نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 50 از 102 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    ممنون که به من اطلاع دادید، اما من دقیقا متوجه مشکل نشدم. ما موضوعی داریم که شما می‌تونید در صورت اعتراض داشتن به عملکرد مدیران، اعتراض‌تون رو درش بنویسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,10130.0.html
    اگر هم نمی‌خواهید موضوع رو در فروم و در معرض دید عموم قرار بدهید، می‌تونید برای من پیام خصوصی بفرستید و بیشتر توضیح بدهید که چه مشکلی پیش اومده.
    سلام
    گمان کنم ایشون مشکلشون را قبلا در همون تاپیک که فرمودید گفته اند. گمانم از غیبت یک مدیر ناراضی هستند که خود من هم نمی دونم کدام را می گن! چون من الان چک کردم دیدم هر دو مدیر مالزی آخرین زمان فعالیتشون دیروز بوده و اون دفعه هم چک کردم دیدم هر دو هستند. میشه بیشتر توضیح بدی محمد جان قضیه چیه؟ کنجکاوی ما را برانگیخته ای! اگر هم نمی خوای اقلا برای بابک جان خصوصی شفاف سازی کن!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    وقتی که ایمیل مربوط به پیغام خصوصی دریافت می شود در قسمت subject ایمیل یه سری عدد و نشانه های نامفهوم وجود دارد آیا می شود یه سابجکت بهتر برای اینگونه ایمیل ها تنظیم شود؟
    من این مشکل رو دقیق‌تر بررسی کردم. ظاهرا این اعداد و علامت‌های نامفهوم در Yahoo ظاهر می‌شه، اما در gmail متن فارسی نمایش داده می‌شه. فکر می‌کنم قسمتی از مشکل مربوط به پشتیبانی از unicode در Yahoo mail باشه. به هر صورت من سابجکت بعضی از ایمیل‌های ارسالی رو به انگلیسی تغییر دادم، اما چون نرم‌افزار فروم به طور خودکار عنوان موضوع رو به سابجکت اضافه می‌کنه و عناوین اغلب موضوعات فروم فارسی هست، باز هم این کاراکترها و اعداد ممکنه در ایمیل yahoo ظاهر بشه.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

درسته من از یاهو استفاده می کنم ولی اگر سابجکت فارسی باشه را هم نشون می ده مثلا وقتی یه ایمیلی از یک شخص دریافت می کنم آیا در این مورد تفاوتی وجود دارد؟

ApplyAbroad Champion

درسته من از یاهو استفاده می کنم ولی اگر سابجکت فارسی باشه را هم نشون می ده مثلا وقتی یه ایمیلی از یک شخص دریافت می کنم آیا در این مورد تفاوتی وجود دارد؟
    بله، من هم دیدم که یاهو در مواردی فارسی رو درست نمایش می‌ده و در مواردی مثل ایمیل‌های فروم درست نمایش نمی‌ده. من باز بررسی می‌کنم ببینم آیا این مساله برای یاهو قابل اصلاح هست یا خیر.

سلام

از آنجا که بعضی از پاسخ ها به یک سوال بعضا ممکنه که متناقض باشد برای بالابردن درصد اعتماد و صحت آن پاسخ اگر برای هر پستی که کاربران قرار می دهند یک دکمه ای برای تایید یا رد آن باشد که سایر کاربرین نیز در مورد آن پاسخ بنا بر تجربیات خود نظر بدهند شاید خوب بود

سلام

از آنجا که بعضی از پاسخ ها به یک سوال بعضا ممکنه که متناقض باشد برای بالابردن درصد اعتماد و صحت آن پاسخ اگر برای هر پستی که کاربران قرار می دهند یک دکمه ای برای تایید یا رد آن باشد که سایر کاربرین نیز در مورد آن پاسخ بنا بر تجربیات خود نظر بدهند شاید خوب بود
    سلام
    من بعید میدونم که وجود چنین امکانی منجر به تایید و بالا بردن سطح صحت ‍‍ارسال ها بشه- چرا که شما باز هم از صحت اون تایید ها اطمینان نخواهید داشت.

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

سلام

من نمیدونم چطور میشه همچین امکانی رو قرار داد ولی به نظر من مفید هست.
    متاسفانه من موارد زیادی رو میبینم که تو فروم اطلاعات غلط قرار داده میشه و بعضیا متاسفانه خودشون رو قیم فروم میدونن و دوست دارن تو هر موردی نظر بدن کما اینکه اصلا تجربه ای تو اون زمینه نداشتن و اطلاعاتشون هم کافی نیست. به هر حال من این پیشنهاد رو خوب و قابل بررسی میدونم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    من بعید میدونم که وجود چنین امکانی منجر به تایید و بالا بردن سطح صحت ‍‍ارسال ها بشه- چرا که شما باز هم از صحت اون تایید ها اطمینان نخواهید داشت.

البته مبنا بر اعتماد و صحت پست هاست ولی اگر یک پست واقعا از روی نداشتن اطلاعت گذاشته شود مطمینا با عدم تایید کاربران باتجربه قرار می گیرد و صد در صد حدقل اطلاعات آشکار اشتباه رد خواهد شد.

ApplyAbroad Champion

راستش رو بخواهید من از قبل در فکر این مساله بودم که بشه امکانی ایجاد کرد که به پست‌ها امتیاز داد و بعد این امتیاز در قالب مثلا چند ستاره در کنار پست‌ها نشون داده بشه. البته من بیشتر به دنبال این بودم که پست‌های با اهمیت و حاوی اطلاعات مفید رو بشه راحت‌تر از بقیه تشخیص داد، اما این امکان به تشخیص پست‌های اشتباه از پست‌های درست هم کمک خواهد کرد. حالا که این مساله مجددا مطرح شده، من باز هم بررسی می‌کنم و احتمالا این امکان رو به فروم اضافه خواهم کرد.

سلام،از بابک عزیز خواهش میکنم که یه فکری به حال این اسامی کاربری افراد که تازه وارد فروم میشوند بکنند که بعضی از اونها اصلا قابل تحمل نیست و به نظر من یه جور توهین به قدیمی تر های فروم هست،نمیخوام اسم ببرم که کسی ناراحت بشه .ممنون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)