نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 51 از 102 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش رو بخواهید من از قبل در فکر این مساله بودم که بشه امکانی ایجاد کرد که به پست‌ها امتیاز داد و بعد این امتیاز در قالب مثلا چند ستاره در کنار پست‌ها نشون داده بشه. البته من بیشتر به دنبال این بودم که پست‌های با اهمیت و حاوی اطلاعات مفید رو بشه راحت‌تر از بقیه تشخیص داد، اما این امکان به تشخیص پست‌های اشتباه از پست‌های درست هم کمک خواهد کرد. حالا که این مساله مجددا مطرح شده، من باز هم بررسی می‌کنم و احتمالا این امکان رو به فروم اضافه خواهم کرد.
    من پیشنهاد می کنم، یه امکانی برای مدیران فراهم بشه تا پست ها و ارسال های مهم و ضروری رو ستاره دار کنن تا مثلا" خوندن یه تاپیک مثلا" 70 صفحه ای سخت نباشه و اگه کسی خواست فقط پست های ستاره دار نمایش داده بشن...
    امتیاز دادن ممکنه یه سری غرض ورزی ها رو به وجود بیاره (البته نباید منفی نگری کرد )
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion

من دنبال این بودم که بشه به پست‌ها امتیاز مجزا داد، اما متاسفانه هیچ mod-ای که این کار رو بدون مشکل انجام بده و مناسب باشه برای نرم‌افزار فعلی فروم پیدا نکردم. بچه‌هایی که با SMF آشنایی دارند و از وجود چنین mod-ای خبر دارند لطفا اطلاع بدهند.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت و شادی برای همه بچه های سایت در سال جدید یه پیشنهاد برای سفره هفت سینی که ادمین محترم رو سایت قرار داده اند دارم:
    سفره هفت سین رو بالای صفحه بین نام و لوگوی سایت بمونه بهتر نیست؟ الان روی نوار بالای صفحه، از نتایج پذیرش به بعد رو پوشانده (روی مونیتور من البته)، البته میشه روشون کلیک کرد...
    با تشکر

البته من با این مورد که مریم خانم گفتند مشکل ندارم مشکل من اینه که چرا ماهی های تو تنگ زرد هستند؟ ;D البته مزاح میکنم! سال نوی همه دوستان فرومی مبارک
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت و شادی برای همه بچه های سایت در سال جدید یه پیشنهاد برای سفره هفت سینی که ادمین محترم رو سایت قرار داده اند دارم:
    سفره هفت سین رو بالای صفحه بین نام و لوگوی سایت بمونه بهتر نیست؟ الان روی نوار بالای صفحه، از نتایج پذیرش به بعد رو پوشانده (روی مونیتور من البته)، البته میشه روشون کلیک کرد...
    با تشکر
    برای من زیر نوار جستجو نمایش داده میشه. با چیزی تداخل نداره.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    با تشکر
    من هم سال نو رو به همه‌ی دوستان عزیز تبریک می‌گم و امیدوارم که امسال سالِ موفقیت‌های پی در پی و خبرهای خوب باشه.
    در مورد سفره هفت سین بالای صفحه، من سعی کردم جایی بگذارمش که با بقیه متن‌ها تداخل نداشته باشه ولی در resolution های پایین مشکلی که گفتید ممکنه پیش بیاد. در نوار بالای صفحه به راحتی جا نمی‌شه، اما من سعی می‌کنم که در همون قسمت بگنجونمش.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    پیشنهادم اینه که به قوانین فروم اضافه بشه که در هر ارسال یک سوال یا چند سوال مرتبط با هم مطرح بشه.
    چون اخیراً حجم ارسال هایی با مضامین کلی و سوال های غیر مرتبط با هم زیاد شده.

ApplyAbroad Champion

این قانون در حال حاضر عملا در بند ۱۰ مقررات فروم وجود داره. اگر چندین سوال که به هم ربطی ندارند در یک ارسال مطرح بشه، حتما تعدادی از این سوالات به عنوان اصلی موضوع ربطی ندارند و در نتیجه ناقض بند ۱۰ مقرراته.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    من منظورم اولین ارسال یک تاپیک هست که با عناوینی تحت چند سوال ... مطرح میشوند هستش.
    و مسلماً با عنوان اصلی هم در تناقض نیست.

ApplyAbroad Champion

با پیشنهاد شما موافقم و به نظر من هم وجود چنین قانونی کمک مؤثری در دسته بندی اطلاعات خواهد کرد. بند ۱۴ قوانین به مقررات فروم اضافه شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)