نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 89 از 102 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    خب این ویژگی که موجوده!
    کنار علامت امتیاز دادن یک لوگوی applyabroad وجود داره. اونو بزنید نتایج پذیرش اون شخص نشون داده میشه. البته به شرطی که خود اون شخص اطلاعاتش رو وارد کرده باشه.
    خب این درباره پست هاست که دوستمون هم بهش اشاره کردند.همونطور که ایشون گفتند من هم راهی برای یافتن نتایج پذیرش از طریق پروفایل نمی شناسم
    Some dance to remember, some dance to forget

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

با سلام
    اول از همه به خاطر تغییرات اخیر در فروم روادید دانشجویی کانادا شامل ایجاد تاپیک جدید و بستن تاپیک های اضافی، از مدیران این بخش تشکر می کنم. ولی متاسفانه به خاطر تعطیلی سفارت کانادا و ایجاد نگرانی ها، پست های غیر مفید در این فروم زیاد شده است. جو این فروم با چند ماه اخیر قابل مقایسه نیست. پست هایی که شامل ارائه نظرات شخصی و بیان احساسات (مثل صفحه فیس بوک) و نادیده گرفتن قوانین فروم است، به وفور دیده می شود که باعث افزایش صفحات بی محتوا و ایجاد استرس شده است.
    شاید به خاطر نبودن ویکی جامع برای این بخش و یا نادیده گرفتن گزارش های پست خلاف این جو همچنان پابرجاست.
    نمونه ای از این پست به دفعات در این فروم دیده شده. تذکراتی که از طرف من یا سایر کاربران داده میشد، متاسفانه باعث ناراحتی و دخالت بی جا تلقی شده است. این فروم شدیدا به تذکرات جدی مدیران محترم نیاز دارد.
    ممنون از توجه شما

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    من پیشنهاد میکنم مدیر جدیدی با تمرکز فعالیت روی بخش تحصیل در کانادا به جمع مدیران محترم فعلی انجمن کانادا اضافه شود. دوستان دیگه چه نظری دارند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vanadis نمایش پست ها
    با سلام
    اول از همه به خاطر تغییرات اخیر در فروم روادید دانشجویی کانادا شامل ایجاد تاپیک جدید و بستن تاپیک های اضافی، از مدیران این بخش تشکر می کنم. ولی متاسفانه به خاطر تعطیلی سفارت کانادا و ایجاد نگرانی ها، پست های غیر مفید در این فروم زیاد شده است. جو این فروم با چند ماه اخیر قابل مقایسه نیست. پست هایی که شامل ارائه نظرات شخصی و بیان احساسات (مثل صفحه فیس بوک) و نادیده گرفتن قوانین فروم است، به وفور دیده می شود که باعث افزایش صفحات بی محتوا و ایجاد استرس شده است.
    شاید به خاطر نبودن ویکی جامع برای این بخش و یا نادیده گرفتن گزارش های پست خلاف این جو همچنان پابرجاست.
    نمونه ای از این پست به دفعات در این فروم دیده شده. تذکراتی که از طرف من یا سایر کاربران داده میشد، متاسفانه باعث ناراحتی و دخالت بی جا تلقی شده است. این فروم شدیدا به تذکرات جدی مدیران محترم نیاز دارد.
    ممنون از توجه شما

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    من پیشنهاد میکنم مدیر جدیدی با تمرکز فعالیت روی بخش تحصیل در کانادا به جمع مدیران محترم فعلی انجمن کانادا اضافه شود. دوستان دیگه چه نظری دارند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vanadis نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از توجه شما
    من هم خواستم بگم که با نظرات این دو پیشکسوت گرامی موافقم.
    البته من چند وقت پیش به یکی از مدیران کانادا پیشنهاد کردم که یک مدیر مخصوص برای بخش ویزای دانشجویی بذارن که ایشون قبول نکردن!
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

سلام
    ممنون از همه دوستان عزیز
    کاملاً با مواردی که فرمودید موافقم و چند کاندید مدیریت که وارد به امور تحصیلی کانادا باشند معرفی شده اند و مدیران ارشد در حال تصمیم گیری برای انتخاب از بین آنها هستند.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سلام
    من به طور کلی همواره از افزایش تعداد مدیران سایت استقبال میکنم چون این همه کاربر و پست ظرفیت کارهای بزرگ رو داره و کارهای بزرگ رو مدیران با کمک هم میتونند انجام بدن و هرچی تعداد مدیران بیشتر، فشار رو هرکدومشون کمتر.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    من هم خواستم بگم که با نظرات این دو پیشکسوت گرامی موافقم.
    البته من چند وقت پیش به یکی از مدیران کانادا پیشنهاد کردم که یک مدیر مخصوص برای بخش ویزای دانشجویی بذارن که ایشون قبول نکردن!
    من هم کاملا با نظر دوستان، خصوصا در نظر گرفتن مدیر جدید (یا اضافه کردن به تعداد مدیران) برای این بخش موافق هستم. ممنون از عناوین جدیدی که ایجاد کردین و عناوین بی استفاده که بسته شد. از یک ماه قبل (حتی پیش از بسته شدن سفارت) هم چندین بار به مدیران مختلف پیغام فرستادم و حتی دو نفر رو که هم در پاسخگویی فعال هستن و هم در شیوه نوشتار بسیار صبور و متین هستند معرفی کردم تا از اون افراد برای بهبود دادن به بخش کمک گرفته بشه ولی متاسفانه کاری صورت نگرفت. مدیریت حتی فرصت حذف یا جابه جا کردن پست های خلاف رو نداشتن، در صورتی که بهتره مدیر ها با مباحث مطرح شده در انجمن و بخش خودشون درگیر باشن و بتونن در جوابگویی به سوال ها کمک کنند.

سلام

من میخواستم پیشنهاد بدم برای بخش نتایج پذیرش گزینه‏ای مثل report spam یا با این مفهوم بزارید ... چون بعضی از نتایج مشخصا غلط هستند و فقط باعث پر شدن بی‏جهت نتایج و گمراهی کاربران میشن.

با تشکر

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

منم با نظر دوستمون pekhart کاملاً موافقم. یک سری از نتایج واقعاً به دور از عقل و منطق هست و ممکنه افراد بی اطلاع یا کم اطلاع رو به شدت گمراه کنه. اگر یک مکانیزمی گذاشته بشه که بشه کاربران این طور نتایج رو به مدیران گزارش کنند تا با پیگیری صحت و سقم موضوع مشخص بشه خیلی خیلی مفید خواهد بود.

با تشکر

ممنون دوستان، اون قسمت نتایج پذیرش به طور کاملا مجزا از فروم پیاده سازی شده و ارسال گزارش در اون نیاز به تغییرات عمده داره، ولی خوب دنبال راه حل مناسب براش خواهم بود.

مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)