نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 90 از 102 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

مهرداد گرامی،
    پیشنهاد من درباره ی اضافه شدن آپشن هایی برای Undergrads در بخش نتایج پذیرش به کجا رسید؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member Jingol آواتار ها

اجازه بدید یک چیز رو عرض کنم

اگه سیستم امتیاز دهی در فروم فعال بشه چی میشه ؟ که این کار رو نمی کنید

به سرور فشار میاد یا بچه گانه است به نظرتون ؟

می بخشید

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

سرویس امتیاز دهی که فعاله ...

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    می خواستم بدونم آیا مدیری برای بخش تحصیلی کانادا انتخاب شده است؟چون متاسفانه کماکان بلاتکلیفی در تاپیک های مربوطه وجود داره.
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان عزیز
    کاملاً با مواردی که فرمودید موافقم و چند کاندید مدیریت که وارد به امور تحصیلی کانادا باشند معرفی شده اند و مدیران ارشد در حال تصمیم گیری برای انتخاب از بین آنها هستند.

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    من هم کاملا با نظر دوستان، خصوصا در نظر گرفتن مدیر جدید (یا اضافه کردن به تعداد مدیران) برای این بخش موافق هستم. ممنون از عناوین جدیدی که ایجاد کردین و عناوین بی استفاده که بسته شد. از یک ماه قبل (حتی پیش از بسته شدن سفارت) هم چندین بار به مدیران مختلف پیغام فرستادم و حتی دو نفر رو که هم در پاسخگویی فعال هستن و هم در شیوه نوشتار بسیار صبور و متین هستند معرفی کردم تا از اون افراد برای بهبود دادن به بخش کمک گرفته بشه ولی متاسفانه کاری صورت نگرفت. مدیریت حتی فرصت حذف یا جابه جا کردن پست های خلاف رو نداشتن، در صورتی که بهتره مدیر ها با مباحث مطرح شده در انجمن و بخش خودشون درگیر باشن و بتونن در جوابگویی به سوال ها کمک کنند.
    من هم با پیشنهادات دوستان عزیز hope، vanadis، soheil136، Industrial88 در مورد حضور پررنگ تر مدیران در مباحث انجمن تحصیل در کانادا بسیار موافقم. پست های تکراری یا بی ربط فقط باعث افزایش تعداد صفحات شده و تبعات منفی آن. همین چند روز پیش برای مدیران محترم این انجمن پیام خصوصی فرستادم اما تا کنون احتمالا به علت تغییر و تحولات پیش رو پاسخی دریافت نکرده ام. امیدوارم این تغییرات هر چه زودتر اتفاق بیفته.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط varesh90 نمایش پست ها
    من هم با پیشنهادات دوستان عزیز hope، vanadis، soheil136، Industrial88 در مورد حضور پررنگ تر مدیران در مباحث انجمن تحصیل در کانادا بسیار موافقم. پست های تکراری یا بی ربط فقط باعث افزایش تعداد صفحات شده و تبعات منفی آن. همین چند روز پیش برای مدیران محترم این انجمن پیام خصوصی فرستادم اما تا کنون احتمالا به علت تغییر و تحولات پیش رو پاسخی دریافت نکرده ام. امیدوارم این تغییرات هر چه زودتر اتفاق بیفته.
    با سلام

همونظور كه احتمالا شما دوستان هم متوجه شديد، باتوجه به پيشنهادات كاربران عزيز و همچنين درخواست مديران انجمن كانادا براي اضافه شدن مدير براي بخش تحصيل در كانادا، studentz به مديريت اون قسمت اضافه شدند، ممنون از همه دوستاني كه در طول اين مدت موضوع رو پيگيري مي كردند.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    مهرداد گرامی،
    پیشنهاد من درباره ی اضافه شدن آپشن هایی برای Undergrads در بخش نتایج پذیرش به کجا رسید؟
    سلام
    در دست بررسی و انجام!
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Guru

یک مشکل در انجمن اینه که بسیاری از کاربرهای تازه وارد وقتی برای پرسیدن یک سوال عضو می شن دقیقا یک سوال رو چندین بار در تاپیک های مختلف مطرح می کنند و خب نمیشه که رفت و به همشون پاسخ داد. اینطوری هم چک کردن پاسخ ها برای خودشون سخت تر میشه و فکر می کنند کسی پاسخ نداده (چون در یک جا پاسخ می گیره نه در همه جا) و هم در انجمن کلی سوال به نظر میاد که پاسخ داده نشدن ولی در اصل جایی پاسخ داده شدن. گزارش دادن و حذف تک تک این پست ها توسط مدیران هم کار خسته کننده و وقت گیریه.

آیا راهی هست در VB با پلاگین هاش که جلوی پست هایی که دقیقا یک متن رو در فواصل زمانی بسیار کوتاه در تاپیک های مختلف ارسال می کنند بطور اتوماتیک گرفته بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    یک مشکل در انجمن اینه که بسیاری از کاربرهای تازه وارد وقتی برای پرسیدن یک سوال عضو می شن دقیقا یک سوال رو چندین بار در تاپیک های مختلف مطرح می کنند و خب نمیشه که رفت و به همشون پاسخ داد. اینطوری هم چک کردن پاسخ ها برای خودشون سخت تر میشه و فکر می کنند کسی پاسخ نداده (چون در یک جا پاسخ می گیره نه در همه جا) و هم در انجمن کلی سوال به نظر میاد که پاسخ داده نشدن ولی در اصل جایی پاسخ داده شدن. گزارش دادن و حذف تک تک این پست ها توسط مدیران هم کار خسته کننده و وقت گیریه.

آیا راهی هست در VB با پلاگین هاش که جلوی پست هایی که دقیقا یک متن رو در فواصل زمانی بسیار کوتاه در تاپیک های مختلف ارسال می کنند بطور اتوماتیک گرفته بشه؟
    درود بر SO3 عزیز

من هم با شما موافقم خداییش خیلی می تونه کمک باشه به این فکر بودم اما نمی تونستم چحوری مطرح کنم که منظورم رو بتونم برسونم . ممنون . انشالله امکانش باشه عالی میشه .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero

یه مشکل تایپی که همیشه باش روبرو میشم این هست که تو باکسی که تایپ میکنیم (چه برای پست چه برای پیغام خصوصی)، بتونیم بدون در هم ریخته شدن جملات، "پرانتز" ها، "نقطه های اخر جملات" و همینطور "شکل ها" رو بدون غلط های نگارشی تایپ کنیم. به عنوان مثال دقت کنید:
    Graduate Record Examination (GRE).
    تو این عبارت هم پرانتز درست نمیفته هم نقطه به جای قرار گرفتن در سمت راست جمله میاد اول جمله قرار میگیره. علی الخصوص پستی که تعداد کلماتش زیاد باشه این قضیه خیلی اذیت میکنه.
    یا به عنوان مثال دیگه
    I'm happy
    این شکلک رو نمیشه بعد از happy اورد و باز میاد اول جمله!
    برای جملات فارسی این ایراد وجود نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)