نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 85 از 102 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    سلام
    لطفا به کاربران تاکید کنند در صورتی به سوال افراد جواب بدن که واقعا از اون موضوع اطلاع دارن و اطلاعاتشون هم موثق باشه نه اینکه صرفا برای بالا بردن تعداد پست جواب بدن. چون من شخصا تا الان خیلی موارد دیدم که کسی به سوال کسی کاملا غلط و با اعتماد به نفس کامل جواب داده. همه افرادی که میان اینجا دارن وقت و هزینه میکنن و براشون مهمه و اطلاعات غلط میتونه خیلی تاثیر بدی داشته باشه.
    مرسی
    ممنون. ما همواره تاکیید کردیم و تایید صحت و درستی مطالب فروم به عهده خود کاربران هست.
    البته مدیران هر انجمن سعی میکنند در حد امکان از ارسال مطالب نادرست و نابجا جلوگیری کنند، اما تضمینی در این مورد وجود نداره.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    سلام بخش جست و جوي نتايج پذيرش ضعيفه و به نظرم بهتره براي رشته ها هم دراپ داون باكس قرار داده بشه. مثلا براي مهندسي برق يكي نوشته ee يكي برق يكي electrical engineering و البته پر از اشتباهات تايپي كه يخورده باعث اذيت ميشه. باتوجه به اينكه بعدش تمام نتايج بايد بصورت دستي به دراپ داون باكس رشته خودشون متصل بشن كار يخورده سخت ميشه كه اي كارو در صورت نياز من حاضرم انجام بدم.
    سلام. ممنون از پیشنهاد کمکتون. برای یکی کردن نام رشته ها، دانشگاه ها، ... چه پیشنهادی دارید؟ چطوری میخواین این کار رو انجام بدین؟

ApplyAbroad Senior Veteran

با عرض سلام و خسته نباشید

لطفا در صورت امکان و صلاحدید یک shortcut از قوانین فروم( که قبلا در قالب جمع آوری ارائه شده بود
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?222) در بالای صفحه در قسمت مجزا در کنار کلید های میانبر ایجاد شود تا دسترسی اعضای فروم به این لینک راحت تر شود
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

Smile پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پیشنهاد کمکتون. برای یکی کردن نام رشته ها، دانشگاه ها، ... چه پیشنهادی دارید؟ چطوری میخواین این کار رو انجام بدین؟
    سلام خیلی ساده همون طور که برای کشورها هستش. اول تعییرات ایجاد بشه و بعد یکی یکی برای نتایج پذیرش باکس لازم اختصاص داده بشه طبق همون چیزی که کاربران نوشتن و بعد فیلد قبلی پاک بشه.
    فقط برای اعمال تغییرات باید مشخص باشه که برای این بخش از افزونه خاصی استفاده کردید؟اگر آره چه افزونه ای و یا اینکه و اسکریپت دیگه ای استفاده کردید که از طریق ای پی آی ترد پارتی با ویبولتین اینتگریت شده؟ در واقع یک جدول در خود دیتابیس مربوط به وی بی ساخته (اگر آره اسم جدولش چیه )یا خودش دیتابیس دیگه ای داره؟ و البته ممکنه دسترسی به دیتابیس احتیاج باشه که دیگه انجام این بخشش به بالاترین سطح دسترسی و در واقع پی اچ پی مای ادمین نیاز داره که فقط متعلق به شماست.

سلام.
    فروم خیلی تاپیک های قفل شده و بی استفاده داره...یا تاپیک هایی که فدیمی و بی پاسخ هستن...چرا مدیران اینا رو حذف نمیکنن؟ اینجوری جست و جو تو تاپیک ها راحت تر میشه...

Smile پیشنهادی برای بهینه سازی فروم تحصیل در ترکیه

درود

عرضم به حضور سروران گرامی که من پیشنهادی داشتم جهت پاکسازی تاپیک ترکیه چرا که نگاهی که به تمامی مطالب از اول تا به اینجا داشتم بسیاری از قوانین و شرایط تحصیل از سال 2011 تغییر کرده و پست هایی که در اوایل ایجاد شده ، مفید نیست لذا با پیشنهادی که آقا مهرداد ارائه دادن بابت گزارش تک تک پست ها به مدیران ، این امر بسیار وقت گیر و سنگین خواهد بود چون تعداد پست ها زیاد است و یا داوطلب مدیریت شدن ، بنده پیشنهاد دارم که تاپیک ترکیه در صورت امکان همانند هندوستان ، قبرس ، مالزی یک مجموعه مجزا از موضوعات مختلف شود و موضوعاتی از قبیل : پذیرش در مقطع کارشناسی ، پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ، منابع و نمونه سوالات امتحانی آلس و Q GRE ، اساتید Homepage دانشگاه ها ، شرایط اقامت( در صورت لزوم ) ، نتایج پذیرش ، تفکیک دانشگاه ها و ... که بنده سعی در ایجاد و ارایه مطالبشون هستم همانند تاپبک های دیگر منسجم و مفید شود و نیز بسیاری از سوالات تکراری می باشد که می توان در یک پست تمامی آنها پاسخ داد و نیز به ویکی هم انتقال داد و از حجم پست ها کاهید . و در نهایت پس از بهینه سازی به بخش اروپا منتقل شود چراکه روز به روز افراد بیشتری لا توجه به شرایطشون تمایل به اپلای به ترکیه را دارند لذا در صورت توافق با پیشنهاد بنده ، من توانایی انجام این کارو دارم .

