نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 98 از 102 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

کاربر گرامی

با سلام

این مورد اطلاع رسانی شد و بررسی خواهد شد. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamarjmand نمایش پست ها
    چند روزی هست که قابیلت Resume دانلود برای فایل های پیوست شده در این فروم دیگه کار نمی کنه وقتی با دانلود منیجر می خوام دانلود کنم. لطفا یک نگاهی میندازین که آیا مشکل از سرور سایت است؟ ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

در خصوص نتایج پذیرش، ممکن است در آینده از شیوه دیگری جهت نمایش استفاده شود. نکته شما در آنجا مد نظر قرار خواهد گرفت. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    پیشنهاد تغییر در قسمت نتایج پذیرش
    با توجه به اینکه اکثریت پذیرش ها در قسمت نتایج پذیرش مربوط به ایالات متحده است ، به نظر می رسد که جای یکی از مهمترین عوامل در پذیرش یعنی معدل لیسانس بر اساس WES خالی است. بر اساس معدل مثلا 16 نمی شود پیش بینی کرد که معدل فرد مورد نظر نزدیک به 4 بوده یا 3.3 !یا گاهی دیده می شود فردی معدل 14 داشته و فاند هم گرفته!( البته به نظر من احتمالا دروس افتاده فرد در معدل wes حساب نشده و یا سایر عوامل رزومه قوی بوده)
    با توجه به اینکه جناب emeliano در حال تکمیل اطلاعات دانشگاه ها از usnews هستند و در این اطلاعات میانگین معدل لیسانس بر اساس WES وجود دارد( اطلاعاتی که قبلا وجود نداشت) به نظر می رسد اضافه شدن این نوع معدل بتواند در تصمیم گیریهای آتی کاربران موثر باشد.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

اسم کاربری خصوصی ترین مشخصه یک کاربر می باشد. در اکثر فروم ها این مورد به اختیار کاربر گذاشته شده است.مطابق فرمایش شما بهتر است کاربران در انتخاب اسم کاربری خود از ابتدا دقت نظر داشته باشند تا بعدا دچار برخی مسائل نشوند اما اینکه کاربران را مجبور به داشتن اسم کاربری خاصی بکنیم وجهه جالبی ندارد. ضمن اینکه این نرم افزار به خودی خود چنین تنظیماتی ندارد و به احتمال زیاد نیاز به کد نویسی خواهد داشت. ممنون از پیشنهاد شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    پیشنهاد: نحوه ی ایجاد نام های کاربری
    پیشنهادی که من دارم ولی نمیدونم که قابل اجرا هست تخصیص نام های کاربری بصورت ترکیبی از حروف و اعداد لاتین می باشد. برای مثال در زمان ثبت نام یک نام کاربری اتوماتیک به شکل KG1395 اختصاص داده بشه که برای این تعداد کارکتر حدود 6,700,000 Account میشه ساخت. این شیوه امکان ۱) هر گونه سو استفاده از نام های کابری رو حذف میکنه و در ضمن ۲) درخواست های مبنی بر تغییر نام کاربری هم حذف میشن. نام های کاربری به نظر من یکی از ایرادات اصلی وب سایت Applyabroad می باشد. موفق باشین

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

خیر در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. ممکن است در آینده در نظر گرفته شود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط eBaktash نمایش پست ها
    سلام، آیا فروم قابلیت این رو داره که وقتی نقل قول از شخصی میشه براش ایمیل ارسال بشه؟ یعنی وقتی کسی پیام من رو نقل قول میکنه و پاسخ میده، برای من ایمیلی مبنی بر اینکه نقل قول شدم رو ارسال کنه. با تشکر.

درود بر شما

پيشنهاد مي كنم مثل بقيه فروم ها دكمه تشكر را فعال كنيد.

اين دكمه امتياز دادن زياد جالب نيست.
    يا اينكه اگر به كسي امتيازي مي دهيم زير پست آن فرد ذكر شود كه "فلان كاربر به خاطر اين پست امتياز داده است به كاربر x "

اينكه پس از امتياز هيچ اتفاقي نمي افتد آدم مجبور مي شود به خاطر تشكر كردن پست بدهد.

