد نباشه روي اينام فکر بشه.
    1)خيلي از پست هايي که نوشته شده، واسه يک زمان خاص بوده، و الان ديگه به درد کسي نمي خوره. (مثل موارد تافل و يا ويزا که واسه زمان خاصي تقاضا شده بود و يا خيلي مسائل ديگه ...)
    2) بعضي از پست ها، فقط تشکر رو بيان مي کنه. (به نظر من اگه قراره تشکري که عموميم نيست، انجام بشه بهتره که پست خصوصي فرستاده بشه و نه عمومي)
    شايد همين دو گروه پست هم پاک شن، خيلي خلوت تر شه.

Senior Member

فکر نکنم پاک کردن پستهایی که برای یه زمان خاص بوده، واجب باشه، چون اون پستها خود به خود به صفحه های بعد می رن و دیگه جلو دید نیستن که مزاحم باشن، بعد هم وقت زیادی از بچه ها میگیره اگر بخوان همه اونها رو مرتب کنن که به اندازه مصرف وقتش فایده نداره.

موفق باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من مخصوصا درباره پستهای تشکر خیلی وقت هست که دارم روش فکر میکنم. متاسفانه حجم زیادی دارن و علی رغم تذکر زیاد هنوز بچه ها رعایت نمیکنن.
    در حد وقتی که خودم دارم سعی میکنم اونارم حذف کنم. تا نظر بقیه چی باشه و ایده بهتر داشته باشن یا نه.
    ضمنا من به جز قسمت کشورها تو سایر قسمتها سعی کردم تاپیکهای مهم رو پین کنم و تا جایی که امکان داشت مرتب کنمشون.
    اگه چیزی جا افتاده بود یا مشکلی داشت به من pm خصوصی بزنید تا بررسی کنم.
    شوپنهاور

Senior Member

بله، درسته وقت زيادي ميگيره. لازم نيست که به سرعت انجام بشه ولي به نظر من هر چند وقت يکبار لازمه، و بايد به مرور انجام بشه.
    در مورد پستهاي تشکر، شايد يک کاري که بشه از ادامه اين عمل جلوگيري کرد، پاک کردن سريع اونها باشه. من فکر ميکنم شما اکثر پستها رو ميخونين و همون موقع که همچين پستي رو ديدين ، بشه حذفش کرد، شايد بهتر باشه.
    اين جور پستها به مرور زياد ميشه و بعدا مشکل ايجاد ميکنند. علاوه بر اشغال فضا و حجم، واسه افراديم که تازه وارد ميشن و مي خوان مطالب رو بخونن و اطلاعات کسب کنند، خيلي وقت گير ميشه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

درسته من با niva موافقم. اصلا وقتی میشه امتیاز مثبت به کسی داد دیگه پست اظافی واسه تشکر معنی نداره.
    من به شخصه از این به بعد هر جا پست تشکر بی مورد ببینم همون جا پاکش میکنم و اگه دیدم کسی چند بار این کار رو تکرار کرد بهش اخطار میدم و در صورت عدم توجه اجازه ارسال رو ازش میگیرم.
    پاک کردن پستهای تشکر تاپیکهای قدیمی کار خیلی وقتگیری هست که من سعی میکنم هر جا برخورد کردم مرتب کنمشون.
    همه کسایی که تو این فروم هستند قشر تحصیلکرده هستند و ازشون انتظار میره که وقتی اعلام میشه به جای پست تشکر امتیاز مثبت بدید این کار رو رعایت کنند.
    شوپنهاور

Senior Member

همه کسایی که تو این فروم هستند قشر تحصیلکرده هستند و ازشون انتظار میره که وقتی اعلام میشه به جای پست تشکر امتیاز مثبت بدید این کار رو رعایت کنند.
    حق با شماست آقا وحید، اما این یه حالت ایده آله، بعد از این همه وقت گفتن که اقا فینگیلیش ننویسید، نمیشه خوند، همچنان هم دوستان رعایت نمی کنن و حتی یکی شون بعد از اینکه گفتم چرا فینگلیش می نویسی، یعد از یه جواب دندان شکن ( ;D) که به شما چه ربطی داره، ما رو با چند امتیاز منفی مسرور ساخت.
    فکر کنم این مورد رو هم اگه بشه کاریش کرد خیلی خوب میشه!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)