نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 88 از 102 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نمی دونم تا حالا این پیشنهاد مطرح شده یا نه. اگه تکراری هست پیشاپیش عذرخواهی می کنم.
    سیستم نشون دادن امتیازات افراذ به نظرم اصلا مناسب نیست. منظورم همین مستطیل های سبز رنگ هست.
    دلیلش اینه که خیلی زود به حد نهایی میرسه. در این صورت تعداد مستطیل های کسی که 10000 امتیاز داره و کسی که 2000 امتیاز داره مثل همه.
    برای رفع این مشکل هم یا میشه امتیاز هر شخصی جلوی اسمش نوشته بشه یا اینکه تعداد این مستطیل ها بیشتر بشه که این قدر زود به حد نهایی نرسه.
    البته من می دونم که همه دوستانی که در فروم زحمت می کشن هدفی جز کمک به بقیه ندارن و به این امتیاز ها اهمیت نمیدن ولی بهتره تا افراد شاخص فروم مثل جناب ghlobe و چند تن دیگر از دوستان برای تازه واردین به فروم بهتر معرفی بشن.
    ممنون
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    نمی دونم تا حالا این پیشنهاد مطرح شده یا نه. اگه تکراری هست پیشاپیش عذرخواهی می کنم.
    سیستم نشون دادن امتیازات افراذ به نظرم اصلا مناسب نیست. منظورم همین مستطیل های سبز رنگ هست.
    دلیلش اینه که خیلی زود به حد نهایی میرسه. در این صورت تعداد مستطیل های کسی که 10000 امتیاز داره و کسی که 2000 امتیاز داره مثل همه.
    برای رفع این مشکل هم یا میشه امتیاز هر شخصی جلوی اسمش نوشته بشه یا اینکه تعداد این مستطیل ها بیشتر بشه که این قدر زود به حد نهایی نرسه.
    البته من می دونم که همه دوستانی که در فروم زحمت می کشن هدفی جز کمک به بقیه ندارن و به این امتیاز ها اهمیت نمیدن ولی بهتره تا افراد شاخص فروم مثل جناب ghlobe و چند تن دیگر از دوستان برای تازه واردین به فروم بهتر معرفی بشن.
    ممنون
    پیشنهاد شما در این انجمن تکراری نیست. اما قبلا در انجمن مدیران مطرح شده و مهرداد جان هم موافقت کردن. البته نوع تغییر به امکانات در اختیار ادمین بستگی داره.ممنونم یادآوری خوبی بود.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    من هم موافقم. قوانين فروم در اين انجمن اصلا رعايت نميشه. لطفا رسيدگي كنيد
    ضمن تایید حرف های دوستان، باید بگم که سوالات تکراری و نظرات شخصی بیش از حد در این انجمن اعمال میشه. به نظر من ایجاد یک ویکی کامل مطابق با چک لیست مدارک خواسته شده از سفارت، خیلی به این فروم کمک کنه.
    ممنون از توجه شما

ApplyAbroad Hero

سلام
    این تاپیک يا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟ که به نظرم می تونست خیلی مفید باشه و با آوردن نمونه های مختلف از بچه های گذشته و شرح پروفایل پذیرششون (مثل فرمتی که در بخش اعلام نتایج هست ولی با یک مقدار تغییرات مثلا نوع مقالات، IF ژورنال ها و ...) می تونست به آیندگان دید خوبی بده که آیا مقاله تأثیرگذاره یا چقدر و چطور.
    اما متأسفانه این تاپیک از راه خودش منحرف شده، به خصوص در صفحات پایانی تبدیل شده به محلی برای ارزیابی گرفتن فاند با شرایط کابران. ضمن اینکه این کار می تونه در چندین تاپیک دیگه صورت بگیره، باعث شده بحث اصلی تاپیک منحرف بشه و کمک چندانی به یافتن پاسخ برای سوال مورد نظرش نمی کنه. من فکر می کنم بهتره فرمت جواب دادن یا پست گذاشتن طوری باشه که در راستای اهداف این تاپیک باشه نه ارزیابی شانس گرفتن فاند برای اپلای کننده های بالقوه!
    امیدوارم با ذکر نمونه هایی از خود بچه های این فروم و یا نمونه هایی که بچه هیا اینجا می شناسند و شرایط اونها را به اشتراک می گذارند، بشه برای سوال تاپیک جواب خوبی یافت.

