نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 94 از 102 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

دوستان من یه نظری دارم اینکه اگه بشه مطالبو بر اساس سال جدا کرد خیلی از مشکلات حل میشه منظورم اینه که تو هر موضوع مثلا یه زیر موضوع 2012 باشه که مسائل مربوط به اون موضوع در این سال اونجا نوشته شه
    اینطوری هم تعداد صفحه ها کمتر میشه برای بیشتر موضوع ها که همین الان مطالب سال 2007 دارن و هیچم کاربرد نداره و هم بالطبع پیام های تکراری.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    دوستان من یه نظری دارم اینکه اگه بشه مطالبو بر اساس سال جدا کرد خیلی از مشکلات حل میشه منظورم اینه که تو هر موضوع مثلا یه زیر موضوع 2012 باشه که مسائل مربوط به اون موضوع در این سال اونجا نوشته شه
    اینطوری هم تعداد صفحه ها کمتر میشه برای بیشتر موضوع ها که همین الان مطالب سال 2007 دارن و هیچم کاربرد نداره و هم بالطبع پیام های تکراری.
    درود

دوست خوب من ممنون از پیشنهادتون این مورد براحتی از تاریخ بالای هر پست امکان پذیر است اما مدیران درصصد آرشیو کردن تالارها و تاپیک های قدیمی هستن از این رو مشکل قدیمی بودن مطالب نیز حل خواهد شد و اینکه رسیدگی و آرشیو نمودن این همه مطلب نیز زمان زیادی رو می طلبه که تیکه تیکه مدیران به اون ها می پردازن و مسئله ی دیگه ای هم هست با وجود طرح جزیی سازی و تفکیک تاپیک های کلی به عناوین جزیی قطعا موارد سال در عنوان آنها مد نظر قرار گرقته و می گیرد . خیلی ممنون از پیشنهاد سازندتون .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    سلام. می شه یه کار کنید که بتونیم توی امضامون عکس بذاریم؟ حجم خیلی کم ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من هم تقاضا داشتم که اگه امکان داره حجم مطالبی که میشه در امضا گذاشت را زیاد بکنید. چون الان بیشتر از 3-4 خط را اجازه نمیده !!
    در حالیکه بعضا لازمه یه تعداد لیننکهای مفید را در امضا گذاشت.
    خیلی ممنون
    درود

دوستان بی نهایت سپاسگزاریم از پیشنهادتون به نظر من متاسفانه همین طوری که می بینین به علت حجم زیاد مطالب و فایل های پیوستی فروم و سرور بر خی موارد گاها تعداد دفعات مکرر بالا نمیاد و ارور می ده که ادمین محترم در تلاش هستن و مداما چک می فرمایند که این مشکل کمتر رخ بده حالا از جمله مواردی ککه باعث افزایش حجک سرور و تاپیک میشه عکس ها در امضاها ، پ خ ها و پ باردیدگنندگان هست که اگر محدودیت هایشان برداشته شود طبیعتا فروم با مشکل مواجه خواهد شد

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Veteran

با درود

به نظرم یکی از راه های جلو گیری از تکرار مطالب در انجمن ها...میتونه ایجاد یه بخش باشه که سوال هایی که زیاد پرسیده می شن در اون بخش جواب داده بشه...مثل قسمت FAQ تو اغلب وب سایت ها......البته این جا باید یه مکانیسم طراحی بشه......که سوال های تکراری شناسایی شه.....چه کسی یا کسانی مسئولیت پاسخ به سوال ها رو داشته باشند....چه جوری این بخش به روز آوری شه......مثلن یه روز سفارت بازه تو ایران. و یه روز بسته میشه....قاعدتن این بخش با توجه به تحول های بیرونی باید به روز شه.... بعد این بخش چه عناوینی پوشش بده.....که میتونه اقدام های قبل از اپلای کردن...در مرحله بعد در حین اپلای و در بخش آخر مسائل مربوط به ویزا و سفارت رو پوشش بده.......چیزی که من خیلی بهش برخورد کردم...........اینه که علیرغم وجود انبوهی از اطلاعات....اعضای تازه وارد علاقه دارن سریع به جوابشون برسن....و اینه که مشکل سازه.....

یه مکانیسم دیگه هم میتونه این باشه....برای اعضای تازه وارد....بر مبنای این که تو کدوم بخش فروم وارد میشن....یه سری اطلاعات اولیه و خام تهیه کرد....و براشون فرستاد....بعد اگر با سوالی مواجه شدن....بیان و بپرسن....