يك مقداري هم وسواس و حساسيت زياديه مديران بايد كم بشود.
    چو ايران نباشد تن من مباد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Red face پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

سلام،
    من رو حتما اکثر مدیرای سایت میشناسن در این چند سال، ولی اولین باره که دارم اینجا پیشنهادی می دم؛ اگر امکان داره انجامش بدین. حدسم اینه که قبلا هم مطرح شده باشه:
    Log off کردن سریع سایت خیلی اذیت می کنه. واقعا اینو حذف کنید تا دیکه خارج نشه. واقعا سخت و آزاردهنده کرده کارو. الان من چند ساله درگیرشم ولی تازه دارم میگم.
    با تشکر از مدیران و روسای سایت
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

Log off کردن سریع سایت به منظور حفظ اطلاعاتی مثل پسوورد خودتون قرار داده شده. به اینصورت اگر در سیستمی غیر از سیستم شخصی فراموش کنید Log off کنید سیستم بطور اتومات شما رو بعد از مدتی بیکاری، بصورت Log off در میاره. برای اینکه بیش از این اذیت و آزار نشید، در زیر قسمتی که Log in می فرمایید یک کلمه ذخیر نوشته شده که کافیه شما تیک داخل اون رو بزنید تا هرگز Log Off نشید مگر به فرمان خودتون. فقط توجه داشته باشید اگر این گزینه فعال شه حتی اگر سیستم رو خاموش روشن هم کنید به محض زدن آدرس سایت بدون Log In کردن وارد سایت میشید که از نظر امنیتی به شما توصیه نمیشه. حداقل اگر این تیک زده شد هر بار که کارتون تموم شد حتما بصورت دستی Log off کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام،
    من رو حتما اکثر مدیرای سایت میشناسن در این چند سال، ولی اولین باره که دارم اینجا پیشنهادی می دم؛ اگر امکان داره انجامش بدین. حدسم اینه که قبلا هم مطرح شده باشه:
    Log off کردن سریع سایت خیلی اذیت می کنه. واقعا اینو حذف کنید تا دیکه خارج نشه. واقعا سخت و آزاردهنده کرده کارو. الان من چند ساله درگیرشم ولی تازه دارم میگم.
    با تشکر از مدیران و روسای سایت

چند تا نکته که دوستان اشاره کردن. اما من هم میگم که بدونین که زیاد مشتری دارن:
    یکی دکمه تشکر
    یکی که خیلی مهمه، اینکه یه ایمیل بهمون فرستاده بشه که بفهمیم یه اتفاقی اینجا افتاده و کسی نقل قول کرده یا جواب داده.

سلام
    من پیشنهاد میکنم محدودیت امتیاز دهی کاربران عادی به مدیران برداشته شود. با توجه به اینکه گاهی مدیران به سوالات زیادی پاسخ می دهند امکان تشکر کردن از آنها جز از طریق امتیاز مثبت وجود ندارد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاربر گرامي

با سلام و احترام

ممنون از اينكه در قبال فعاليت بدون چشمداشت مديران اينگونه سخاوتمندانه برخورد ميكنيد. اين امتيازات قرار نيست به عرج و قرب يكي بيافزايد يا از ارزش ديگري كم كند. تنها ابزاريست براي اينكه اگر شخصي به پاسخ مورد نظر خود رسيد بتواند ابراز احساسات خود را به جاي قرار دادن پست تشكر ( كه باعث زحمت مديران هست) به نوعي ديگر ابراز كند. پاسخگويي مديران به سوالات از روي نيك انديشي اين عزيزان هست و به هيچ وجه يك فعاليت مديريتي محسوب نميشود لذا در اين خصوص اين دوستان با كاربران عادي تفاوتي ندارند.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام
    من پیشنهاد میکنم محدودیت امتیاز دهی کاربران عادی به مدیران برداشته شود. با توجه به اینکه گاهی مدیران به سوالات زیادی پاسخ می دهند امکان تشکر کردن از آنها جز از طریق امتیاز مثبت وجود ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)