راستی این تاپیک آيا كسي بدون مقاله تونسته FUND بگيره؟ یکی از پر بیننده ترین تاپیک های بخش مربوطه است که از سال 2008 تا کنون حدود 43000 بار رویت شده. از نظر اهمیتش برای بچه های فروم، خواستم متذکر بشوم.
    سپاس
    inactive account

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط vanadis نمایش پست ها
    ضمن تایید حرف های دوستان، باید بگم که سوالات تکراری و نظرات شخصی بیش از حد در این انجمن اعمال میشه. به نظر من ایجاد یک ویکی کامل مطابق با چک لیست مدارک خواسته شده از سفارت، خیلی به این فروم کمک کنه.
    ممنون از توجه شما
    در مورد ویزا حق با شماست، من فروم ویزای پاییز 2011 رو چون خودم در فرآیند ویزاش بودم کامل میخوندم، ویزاهای زمستان 2012 و بهار 2012 رو هم دورادور میخونم تا سوالی باشه وقت کنم جواب بدم، و واقعن تعداد سوالات تکراری خیلی خیلی زیاده و من فکر میکنم مدیران تاپیک هم به اندازه ما از این موضوع ناخشنود هستند. چند مورد که الان به ذهنم میرسه در تاپیک فوق از این قراره:

- درصد خیلی زیادی غر و ناله و فحش به سفارت و دولت کانادا و نارضایتی (که البته در پایان هر روز حذف میشه)
    - درصد خیلی زیادی تبریک و تشکر و آرزوهای خوب برای همدیگه (که البته در پایان هر روز حذف میشه)
    - نمونه گواهی محضری
    - چی ترجمه بشه چی نشه؟
    - بدون کدوم مدارک میشه اقدام کرد و بعدن اونها رو اضافه کرد.
    - مبلغ گواهی مالی برای یه سال باشه یا دو سال ؟
    - ددلاین ارسال مدارک؟
    - کدوم فرمها باید پر بشه؟
    - فرم Student additional لازمه یا نه؟

در واقع سوالاتی که الان میشه گفت جواب قطعی براشون دیگه وجود داره (با تقریب خیلی خوبی قطعی) بارها و بارها مطرح میشه.

من به شدت با ایجاد ویکی یا بانک سوالات متداول برای این بخش موافقم.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

سلام
    من هفته‌ی پیش سوالی داشتم در مورد انتخاب بهترین کشور(ها) برای گرفتن پذیرش با فاند کامل با داشتن یه سری شرایط. از بخش راهنمای استفاده پرسیدم جای مطرح کردن این سوال کجاست که دوستی لطف کردن این دو تاپیک رو به من معرفی کرد: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل و چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد می‌کنید؟
    من چون در مورد انتخاب کشور سوال داشتم تو تاپیک اول پست گذاشتم. ولی بعد از یه هفته جوابی نگرفتم. الان که یه نگاه سریع به کل انجمن گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها انداختم دیدم خیلی طبیعیه که جوابی هم نگرفته باشم - با اینکه مرتبط‌ترین عنوان رو برای سوالم در نظر گرفتم.
    علت اینه که غیر از دو تاپیک بالا تاپیک‌های دیگه هم وجود دارن که همین راهنمایی‌ها رو به صورت موازی با هم دارن انجام می‌دن. بعضی از این تاپیک‌ها به نظر میاد از اول هم همپوشانی داشتن با هم و در بعضی دیگه هم مسیر بحث به سمت همین انتخاب کشور و دانشگاه کشیده شده ( حداقل در یکی دو صفحه آخرشون که من دیدم ). تاپیک‌ها رو می‌شمرم اینجا.. مواردی رو که تنها تو این سه چهار دقیقه جستجو پیدا کردم.

1) کمک برای انتخاب کشور و تحصیل از انجمن گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها
    2) چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد می‌کنید؟ از انجمن گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها
    3) کمک برای تصمیم‌گیری ادامه تحصیل از انجمن گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها
    4) با این شرایط می‌تونم پذیرش همراه فاند بگیرم؟ از انجمن شانس گرفتن پذیرش و انتخاب دانشگاه
    5) تاپیک full fund از انجمن گرفتن کمک هزینه دانشجویی
    6) شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی از گرفتن کمک هزینه دانشجویی

خب با این وضعیت باید حق داد که هر از گاهی ببینیم یه بنده خدایی یه پست مشابه رو تو تاپیک شانس گرفتن پذیرش و بورس و فاندِ تمام کشورها می‌ذاره به امید جواب.