یکی از ایرادهای جزیی سازی همینه که هر کی از سال 2013 شروع به خوندن مطالب کنه...اگر چه چند صفحه ولی هیچ چیز اطلاعاتی بدست نمیاره...صرفن یه سری تجربه هست.....باز مدیران انجمن باد تصمیم بگیرن چه شکلی میشه دست به بهینه سازی کلی انمن زد!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

سلام

با احترام پيشنهاد ميكنم كه زير مشخصات كاربر در هر پست Idle Time يا تاريخ آخرين لاگين گذاشته بشه تا ساير كاربران بدانند كه يك كاربر فعال است يا خير و به اشنباه از كاربري كه چندين ماه است وارد نشده سوال نپرسند و وقتشان هدر نشود.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    سلام

با احترام پيشنهاد ميكنم كه زير مشخصات كاربر در هر پست Idle Time يا تاريخ آخرين لاگين گذاشته بشه تا ساير كاربران بدانند كه يك كاربر فعال است يا خير و به اشنباه از كاربري كه چندين ماه است وارد نشده سوال نپرسند و وقتشان هدر نشود.
    دوست من، همین الان هم شما وارد پروفایل کاربری بشی، در قسمت "تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت" میشه فهمید که آخرین فعالیت کاربر چه زمانی بوده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

FantasTic :
    محمدرضا جان سلام

من اومدم با یه قیافه شاکی و شدیدا عصبانی.
    اومدم ارتون کمک بگیرم و نظرم رو بگم و پیشنهادم رو بدم و با دلخوری یواش یواش از این فروم کوچ کنم جای دیگه.
    شما میدونید که من فعالیتم تو تاپیکهای مدیریته و اگرم دارم چیزی میگم در مورد همونهاست. فکر کنم شما دیگه از فعالیت من خبر دارید. نمیگم من کار خاصی کردم یا میکنم. ولی دیگه قبول کنید دارم سهم خودم رو انجام میدم و یه ذره credit دادن بد نیست. تو تاپیکهای مدیریت دیدید که فعالیت کمه مخصوصا واسه ارشد و مخصوصا واسه MBA . همین چند نفری هم که زور میزنیم یه کمکی کنیم اگه نیان که دیگه هیچی. تاپیک رو ببندید بهتره.

میخواستم ازتون خواههههههههههههههههش کنم بخش مدیریت رو تغییر بدید.
    اینکه برای چی یکی مدیر فروم میشه رو نمیدونم. چه شرایطی داره و شما چطوری انتخابش میکنید رو هم نمیدونم. اینکه برای اونها چی داره (حقوق میگیرن یا ....) هم نمیدونم.
    میدونم اکثرا زحمت میکشن و تلاش میکنن. دستشون هم درد نکنه. ولی بعضی وقتها........ آخه دوستی خاله خرسه که فایده نداره!

تورو خدا مدیرهایی که انتخاب میکنید رو یه کاری کنید یه دیدی رو اون موضوع داشته باشن. اگه میشه کسی رو بذارید که خودش رشتش مدیریته. لااقل یه تسلطی رو مطالب داشته باشه.
    یا اگه میخوان یه کاری کنن، تغییری ایجاد کنن لااقل به محتوی موضوعات و تاپیکهایی که مدیرش هستن تسلط داشته باشن. بعضیهاشون دیر به دیر سرمیزنن بعد نمیدونن چه خبره یا یه تاپیک توش چیا مطرح میشه بعد که شروع میکنن به کار، میزنن یه چیزهایی رو خراب میکنن که نباید خراب میشده.

اگه قراره فرومتون بره به سمت بهتر شدن و پیشرفت و کامل شدن، خب باید یه تغییراتی ایجاد بشه. که خب بالاخره قوی کردن بخش و تاپیکهای مدیریت هم بخشیش هست.
    اگر نه. قراره فقط هرجور که صاحب سایت و مدیران ارشد تصمیم گرفتن پیش بره (چه درست و چه غلط) قضیه فرق میکنه. خودشون سایت زدن اختیارش باخودشونه.

