نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 96 از 102 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

سلام

با توجه به افزایش تعداد پیام های اسپم گونه و توهین آمیز (که شدیدا روی اعصاب است) ، 2 تا پیشنهاد داشتم:

1. کاربرانی که تازه عضو میشن (و/یا کاربرانی که تعداد پست کمی دارند) ، قابلیت ارسال همزمان یک پیام خصوصی به چند تا کاربر را نداشته باشند.
    2. ارسال پیام خصوصی و/یا پیام بازدید کننده از سوی کاربران تازه وارد ، منوط به بررسی/تایید محتوای پیام توسط مدیران فروم باشد.

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

منم یه پیشنهاد دارم در مورد نتایج پذیرش که واقعا یکی از نقاط ضعف اصلی فروم هست به نظرم.
    ببینید این نتایج رو دوستان یکی اسم دانشگاهشو (هم مبدا و هم مقصد) به فارسی و یکی رو به انگلیسی ، یکی مختصر و ... خلاصه هر کی یه جوری نوشته!
    بعد بچه های جدید که بخوان سرچ کنن کلا غیر ممکنه! ***** کردن بر اساس دانشگاه، رشته، مقطع ، نمره زبان و غیره وغیره اصلا وجود نداره!
    من پیشنهادم اینه که در قسمت ورود نتایج پذیرش برای این فیلد به جای textbox از dropdown list استفاده شود و اگر موردی(داشنگاهی یا غیره) نبود اونوقت فرد بتونه اون رو وارد کنه و اضافه بشود. خلاصه یکم سروسامون پیدا کنه این بخش نتایج. دوستان دیگه هم اگر نظری دارن بفرمایند و یه هم فکری بشه خوشحال میشم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام

با توجه به افزایش تعداد پیام های اسپم گونه و توهین آمیز (که شدیدا روی اعصاب است) ، 2 تا پیشنهاد داشتم:

1. کاربرانی که تازه عضو میشن (و/یا کاربرانی که تعداد پست کمی دارند) ، قابلیت ارسال همزمان یک پیام خصوصی به چند تا کاربر را نداشته باشند.
    2. ارسال پیام خصوصی و/یا پیام بازدید کننده از سوی کاربران تازه وارد ، منوط به بررسی/تایید محتوای پیام توسط مدیران فروم باشد.

خیلی ممنون
    دوباره سلام

در راستای پیشنهادهای قبلی برای کاهش پیامهای اسپم گونه و توهین آمیز ، یک پیشنهاد دیگه هم داشتم :

# الان زمان مجاز بین ارسال های متوالی پیامهای خصوصی حدود 60 ثانیه است. اگه امکان داشته باشه این مقدار را برای کاربران تازه وارد به 10-15 دقیقه افزایش بدین ؛ اینجوری شدیدا حجم اسپمها کاهش پیدا میکنه.

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

چرا این انجمن دکمه تشکر نداره؟
    خیلی خوب میشد اگه دکمه تشکر اضافه میشد که همه تشکرات رو ببینن. از طرفی دیگه احتیاج نیست به خاطر تشکر یک پست زده بشه که هم سایت سنگین بشه و هم زحمات دوستان نادیده گرفته بشه...

