نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 56 از 102 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

من فعلاً اختلاف زمانی با سرور را عدد 12.5 تنظیم کردم و این راهی هست که ساعت را دقیقاً همون ساعت ایران نشون میده.

به هر حال حرف شما توجیه درستی نیست. هر کسی با هر تنظیم اختلاف زمانی با سرور باید این جمله براش منطقی نمایش داده بشه، نه فقط برای یک زمان. به هر حال این یک مشکل هستش.

شاید این مشکل اینطوری حل بشه: بیشترین میزان آنلاین در امروز X . بیشترین میزان آنلاین: ( روز Y )

امروز و روز Y باید بر اساس یک اختلاف زمانی ( اختلاف زمانی انتخاب شده توسط کاربر ) محاسبه شوند و نمایش داده شوند و در نتیجه نحوه نمایش برای کابران مختلف ممکنه که متفاوت باشه.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

با سلام

مي خواستم ببينم آيا امكان تهيه يك google gadget (اگه درست نوشته باشم) كه توش آخرين پست هاي ديده نشده توسط فرد نمايش داده بشه و يك لينك براي نشانه گذاري آنها بعنوان خوانده شده تعبيه بشه هست؟
    اينجوري راحت مي شه از igoogle به فروم دسترسي داشت.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

با عرض سلام و خسته نباشید.
    خواستم بدونم امکانش هست که در بخش نتایج پذیرش یک ستون برای نمره امتحان GMAT اضافه کرد؟ و اگر افزودن یک ستون مقدور نیست، می شه نوع امتحان زبان را حذف کرد و به جای آن نمره GMAT را گذاشت؟ چون فکر می کنم با توجه به نمرات امتحان زبان نوع امتحان خود به خود واضح و مبرهم است.
    پیشاپیش از لطف و توجه مدیران سپاسگزارم.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    خواستم بدونم امکانش هست که در بخش نتایج پذیرش یک ستون برای نمره امتحان GMAT اضافه کرد؟ و اگر افزودن یک ستون مقدور نیست، می شه نوع امتحان زبان را حذف کرد و به جای آن نمره GMAT را گذاشت؟ چون فکر می کنم با توجه به نمرات امتحان زبان نوع امتحان خود به خود واضح و مبرهم است.
    پیشاپیش از لطف و توجه مدیران سپاسگزارم.
    همچین اختیاری وجود داره! تصویر زیر را ببینید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    چطور میشه به این تصویر دستیابید؟؟
    تو قسمت جستجو در نتایج پذیرش من چنین چیزی وجود نداره.
    تصویر زیر رو ببینید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose
    چطور میشه به این تصویر دستیابید؟؟
    تو قسمت جستجو در نتایج پذیرش من چنین چیزی وجود نداره.
    تصویر زیر رو ببینید.
    شما رفتید تو قسمت "جستجوی نتایج پذیرش".
    باید می رفتید به قسمت "نتایج پذیرش من".

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    شما رفتید تو قسمت "جستجوی نتایج پذیرش".
    باید می رفتید به قسمت "نتایج پذیرش من".
    من فکر کردم از option های جستجو در نتایج پذیرشه تا بشه بر اساس نمره gmat جستجو کرد.
    ok فعلا ما با اون قسمت کاری نداریم

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    سلام ممنون از راهنمایی تون.... من دیدم در قسمت نتایج پذیرش در قسمت GRE خیلی از دوستان از N/A استفاده کردن، فکر کردم به علت نبود جا نمره GMAT را ذکر نکردند... پس در واقع خودشون نمرات را وارد نکردن... کاشکی دوستان مدیریتی که پذیرش گرفتن لطف کنند و نمرات GRE / GMAT خودشون را وارد کنند تا راهنمایی خوبی برای تصمیم گیری و انتخاب متقاضیان رشته های مدیریتی باشد... با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان فروم
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض نظرات شما در مورد خدماتِ آگهی شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmohammad
    سلام.

من واقعا دارم گیج می شم!

امروز رفتم اداره گذرنامه، سر راهش آژانس بهساگشت رو دیدم. گفتم برم یه آماری بگیرم. گفتند که برا باکو هم وقت می گیرن، من بهشون گفتم که وقت گرفتن اینترنتی از باکو که کاری نداره، همه میتونن انجام بدن چرا الکی وقت ها رو پر میکنید! یه بحث مختصر هم باهاشون کردم اونجا!

اصلا اینها چطور وقت میگیرن؟ مگه میشه با یه شماره پاسپورت اینهمه وقت گرفت؟
    مگه میشه اطلاعات وقتها رو بعدا عوض کرد؟ اصلا اینها چطور عوض میکنن؟
    از مدیران عذر می خوام که این مطلب رو در اینجا می نویسم. من در بخش "نظرات شما در مورد خدماتِ آگهی شده" از مدیران درخواست کردم که تبلیغ های مربوط به آژانس هایی که وقت می فروشند رو حذف کنند. از بقیه دوستان هم می خوام که اگر درخواست مشابهی دارند به آدرس زیر مراجعه کنند و اعتراض خودشون رو اعلام کنند:

http://egoft.com/index.php?board=36.0
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Senior Member emperial آواتار ها

من پیشنهاد میکنم یک بند به مقررات اضافه بشه یا به شکلی اطلاع رسانی بشه که کاربران به جای پاسخ دادن به پست های تکراری یا نامربوط اونو از طریق لینک به مدیران گزارش کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)