نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 9 از 102 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد جدید برای بهینه سازی فروم

من يك پيشنهاد دارم كه البته خودم هم در ردش يك سري دلايل دارم !!!!!!! ولي به نظرم بودنش بهتر از نبودنشه !
    الان بخش " نتايج پذيرش" از هدفش دوره و كساني كه از جايي پذيرش مي گيرند بيشتر سوال (در مورد شرايط شهر دانشگاهشون و هزينه ها و ...) مي پرسند تا اينكه اطلاعاتي كه مورد نياز سايرين هست رو منتقل كنند.
    من فكر مي كنم اگر آقا بابك اون بخشي رو كه گفتند براي نتايج پذيرش قراره آماده بشه رو راه بياندازند مشكل نتايج پذيرش حل بشه. ولي به نظرم جايي براي اينكه بچه ها راجع به شهر و هزينه ها بپرسند هنوز جاش خاليه . مي دونم كه الان تعداد كمي از بچه هاي خارج از كشور توي اين فروم همكاري مي كنند، ولي شايد ايجاد يك زيرمجموعه جديد خالي از لطف هم نباشه. ( مثل اون فروم gradcafe كه يك بخش در اين خصوص داره و من يكي دوبار لينكش رو در جواب بعضي دوستان معرفي كردم)
    با تشكر

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

البته زير گروه زير وجود داره كه بچه ها مي تونن سوالات مربوط به انتخاب دانشگاه يا شهر رو اونجا مطرح كنن
    کشورها > ........ > تحصیل در ....... > انتخاب دانشگاه

به عنوان نمونه براي ايالات متحده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,11.0.html
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

بيشتر نظر من در مورد معرفي شهرها و هزينه ها و ... بود. يك چيزي مثل اين :

http://forum.thegradcafe.com/viewfor...a623a51ff4ed85

بيشتر هدفم اينه كه جايي باشه كه كاملا مشخص باشه و از زيرمجموعه نتايج پذيرش جدا بشه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

زير گروه زير كه براي معرفي دانشگاه ها ايجاد شده مي تونه براي معرفي شهرها هم استفاده بشه و عنوانش به "معرفی شهرها و دانشگاه‌ها" تغيير داده بشه
    کشورها > ........ > تحصیل در ....... > معرفی دانشگاه‌ها

به عنوان نمونه براي ايالات متحده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...oard,69.0.html

قايل توجه همه كاربرها
    در زير زير گروه نتايج پذيرش نوشته:
    لطفا نتایج اقدامات خود برای دریافت پذیرش و همچنین شرایط خود را در این زیرگروه بنویسید
    ومعنيش اينه كه ارسال ها تماماً بايد مربوط به نتايج پذيرش باشه.

ApplyAbroad Champion

من با پیشنهاد ars موافقم. بهتره که اسم زیر گروه بشه «معرفی شهرها و دانشگاه‌ها». چون فکر نمی‌کنم تعداد زیادی از بچه‌ها باشند که بخواهند اطلاعات زیادی در مورد شهر‌ها بدهند و اضافه کردن یک زیرگروه جدید برای تعداد کمی پیام زیاد جالب نیست و فقط باعث شلوغی فروم می‌شه.

ضمنا یک سری اطلاعات راجع به شهر‌ها و کشورها در ویکی اضافه شده. کلا فکر می‌کنم ویکی جای مناسب‌تری برای این کار باشه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض جستجو قبل از ايجاد موضوع جديد

متاسفانه تعداد تاپيك هاي تكراري كه قبلاً در فروم مطرح و بهشون جواب داده شده داره زياد مي شه.
    من پيشنهاد مي كنم اگر امكان داشته باشه نرم افزار فروم به گونه اي تغيير داده بشه كه قبل از ايجاد هر موضوع جديد صفحه جستجو براي كاربر به صورت اتوماتيك باز بشه و ازش خواسته بشه كه اول search كنه و اگه جواب مورد نظرش رو پيدا نكرد موضوع جديد رو ايجاد كنه.
    فكر مي كنم انجام اين كار به صورت غير مستقيم كاربرها رو تشويق به جستجو مي كنه و در دراز مدت تعداد تاپيك هاي تكراري كاهش پيدا مي كنه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جستجو قبل از ايجاد موضوع جديد

راستش من یک مقدار در این مورد فکر کردم، ولی به نظرم درست نیست که بخواهیم همه چیز رو به صورت تحمیلی انجام بدهیم. ضمن این که کارایی فروم پایین میاد اگر بخواهیم به جای ایجاد تاپیک جدید صفحه‌ی جستجو رو باز کنیم و بعد از اون صفحه به صفحه‌ی ایجاد موضوع جدید لینک بدیم. این مساله، به خصوص برای کسانی که اینترنت پرسرعت ندارند، مشکل‌ساز می‌شه و باعث اتلاف وقت‌شون می‌شه.
    یک کاری که می‌شه کرد اینه که بالای صفحه‌ی ایجاد موضوع، در مورد جستجو کردن قبل از ایجاد یادآوری بشه و یک لینک به صفحه‌ی جستجو بگذاریم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

در مورد تحمیلی نکردن حق با شماست. ولی در مورد کم شدن کارایی فکر می کنم تعداد تاپیک هایی که ایجاد می شن خیلی زیاد نیستن. الان میانگین نزدیک 9 تا در روزه البته می دونم که اگه میانگین واقعی رو از وقتی حساب کنیم که فروم روی غلطک افتاده بیشتره ولی فکر می کنم بازهم در کل تعدادشون خیلی زیاد نیست.
    ولی در مورد تحمیلی نکردن کاملاً موافقم و فکر کنم همین یادآوری و لینک به جستجو خیلی مفید باشه.

ممنون

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak

یک کاری که می‌شه کرد اینه که بالای صفحه‌ی ایجاد موضوع، در مورد جستجو کردن قبل از ایجاد یادآوری بشه و یک لینک به صفحه‌ی جستجو بگذاریم.
    سلام
    منم با اين پيشنهاد موافق هستم وليكن نميشه به نحوي اين لينك رو با موضوعات مورد سرچ مورد نظر مرتبط كرد تا از جستجوهاي طولاني مدت جلوگيري كرد؟ جستجوهاي قبل از ايجاد موضوع جديد با گسترش يافتن فروم دارن سخت تر ميشن

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

علی رغم هشدار شما در انجمن هنوز هم مطالب تکراری و پیام های تشکر دیده می شود، بهتر است به صورت یک بخش واضح در کنار ارسال ، گزینه به صورت polling چند گزینه ای در اختیار کاربران فروم قرار به ارسال مذبور رای دهند: با گزینه هایی مثل : 1- تکراری است ، خذف شود 2- تکراری ولی دارد نکته مفید و 3- ....... به این ترتیب کاربران فروم نیز گزارشی از ارسال ها به مدیران می دهند و کار آنها تاحدی سبک تر می شود
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)