نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 6 از 102 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

راستش من تو یه انجمن دیگه تو یک سایت دیگه هم فعالیت میکنم که به هیچ وجه به کسی اجازه نمیدن کسی پینگلیش بنویسه و اگه کسی این کار رو بکنه اول اخطار میگیره و بعد اخراج میشه. اوایل زیاد رعایت نمیکردن ولی بعد که سختگیری مدیران رو دیدن انجمن خیلی منظم شد. بله متاسفانه بعضیها کوچکتریت انتقادی که بهشون میشه طرف رو منفی بارون میکنن بدون هیچ منطقی.
    من اینجا تصمیم گیرنده نیستم مگرنه با پینگلیش نوشتن برخورد میکردم. به هر حال اگه انجمن میخواد نظم داشته باشه باید برای این موضوع فکری کرد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

اگر چه این پست برای تشکر نیست، ولی اول از وحید برای زحمت‌هاش ممنونم.
    من هم موافقم که پست‌هایی که فقط برای تشکر زده شده پاک بشه. حالا لازم نیست که بریم و همه رو پیدا کنیم و پاک کنیم، ولی از این به بعد هر جا پیام تشکر دیده بشه، پاک خواهد شد.
    در مورد پینگلیش هم به نظرم داره به تدریج مایه دردسر می‌شه. اوایل من فکر می‌کردم اگر به صورت قانون دربیاد بچه‌ها خودشون رعایت خواهند کرد، اما ظاهرا اشتباه می‌کردم. من موافقم که به کسانی که پینگلیش می‌نویسند تذکر داده بشه و پیام‌هاشون حذف بشه، اما مشکل این‌جاست که خیلی از بچه‌هایی که از ایران رفته‌اند هم بعضا میان و کمک می‌کنند و پینگلیش جواب می‌دهند. در این جور موارد کار درستی نیست که بخواهیم زحمت‌هاشون رو با تذکر و پاک کردن پیام‌هاشون جواب بدهیم. حقیقتا برای این مورد نمی‌دونم چه کار باید کرد، اما حداقل می‌شه به اونایی که سوالشون رو پینگلیش می‌پرسند تذکر داد.

wow.oops
    Guest

لازم نیست تذکر بدیم.من که ازشون خواهش می کنم.

Senior Member

چه اعتماد به نفسی داری آقا! ;D امیدوارم گوش کنن،
    در مورد صحبت آقا بابک، دوستانی که خوب، تعداد پستهای کمی دارن، هنوز با جو سایت آشنا نیستن و اغلب هم یا کیبورد فارسی ندارن، یا مشکلاتی مثل این، و بالطبع فینگیلش می نویسن، مواردی از این قبیل مهم نیست، اما بعضی ها که بعد از تعداد زیادی پست هنوز هم به صورت فینگیلیش می نویسن رو فکر می کنم اگر یه فکری برای اونها کنیم بهتر باشه.

من هم از زحمات هم آقا بابک، هم آقا وحید ممنونم.
    موفق باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلام بر ادمینها
    نمی دونم اینی که می نویسم جاش اینجاس یا نه.
    تو applyabroad yahoo یه دیتا بیسه قدیمی بود که توش بچه ها اسمه دانشگاههایی که پذیرش گرفته بودنو با رشته تحصیلی با نمره تافل و جی ار ای و محل گرفتنه ویزا و معدل .و...رو مینوشتن.خیلی هم مفید بود.می شه اونو یه جوری اطلاعاتشو بیارین تو این فروم یه جای خوبم براش بذارین تا تو فروم مد بشه که همه این کارو بکنن ؟ خیلی منبع جالب و مفیدی خواهد شد.مادریتور ها یه فکری بکنن برای این مساله.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من این فایل رو آماده کردم و اینجا گذاشتم. حالا اگه صلاح دیدید میشه عنوان و محلش رو هم تغییر داد.

