نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 7 از 102 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

وحید از قرار داد ن فایلها ممنون.ولی باید یه فکری بشه که بر تعدادشون افزوده بشه.جدول برنامه نویسی شده فکره خیلی خوبیه هر چند نمی دونم چقدر طول می کشه یا چقدر زحمت داره.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

با سلام
    اولا وظیفه خود می دانم از شما و همه بچه ها بخاطر این forum بسیار عالی تشکر کنم. ثانیا یک پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید واقع شود:
    من تقریبا یک سال است که عضو این گروه هستم. یکی از نفاط مثبتی که در yahoogroup بود این بود که بچه ها انگلیسی تایپ می کردند و از آنجایی که خیلی از سوالات معمولا تکراری است و تجره به های گذشته دیگران همیشه مفید خواهد بود به راحتی با یک جستجوی ساده و با سرعت بالاتر می شد به اطلاعات بیشتری در زمان کمتری قابل دسترسی بود. البته این forum بسیار عالی است و امکانات آن قابل مقایسه با yahoogroup نیست. پیشنهاد من این است که باهم یک قرار دادی بکنیم و کلمات متداول و مهم مثل deadline, application form, TOEFL, GRE, اسم دانشگاهها و... را انگلیسی تایپ کنیم. مثلا خود من برای پیدا کردن اطلاعاتی در مورد دانشگاه Minnesota چندین حالت مختلف مثل می نی سوتا , مینه سوتا, مینیسوتا و Minnesotaو UMN را چک کردم و جالب این بود که چندین حالت مختلف نیز وجود داشت.
    از زحمات شما بسیار سپاسگزارم
    امیدوارم که همواره موفق و پیروز باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

بسیار پیشنهاد به جا و خوبیه. امیدوارم که بچه‌ها این موضوع رو در نوشته‌هاشون رعایت کنند.
    ممنون از پیشنهاد خوبت.

Hi
    I think a search machine in Persian and English would help the students search their items more easily
    Regards
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین
    Hi
    I think a search machine in Persian and English would help the students search their items more easily
    Regards
    نمی‌دونم منظورت از search machine دقیقا چی بود، ولی در حال حاضر امکان جستجو به فارسی و انگلیسی در فروم وجود داره، منتها مساله اینه که خیلی از اسم‌های انگلیسی به چند صورت ممکنه به فارسی نوشته بشه. مثل همون مثال Minnesota. در این جور مواقع طبیعیه که اگر کسی Minnesota رو جستجو کنه، مواردی که به فارسی نوشته شده رو پیدا نخواهد کرد.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض زمینه تحقیقاتی در پروفایل

سلام دوستان
    ما که اینور دوستای خوبی واسه هم هستیم و به هم کمک میکنیم چرا اینکارو اونور نکنیم. پیشنهاد من اینه که بابک جان یه قسمت به پروفایل بچه ها اضافه بکنن که دوستان زمینه تحقیقاتیشون رو اونجا بنویسن که قابل سرچ باشه. اینجوری زمینه همکاری علمی بیشتری بین بچه ها به وجود میاد و میتونن با کسایی که تو یه فیلد کار میکنن بیشتر آشنا بشن.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمینه تحقیقاتی در پروفایل

خيلي ايده خوبي ولي شايد با هدف اصلي اين سايت در تناقض باشه ولي اگر يك طوري بتوني گروه رو چند منظوره كنيم (شايد يك گروه جدا لازم باشه كه ايجاد بشه) خوب باشه به شرطي كه خللي به رسالت اصلي گروه كه همون پروسه apply كردن و ويزا گرفتن و ... وارد نشه.

ApplyAbroad Champion

پیشنهاد خوبیه و به نظر من هیچ تناقضی با اهداف گروه نداره. هدف گروه کمک به بچه‌ها برای تحصیل در خارج از کشوره و این کار هم در همون راستا خواهد بود. در حال حاضر پروفایل بچه‌ها قسمتی تحت عنوان بیوگرافی داره که توش می‌شه موضوع تحقیقاتی رو هم نوشت. در صورتی که نخواهیم از بیوگرافی استفاده کنیم، احتیاج به یک مقدار کار برنامه‌نویسی داره که البته خیلی مشکل نیست، اما اشکالی که ایجاد می‌کنه اینه که update کردن نرم‌افزار فروم رو بسیار سخت می‌کنه. به خاطر این مشکلات من از بقیه خواهش می‌کنم که نظرشون رو در این مورد بگن و درصورتی که تعداد زیادی از بچه‌ها مایلند که اطلاعات خودشون در اختیار بقیه قرار بدهند، این صفحه به پروفایل اضافه خواهد شد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

منم فکر میکنم ایده خیلی خوبی باشه فقط به این شرط که قابل سرچ باشه. از بابک بخاطر زحمتهاش تشکر میکنم و امیدوارم این کار انجام بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

منم کاملا موافقم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)