بعدشم به من بگید آدم چطوری یه مدیر رو میتونه گزارش کنه؟ یعنی اگه یه مدیری خوب کار نمیکنه یا مناسب اون بخش نیست چطوری میشه یه کاری کرد که زحمات و دانش و تلاش اون مدیر رو گذاشت جایی که بیشتر اثر بخش باشه و به جاش کس دیگه ای رو که تو اون بخش خاص میتونه بهتر کار کنه رو جایگزین کرد؟
    یعنی کاربرها باید مطیع امر و تصمیم مدیران بخشها باشن ومدیرها اختیارتام دارن؟

مرسی. امیدوارم به این رشته دورافتاده! مدیریت هم یه نظری بندازید (من موهام ریخت از بس حرص خوردم و موهامو گرفتم کشیدم از کارهای بچه های اونجا)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Champion

درود

هیچ یک از مدیران مزدی دریافت نمی کنند، و به قول شما چیزی برای آن ها نداره و هدف آن ها صرفا کمک است.

دو مدیر ( Olympia ,daniyal_arj) ار بهترین مدیران فروم الان مدیریت انجمن مدیریت را بر عهده دارند.

من خودم شخصا هر روز دارم به انجمن ها سر میزنم، همچنین دو مدیر دیگر انجمن هم همین طور.

شما برای هر سوالی که براتون پیش میاد با وجود تاپیک های مرتبط، تاپیک شخصی ایجاد می کنید و غیر از این در تاپیک های دیگه هم پست ارسال می کنید و بقیه را دعوت می کنید به تاپیک شما سر بزنن، کاملا خلاف قوانین فروم. تا کنون نیز به علت کمک ها و پست های مفیدتون، با پیام خصوصی به شما اخطار داده شده است.

همین تاپیک اخیری که ایجاد کردید باید در انجمن مرتبط و در این تاپیک مطرح می کردید.

لطفا به جای پیشنهاد تغییر مدیریت، به عنوان کاربر به قوانین احترام بگذارید و در بهبود کیفیت فروم با مدیران انجمن همکاری کنید.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    درود

هیچ یک از مدیران مزدی دریافت نمی کنند، و به قول شما چیزی برای آن ها نداره و هدف آن ها صرفا کمک است.

دو مدیر ( Olympia ,daniyal_arj) ار بهترین مدیران فروم الان مدیریت انجمن مدیریت را بر عهده دارند.

من خودم شخصا هر روز دارم به انجمن ها سر میزنم، همچنین دو مدیر دیگر انجمن هم همین طور.

شما برای هر سوالی که براتون پیش میاد با وجود تاپیک های مرتبط، تاپیک شخصی ایجاد می کنید و غیر از این در تاپیک های دیگه هم پست ارسال می کنید و بقیه را دعوت می کنید به تاپیک شما سر بزنن، کاملا خلاف قوانین فروم. تا کنون نیز به علت کمک ها و پست های مفیدتون، با پیام خصوصی به شما اخطار داده شده است.

همین تاپیک اخیری که ایجاد کردید باید در انجمن مرتبط و در این تاپیک مطرح می کردید.

لطفا به جای پیشنهاد تغییر مدیریت، به عنوان کاربر به قوانین احترام بگذارید و در بهبود کیفیت فروم با مدیران انجمن همکاری کنید.

ممنون
    شما لطف کن و یه دور دیگه تاپیکی که من زدم رو بخون. تاپیکهایی که میگید به مسئله ای که من مطرح کردم مربوط نمیشد.
    من نمیخوام بین اون دانشگاههای انتخاب کنم. سوالات من چیزهای دیگه ای هست که توی تاپیکهای مدیریت هیچ بخشی براشون وجود نداره.
    طبق پیشنهاد اون یکی مدیرعزیز هم، "راهنمای انتخاب دانشگاه" رو گفتن که باز برای ایشون هم گفتم. اون تاپیک محتوی دیگه ای داره و هرکسی قبل از اینکه بخواد اپلای کنه میاد نظر میپرسه که براساس رزومش و ... کجا بهتره اپلای کنه یا کجا شانس داره.

اینکه من از دیگران دعوت کردم بیان بخونن و نظر بدن خلاف قوانین نیست. طبق قوانین که نباید پست تکراری بزنی، برای اینکه پست تکراری نزنی یا پیام خصوصی میدی به کسایی که میخوای بیان جوابت رو بدن و لینک پستت رو میدی. یا اینکه اگه یه گروه خاصی مدنظرته (مثلا تمام کسایی که در مورد MBA اطلاعات دارن) لینک رو میدی تو موضوع مربوطه که بیان تو تاپیکی که سوال کردی اونجا بگن و تاپیکهای دیگه رو بهم نریزن. طبق قوانین بازاریابی، مشتری پیدا کردن، تبلیغات ممنوعه که من همچین کاری نکردم.