حالا اگه بشه برنامه نویسی انجام بشه تا بچه ها بتونن اتوماتیک اطلاعات رو وارد کنن و داخل table قرار بگیره خیلی خوب میشه.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام
    اول در مورد پينگيليش تا اونجايي كه من الان دارم ميبينم تعداد كسايي كه پينگيليش استفاده ميكنن خيلي نسبت به قبل كم شده ( فقط اين فروم رو نميگم كلا. چهار پنج سال پيش طرف اصلا بلاگ داشت به پينگيليش) حالا از وحيد اقا
    مي پرسم شما كه اين همه براي اين فروم زحمت كشيدين و وقت گذاشتين هدفتون از اين كار به جز كمك به هموطنانتون بوده؟چرا نسبت به اين موضوع سخت ميگيرين كسايي كه ميان اينجا جواب بقيه رو ميدن جز كمك قصد ديگه اي دارند؟ حالا يكي بياد اين وسط پينگيليش بنويسه مگه طرفش نميفهمه كه اون چي ميگه شايد اون بنده ي خدا كيبرد فارسي نداشته باشه يه اطلاعاتي هم داره كه ميتونه به بقيه كمك كنه بعد شما بياين نوشته ي اون رو بخاطر پينگيليش نوشتن پاك كنيد ( ميدونم تا حالا همچين اتفاقي نيفتاده) اونموقع به اون كسي كه احتياج به جواب داشته ظلم نشده ؟ ممكنه به خاطر همين كار مسير زندگي يه نفر عوض بشه اگه قصد ارتباط صاحبان دانش و نياز مندانش هست كه با پينگيليش هم راه ميفته.
    دوم با اينكه اينجا شلخته شده كاملا موافقم من خودم چند روز پيش ديدم كه يه تاپيك بالا بود پرسيده بود هدف شما از اپلاي كردن چيه گذاشتم بعدا بخونم ولي تا حالا هر چي گشتم پيداش نكردم اگه من ادمين بودم يكي يكي اينا ها رو مرتب ميكردم تشكر ها رو هم پاك ميكردم حتي پينگيليش ها رو فارسي مينوشتم ولي از شما اصلا همچين توقعي ندارم چون ميدونم شما مثه من بيكار نيستين
    بازم از همتون ممنونم كه به هموطناتون كمك ميكنيد و ميدونم هيچ جوري نميشه پاداش زحمات شما رو داد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من فقط در جواب شما میتونم بگم این فارسی نوشتن شاید واسه هیچکس به اندازه من سخت نباشه.البته این برمیگرده به اوایل راه افتادن این فروم چون به هیچ وجه عادت نداشتم و لپ تاپ خودم هم برچسب فارسی نداره. به نظر من اگه قراره به کسی کمک کنیم و یا جواب سوالامون رو بگیریم باید به قوانین هم احترام بذاریم. تو جمعی که از هر 100 نفر 95 تا فارسی مینویسن (با اینکه واسه همشون سخت هست) آیا درسته ما واسه راحت بودن خودمون قوانین رو رعایت نکنیم؟ آیا این بی احترامی به بقیه نیست؟ به هر حال به نظر من این چیزی هست که نمیشه اجبارش کرد و باید خود شخص به این نتیجه برسه. ولی ماشالا همه ما زبان خوندیم حداقل میتونیم انگلیسی بنویسیم که. قبول کنید پینگلیش نوشتن منطقی نیست چندان. بحرحال من فقط نظر خودم رو گفتم و عقیده دارم اگه بچه ها به خودشون یکم بیشتر سختی بدن این موضوع تا چند وقت دیگه از طرف همه خودبخود رعایت میشه.
    شوپنهاور

Junior Member

من با شما موافقم و اصلا با پينگيليش به هيچ وجه موافق نيستم ولي نميتونم به خودم بقبولونم كه بخاطر پينگيليش نوشتن كسي رو از اين اطلاعات محروم كنيم اونم بايد به شعور كساني كه اين كار رو ميكنن محول كنيم بازم ممنون

ApplyAbroad Veteran

سلام بچه ها
    اون زمان که وبلاگ نویسی به پینگلیش رایج بود یادمه یکی دو تا اسکریپت در اومد واسه تبدیل پینگیلیش به فارسی. خوشبختانه هنوز هم هست. کسانی که واقعا براشون مشکله می تونن از این استفاده کنن. البته این هم مشکلات خودشو داره ولی اونقدر نیست که نشه ازش استفاده کرد:
    http://www.pitchup.com/pin2pa/
    و این:
    http://gaahigodaari.tripod.com/cgi-bin/pinglish.cgi?1
    و این:
    http://www.pinglish.org/
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)