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    چرا این انجمن دکمه تشکر نداره؟
    خیلی خوب میشد اگه دکمه تشکر اضافه میشد که همه تشکرات رو ببینن. از طرفی دیگه احتیاج نیست به خاطر تشکر یک پست زده بشه که هم سایت سنگین بشه و هم زحمات دوستان نادیده گرفته بشه...
    عنوان دکمه تشکر در این انجمن "اضافه کردن به امتیاز کاربر " هستش با آیکون ستاره مشخصه زیر هر پست , که برای تشکر کردن و نوشتن کامنت در صورت لزوم استفاده میشود
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    عنوان دکمه تشکر در این انجمن "اضافه کردن به امتیاز کاربر " هستش با آیکون ستاره مشخصه زیر هر پست , که برای تشکر کردن و نوشتن کامنت در صورت لزوم استفاده میشود
    بله من هم از این سیستم استفاده میکنم و امتیاز میدم ولی منظور من این بود که دیده نمیشه مثلا اگه ده نفر از پست شما تشکر کرده باشن کسی نمیتونه اون افراد رو ببینه و در حال حاضر فقط میتونه امتیاز و تشکر خودش رو ببینه. اینطوری آدم نمیتونه تشخیص بده که کدوم پست مفیدتر از پستهای دیگه هست. من گاهی دقت کردم در سایر انجمنها وقتی تعداد تشکر از یک پست بالاست افراد با مراجعه به اون پست ها اکثر جواباشون رو میگیرن و مثلا تشخیص داده میشه که این پست مفید و درست هست و پست فلانی فیک هست! اینجوری دیگه کاربر سردرگم نمیشه که کدوم پست درسته و کدوم پست نادرست. و هی سوال بپرسه که این درسته یا اون درسته. مثل خود من که گاهی سردرگم میشم که چه کسی حرف درست رو میگه و چه کسی حرف نادرست رو. و مجبور میشم سوال بپرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام

خیلی ممنون
    ممنون. این پیشنهاد خوبی بود که انجام شد.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Senior Member

سلام ٬ به نظر من سوالی جواب داده نشه بهتر از جواب غلط یا جوابی که از اول خط تا آخر خط را میخونی آخرش هم هیچ نتیجه ای نمی تونی بگیری٬‌چون جواب های این افراد باعث میشه که کسانیکه که جواب را میدانند رغبت به پاسخ دادن نداشته باشند !!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    ممنون. این پیشنهاد خوبی بود که انجام شد.
    درود
    لطفا حداقل این محدودیت واسه کاربرانی که قبل از تاریخ اعمال این محدودیت ثبت نام کرده اند بردارید. تعدادی از این کاربران در حال حاضر در دانشگاه های خارج از کشور مشغول تحصیل هستند و پس از شروع تحصیلشون مدتی هست که پستی ارسال نکرده اند (در کل شاید تعداد پستاشون زیر 5 تا باشد) و تنها راه ارتباطی ما با این عزیزان از طریق پیام خصوصی هست در صورتی که این کاربران به دلیل محدودیتی که گذاشته شده قادر نیستند جواب پیام خصوصی را بدهند.
    اگر کسی هم هدفش صرفا تبلیغ از طریق پیام خصوصی باشد به راحتی می تونه طی چند روز متوالی حساب های کاربری متعددی بسازه و با ارسال 10 پست در بخش های مختلف فروم که میتونه سوال هر کاربر مبتدی باشه پس از گذشت یک هفته به هدفش برسه.
    لطفا تجدید نظر بفرمایید چون این تصمیمی که برای جلوگیری از ارسال پست های اسپم گرفته شده منطقی به نظر نمیرسه و من خودم در چندین فروم خارجی مشابه که فعالیت دارم چنین محدودیتی ندیدم.
    سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

با سلام به تیم مدیریت فنی سایت

از روز شنبه 31 ماه می تا حالا، هنگام مراجعه به پروفایلم، می بینم که تاپیک "درخواست مشاوره در زمینه منابع مطالعاتی GRE" در لیست تاپیک هایی هست که پست جدیدی در اون درج شده؛ در حالی که هیچ پست جدیدی از اون روز تا حالا در این تاپیک درج نشده. چند بار هم به این تاپیک سر زدم تا شاید این مشکل حل بشه اما نشده.

این مشکل، پارسال (یعنی 1392) هم در تاپیک دیگری دیده شد. حدس می زنم که اشکالی وجود داره که هر از چندی، در یکی از تاپیک ها ظاهر میشه.

امیدوارم چاره اندیشی بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)