بی نهایت سپاسگزارم
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : پیشنهادی برای بهینه سازی فروم تحصیل در ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

عرضم به حضور سروران گرامی که من پیشنهادی داشتم جهت پاکسازی تاپیک ترکیه چرا که نگاهی که به تمامی مطالب از اول تا به اینجا داشتم بسیاری از قوانین و شرایط تحصیل از سال 2011 تغییر کرده و پست هایی که در اوایل ایجاد شده ، مفید نیست لذا با پیشنهادی که آقا مهرداد ارائه دادن بابت گزارش تک تک پست ها به مدیران ، این امر بسیار وقت گیر و سنگین خواهد بود چون تعداد پست ها زیاد است و یا داوطلب مدیریت شدن ، بنده پیشنهاد دارم که تاپیک ترکیه در صورت امکان همانند هندوستان ، قبرس ، مالزی یک مجموعه مجزا از موضوعات مختلف شود و موضوعاتی از قبیل : پذیرش در مقطع کارشناسی ، پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ، منابع و نمونه سوالات امتحانی آلس و Q GRE ، اساتید Homepage دانشگاه ها ، شرایط اقامت( در صورت لزوم ) ، نتایج پذیرش ، تفکیک دانشگاه ها و ... که بنده سعی در ایجاد و ارایه مطالبشون هستم همانند تاپبک های دیگر منسجم و مفید شود و نیز بسیاری از سوالات تکراری می باشد که می توان در یک پست تمامی آنها پاسخ داد و نیز به ویکی هم انتقال داد و از حجم پست ها کاهید . و در نهایت پس از بهینه سازی به بخش اروپا منتقل شود چراکه روز به روز افراد بیشتری لا توجه به شرایطشون تمایل به اپلای به ترکیه را دارند لذا در صورت توافق با پیشنهاد بنده ، من توانایی انجام این کارو دارم .

بی نهایت سپاسگزارم
    من تالار ترکیه رو ایجاد کردم و در اینجا هم جواب دادم. لطفا موضوعاتی که در نظر دارید رو در اونجا ارسال کنید.
    در ضمن، لطفا ار ارسال تکراری خودداری کنید.

ممنون.

سلام
    راستش من خیلی به فروم داری وارد نیستم و نمیدونم این پیشنهاد تا چه حد ممکنه، تو بعضی از بخش ها تعداد صفحات به 100 تا یا بیشتر رسیده و خوندن همه صفحات خیلی وقت گیره. من خودم اگر دنبال چیزی باشم تمام صفحات رو می خونم ولی خیلیها وقت این کارو ندارن برای همین هم پست جدید میزارن که فقط حجم رو افزایش میده. من خودم تا به حال شده که چندین بار یک پاسخ رو تکرار کردم. آیا امکان حذف پست های قدیمی تر که مثلا مال 2007 و 2008 هست وجود داره؟ به خصوص اونهایی که خیلی مسئله مهمی رو مطرح نکردن. ممنون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

سلام
    راستش من خیلی به فروم داری وارد نیستم و نمیدونم این پیشنهاد تا چه حد ممکنه، تو بعضی از بخش ها تعداد صفحات به 100 تا یا بیشتر رسیده و خوندن همه صفحات خیلی وقت گیره. من خودم اگر دنبال چیزی باشم تمام صفحات رو می خونم ولی خیلیها وقت این کارو ندارن برای همین هم پست جدید میزارن که فقط حجم رو افزایش میده. من خودم تا به حال شده که چندین بار یک پاسخ رو تکرار کردم. آیا امکان حذف پست های قدیمی تر که مثلا مال 2007 و 2008 هست وجود داره؟ به خصوص اونهایی که خیلی مسئله مهمی رو مطرح نکردن. ممنون
    کسی که وقت و حوصله نداره پست های ِ صفحه ی آخر رو میخونه. اما خیلی از پست هایِ قدیمی واقعا مفید هستند وبدون اونا انجمن یه بخش بزرگیشو از دست میده...

---

بالای انجمن یک بنر برای "آمادگی کنکور دکتری" گذاشتین. وقتی روش کلیک میکنم به www.com منتقل میشه. فکر کنم نیاز به رسیدگی داره...

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام و درود خدمت دوستان گرامی
    عارضم خدمت شما که من یک فایلی تهیه کردم زمانبندی مراحلی هست که تا اینجا در روند اپلای طی کردم + هر نکته ای که به ذهنم رسیده رو به عنوان کامنت ارایه کردم توش+ یه سری محل هایی رو با لینک نقشه گوگل مپ برای دوستانی که با تهران آشنایی کمتر دارن مشخص کردم.با دوست بزرگوارمون atabak_aut مشورت کردم پیشنهاد دادند در موضوع ارتقاع ویکی مطرح کردم و اونجا قرار دادم و دوستان پیشنهاد دادند اینجا مطرح شه شاید نظر بهتری ارایه شه

ایده ی بنده بر این اساس بود که کسی که تازه میخواد اقدام کنه یه دیدی کلی نسبت به مراحل و زمانبری هرکدومشون داشته باشه تا بهتر برنامه ریزی کنه. مشکلی هست که برای خودم هم پیش آمد نمیدونستم کی باید چیکار کنم و.... البته ریز ریز هست ولی یکجا پیدا نکردم . نکته اینجاست که بر اساس کشور و دانشگاه و.... روندها تا حدی متفاوت هستند پیشنهاد میکنم فضایی در صورت امکان در نظر گرقته شه که دوشتانی که مایل هستند با استفاده از قالبی خاض تاریخ و مراحل انجام کارشون رو دکر کنن. مثل روندی که دوستان مهاجرت در امضاشون دارن.
    امیدوارم کمکی کرده باشم
    فایل زمانبندی من
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)