این از انتقاد و طرح مشکل!

پیشنهادِ آن‌چنانی به نظرم نمی‌رسه چون علت و پیشینه‌ی طرح هر تاپیک رو نمی‌دونم. فقط پیشنهاد می‌کنم در نظر بگیریم که عده‌ی زیادی هدفشون ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور ترجیحاً با داشتن فاند کامل هست. این عده انتخاب مقصد رو بر اساس میزان فاندی که می‌گیرن و احتمال پذیرششون انجام می‌دن نه علاقه به یک کشور خاص. برای این افراد باید یک جای خیلی سر راست باشه که بیان بگن این شرایط منه، شما کدوم کشورا رو پیشنهاد می‌دین. جواب می‌گیرن مثلاً استرالیا و آلمان و سوئد! بعد پا می‌شن می‌رن تو انجمن این کشورها، دانشگاه‌ها، شانسشون به طور دقیق‌تر، کارهای سفارت، موانع خاصی که برای اون کشور ممکنه وجود داشته باشه و خیلی موارد دیگه رو بررسی می‌کنن. به نظرم برای این دسته از آدمها جای مشخصی نداریم. باید دو سه تا از تاپیک‌های بالا رو حذف کرد یا خطِ بحث رو توشون کنترل کرد لااقل. الان با وضعیت فعلی هیچ مشخص نیست کجا باید سوال پرسید و منتظر جواب بود.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

در تائید صحبت جناب اتابک فک میکنم بهتره چند نفر از دوستان در رابطه با تهیه ویکی یا سوالات متداول (شخصا ویکی مفیدتر و جامعتر میدونم) اقدام کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    در مورد ویزا حق با شماست، من فروم ویزای پاییز 2011 رو چون خودم در فرآیند ویزاش بودم کامل میخوندم، ویزاهای زمستان 2012 و بهار 2012 رو هم دورادور میخونم تا سوالی باشه وقت کنم جواب بدم، و واقعن تعداد سوالات تکراری خیلی خیلی زیاده و من فکر میکنم مدیران تاپیک هم به اندازه ما از این موضوع ناخشنود هستند. چند مورد که الان به ذهنم میرسه در تاپیک فوق از این قراره:

- درصد خیلی زیادی غر و ناله و فحش به سفارت و دولت کانادا و نارضایتی (که البته در پایان هر روز حذف میشه)
    - درصد خیلی زیادی تبریک و تشکر و آرزوهای خوب برای همدیگه (که البته در پایان هر روز حذف میشه)
    - نمونه گواهی محضری
    - چی ترجمه بشه چی نشه؟
    - بدون کدوم مدارک میشه اقدام کرد و بعدن اونها رو اضافه کرد.
    - مبلغ گواهی مالی برای یه سال باشه یا دو سال ؟
    - ددلاین ارسال مدارک؟
    - کدوم فرمها باید پر بشه؟
    - فرم Student additional لازمه یا نه؟

در واقع سوالاتی که الان میشه گفت جواب قطعی براشون دیگه وجود داره (با تقریب خیلی خوبی قطعی) بارها و بارها مطرح میشه.

من به شدت با ایجاد ویکی یا بانک سوالات متداول برای این بخش موافقم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

Please add a Left-to-right option to the posting box, It's really hard to post in English and Align Left does not work well.

Thank you.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

با عرض خسته نباشيد
    عالي ميشد اگر ميتونستيم به نتايج پذيرش هر شخص (بجز از طريق يافتن پستهاش) به طور مستقيم از پروفايلش دسترسي داشته باشيم.

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشيد
    عالي ميشد اگر ميتونستيم به نتايج پذيرش هر شخص (بجز از طريق يافتن پستهاش) به طور مستقيم از پروفايلش دسترسي داشته باشيم.
    خب این ویژگی که موجوده!
    کنار علامت امتیاز دادن یک لوگوی applyabroad وجود داره. اونو بزنید نتایج پذیرش اون شخص نشون داده میشه. البته به شرطی که خود اون شخص اطلاعاتش رو وارد کرده باشه.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)