بی دلیل موضوع رو بسطش ندید. من اگه میخواستم برای هرمسئله ای که برام پیش میاد یه تاپیک بزنم که دیگه هیچی. تا الانمم همچین کاری نکردم. هرچیزی که بوده اول به خودم گفتم "تو اگه یکی این رو 2سال پیش بهت گفته بود چی میشد؟ کمکی میکرد بهت؟" اگه ببینم به درد میخوره، یه دردی دوا میکنه، یه ایده ای میده واسه فاند گرفتن یا تهیه هزینه دوره، یه منابعی دراختیار میذاره که بچه ها تا الان تو فروم ندیدن، میام مطرحش میکنم و لازم باشه تاپیک میزنم.

هرتاپیکی که ایجاد کردم کاملا منطقی بوده و کاملا مشخص و یک موضوع کاملا مجزا بوده.حتی دقت کنید برای همشون یه سری چیز هم اولش نوشتم که بچه ها رعایت کنن که دوباره تاپیک تبدیل به یه موضوع 200صفحه ای پر از سوال و جواب نباشه و خراب نشه. از آموزش رزومه نویسی، تا معرفی کتابها، تا منابع، ..... . شما برید چک کنید بگید کدومش تاپیک تکراری بوده؟ کدومش بوده که اون اطلاعات رو باید جای دیگه مینوشتم و ننوشتم؟
    بله، یه چیزهایی رو مثل رزومه نویسی رو تاپیک زدم درحالیکه تو فروم براش جاش هست. ولی کاملا توجیه داره برای اینکه رزومه یه رشته مدیریت یا MBA با تمام رزومه های دیگه متفاوته و چیز دیگه ای رو میخوان. شما تا رشتت مدیریت نباشه یا تا این موضوع رو ندونی، فکر میکنی تاپیک تکراری هست. درحالیکه اینطور نیست.

شما میتونی بگی بچه های رشته پزشکی برن تو بقیه موضوعها؟ یه سری رشته ها هست که شرایط خاص داره یا اطلاعاتش خاص خودشه. اطلاعات فروم شما و فعالیت اصلی و بیشتر متقاضیان هم تو زمینه رشت ههای مهندسی کار میکنن. تسلط اغلب افراد هم به همین موضوعات هست. ولی نمیشه بگید اونها همه چیز رو میدونن و میتونن واسه همه رشت هها کمک کنن یا قضاوت کنن. یه رشته هایی مثل پزشکی، مدیریت، حقوق وضعیتشون متفاوته. شما ببین تو فروم چند نفر میدونن آزمون GRE چیه. بعد ببین چند نفر میدونن آزمونهای GMAt,LSAT,MCAT چیه؟

اگه تو فروم ترجیح میدید که همه مطالب و همه رشته ها رو جابدید تو تعداد تاپیک محدود بعد هر آدمی میخواد بیاد بخونه مجبور بشه 300صفحه رو بخونه اون دیگه دست من نیست. فکر میکنید برای چی اینهمه پست تکراری داده میشه؟ این همه سوال تکراری پرسیده میشه؟ برای اینکه تاپیکها اینقدر طولانی هستن هیچکس نه میتونه نه میخواد که اونهمه صفحه رو بخونه.

تاپیک هست از چندسال پیش شروع شده تا الان 4بار قوانین مهاجرتی عوض شده ولی تو فروم هنوز همون تاپیک داره ادامه پیدا میکنه. اون بدبختی که باید اینها رو بخونه که نمیدونه قوانین عوض شده. اگه میدونست نمیومد تو فروم اطلاعات بگیره یا سوال کنه. چون نمیدونه "طبق قوانین!!!!" باید بشینه از اول تاپیک 650صفحه ای رو بخونه. خوب 500صفحه اش دیگه به درد نمیخوره. 150صفحه آخر رو هم اگه یکی مثل من یه تاپیک زده بود که قوانین و راهنمایی و ... رو مثل یه instruction book نوشته بود و بعدم مدیرها تاپیک رو بسته بودن که باز تبدیل به سوال و جواب نشه، لازم نبود بخونه. 10تا پست رو میخوند اطلاعاتش رو میگرفت. اونوقت اگه باز سوالی داشت که نتونسته بود بفهمه اونوقت تازه میرفت میپرسید. دیگه این همه سوالهای تکراری، پیامهای خصوصی، مطالبی که هر 20صفحه تکرار شدن به وجود نمیومد.

