نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 84 از 102 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

(یکی از مدیران گفتن این پیشنهادم رو اینجا مطرح کنم)

خیلی از فرومها یه چیزی دارن به اسم Spoiler .
    اگه بتونید این رو هم به تنظیمات نوشتاری اضافه کنید (یا به مسئولینش بگید) عالی میشه.

وقتی میخوای یه مطلبی که دقیقا موضوع تاپیکی که توش داری مینویسی نیست ولی به اون زمینه ربط داره و میخوای یه نظری از کاربرهای فعال اون تاپیک بپرسی، یا اگه میخوای یه چیزی رو اعلام کنی یا .... میتونی از این spoiler استفاده کنی.
    مثلا تاپیکی با موضوع "پذیرش رشته های مدیریت" که توش در مورد شرایط و دانشگاههای مناسب و ... هست. بعد حالا میخوای از فعالهای این تاپیک در مورد "درآمد مدیر مالی تو ایران" یا "کمک برای حل یه مشکل مدیریتی" سوال بپرسی، این رو توی Spoiler مینویسی.

اینطوری متن رو مینویسی، منتها توی فروم به صورت مخفی نمایشش میده و هرکسی که علاقه داره یا وقت داره روش میزنه و اون قسمت متن رو میخونه.

اینجوری دیگه کسی که بار اولشه یا دنبال مطلب خاصی میگرده یا صرفا دنبال مطالب اصلی اون تاپیک هست، گمراه نمیشه و مطالب بی اهمیت رو نمیبینه ولی اون فردی که سوالش رو پرسیده یا مطلبش روگفته میتونه جوابش رو بگیره.

در ضمن اینکه:
    خیلیها جواب پیغام خصوصی رو نمیدن یا اینکه میگن که توی فروم بپرسید و لینک بدید.
    نمیشه برای هر سوالی که داری یا هر چیزی که میخوای بدونی یه تاپیک جدید باز کنی و باید از همین تاپیکهای موجود استفاده کرد

امیدوارم توضیحات و دلایلم کافی بوده باشه و با تلاش همه مدیرها این فروم عالی هر روز بهتر بشه
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Senior Member

بنده پیشنهاد میکنم برای اینکه قسمت سربازی و امریه پربار بشه...مدیرای این قسمت یا کاربرا یه لیست تهیه کنن از ارگانهایی که امریه میدن..تا بچه ها بدونن کدوم ارگانها باید برا امریه مراجعه کنن....بعدشم مزایا و معایب و مشخصات هر کدوم بیان بشه

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

ممنونم از پیشنهادات مطروحه توسط شما عزیزان،

در خصوص این پیشنهادات همفکری لازم صورت خواهد گرفت و در صورت امکان پیاده سازی خواهند شد.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

سلام
    من دارم روی طرحی کار میکنم که تقریبا هر سه مورد پیشنهادی قبلی رو پوشش میده. اما متاسفانه کار کندتر از اونی که میخوام پیش میره و خود فروم خیلی وقت میبره.
    هر چند، بعضی از این موارد رو لازم نیست صرفا به عنوان پیشنهاد عنوان کنید. مثلا برای مورد امریه، میتونید خودتون یک موضوع جدید با عنوان مناسب (مثلا لیست شرکتهایی که امریه قبول میکنن) درست کنید و اجازه بدید که همه مشارکت کنن.

ممنون از همه
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

پیشنهادی داشتم جهت پاکسازی پست های نا مفید در یک تاپیک یا پست های قدیمی که در حال حاضر شرایطشون عوض شدن . خود بنده هم می تونم کمک کنم . باعث سبکتر شدن اما پربارتر شدن و صدالبته منسجم شدن مطالب میشه . لازم به ذکر است که کاریست بس دشوار و وقت گیر .
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

پیشنهادی داشتم جهت پاکسازی پست های نا مفید در یک تاپیک یا پست های قدیمی که در حال حاضر شرایطشون عوض شدن . خود بنده هم می تونم کمک کنم . باعث سبکتر شدن اما پربارتر شدن و صدالبته منسجم شدن مطالب میشه . لازم به ذکر است که کاریست بس دشوار و وقت گیر .
    ممنون. این یکی از مهمترین کارهایی هست که مدیران انجمن سعی میکنند انجام بدند تا کیفیت فروم حفظ بشه. برای کمک میتونید داوطلب برای مدیریت بشین، ویا اینکه هر وقت چنین پستی رو دیدی، اون رو گزارش کنید (با کلید کردن روی دکمه زیر پست که یک مثلث و یک علامت تعجب هست). البته نه به عنوان پست خلاف. در دلیل میتونید عنوان کنید که قدیمی، منقضی، ... قید کنید.

ممنون.

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام مهرداد عزیز
    امیدوارم شاد و پیروز باشید
    مهرداد جان من پیشنهاد میدم توی هر انجمن یه تاپیک ایجاد شه به عنوان پیشنهاد برای بهینه سازی مثلا انجمن آلمان.تا دوستان نظر بدن و از نظرات خوب بتونیم استفاده کنیم.
    یعنی جدای از کلی نگری جزئی نگری هم بتونیم انجام بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط moshel نمایش پست ها
    سلام مهرداد عزیز
    امیدوارم شاد و پیروز باشید
    مهرداد جان من پیشنهاد میدم توی هر انجمن یه تاپیک ایجاد شه به عنوان پیشنهاد برای بهینه سازی مثلا انجمن آلمان.تا دوستان نظر بدن و از نظرات خوب بتونیم استفاده کنیم.
    یعنی جدای از کلی نگری جزئی نگری هم بتونیم انجام بدیم
    ممنون. ولی این باعث میشه که رسیدگی به اونها بسیار مشکل بشه و پیشنهادات در جاهای مختلف پخش بشه. در صورت نیاز میشه اطلاعیه داد که پیشنهادات در این زمینه رو در همین انجمن ارسال کنند.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    لطفا به کاربران تاکید کنند در صورتی به سوال افراد جواب بدن که واقعا از اون موضوع اطلاع دارن و اطلاعاتشون هم موثق باشه نه اینکه صرفا برای بالا بردن تعداد پست جواب بدن. چون من شخصا تا الان خیلی موارد دیدم که کسی به سوال کسی کاملا غلط و با اعتماد به نفس کامل جواب داده. همه افرادی که میان اینجا دارن وقت و هزینه میکنن و براشون مهمه و اطلاعات غلط میتونه خیلی تاثیر بدی داشته باشه.
    مرسی
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

سلام بخش جست و جوي نتايج پذيرش ضعيفه و به نظرم بهتره براي رشته ها هم دراپ داون باكس قرار داده بشه. مثلا براي مهندسي برق يكي نوشته ee يكي برق يكي electrical engineering و البته پر از اشتباهات تايپي كه يخورده باعث اذيت ميشه. باتوجه به اينكه بعدش تمام نتايج بايد بصورت دستي به دراپ داون باكس رشته خودشون متصل بشن كار يخورده سخت ميشه كه اي كارو در صورت نياز من حاضرم انجام بدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)