فروم رو مدیرها مرتب میکنن منتها ناقص. فروم باید سالی 2-3 بار audit بشه. معمولا تاپیکهای نامربوط جابه جا میشن، اونهایی که مربوط به سال خاصی هستن بسته میشن ولی وقتی گذاشته نمیشه واسه
    واسه بازرسی تاپیکها. مثلا همون 100صفحه اول موضوع رو که دیگه به درد نمیخوره رو پاک کنن که تاپیک کوتاه بشه و کاربرها بتونن بخونن و زمان کمتری گذاشته بشه و نهایتا هم اثر بهتری بذاره و کمتر باعث گیجی بشه و سوالهای ساده و تکراری کمتری مطرح بشه.

شما اگه به من دارید همچین ایرادهایی میگیرید، کم لطفیتون هست و متاسف هم هستم که با بی دقتی تو بخش مدیریت باعث میشید بچه هایی که میخوان برای مدیریت و MBA اپلای کنن از خیلی منابع محروم بشن (اشتباه برداشت نکنید.منظورم خودم نیست. من که کاره ای نیستم) هر تاپیک و پستی رو که بیمورد پاک میکنید شما یه بخش با ارزش از اون اطلاعاتی که لازم دارن رو ازشون دارید میگیرید. اگه چیزی رو از این بابت از دست بدن شما مدیون اینها هستید.

شما آدمهایی که سوالهای تکراری میرسن (درحالیکه صفحه قبلش جوابش بوده) رو تذکر نمیدید یا پستشون رو پاک نمیکنید. کسایی که دارن اطلاعات اشتباه میدن و ملت رو میندازن تو چاه کاری نمیکنید.

من قدر زحمات همه رو میدونم (مخصوصا شخص شمارو) ولی توان شما هم حدی داره و احساس میکنم تو بخش مدیریت به این ماکزیمم نزدیک شدید.

اگه واقعا فروم براتون چیزی نداره و از سر علاقه و برای کمک به دیگران اومدید باید جنبه انتقاد رو هم داشته باشید و باید بپذیرید که ممکنه یه جایی کم بیارید و به خاطر مصالح فروم و کاربرها خودتون ضعفتون رو بپذیرید. نه اینکه اینطوری دیوار دفاعی بکشید. بالاخره شما هم انسانید. همونطور که کاربرها خطا میکنن شما هم ممکنه اشتباه کنید.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Champion

درود

ارسال پست در تاپیک های دیگر به منظور دعوت دیگر کاربران به تاپیک ایجاد شده توسط خودتون بر خلاف قوانین فروم است. اگر میخواهید افرادی به تاپیک شما پاسخ بدن، می تونید براشون پیام در پروفایل یا پیام خصوصی بفرستید و همچنین در امضای خودتون قرار بدید، کما اینکه این اقدامات را انجام دادید.

در مقررات آمده است : لطفا از ارسال نوشته‌ای جدید تنها به منظور تشکر، تبریک، تایید، تاکید، تکذیب ... بدون ارائه اطلاعات بیشتر، و به طور کلی پست‌های بی‌محتوا خودداری کنید. لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

هر پست تکراری در انجمن های تحت مدیریت من، حذف می شود و در صورت نیاز تذکر/تخلف داده می شود. شما اگر چنین پست هایی مشاهده می کنید که حذف نشده است، لطفا گزارش کنید تا رسیدگی شود.

اگر توجه بفرمایید در یکی از بنرهایی که دائما در بالا و پایین فروم تکرار می شود، نوشته شده است: تایید صحت مطالب فروم بر عهده کاربران است و سایت تضمینی ارائه نمیکند. این خود کاربران هستند که مطالب را قرار می دهند و اگر مطلبی صحت نداره، کاربران دیگر آن را تصحیح می کنند و این جز وظایف مدیران نیست.

هیچ تاپیکی هم بی مورد پاک نشده است، همه بر اساس قوانین فروم است، لطفا اگر موردی هست که مد نظر شما هست بفرمایید تا بررسی کنیم و دلیل آن را ذکر کنیم.

ما از هر گونه پیشنهاد و انتقاد سازنده استقبال می کنیم، اما پیشنهاداتی همچون تغییر مدیریت نمی تواند به ارتقاء فروم کمک کند، به جای آن با مدیران فعلی همکاری کنید، و پس از آن اگر انتقادی دارید بفرمایید تا موضوع پیگیری شود.

ممنون از همکاریتون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)