نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با موضوعاتی که چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و فقط یکی را باقی بگذارید.

18 72.00%
  • تمام پیام‌هایی که به این شکل ارسال شده‌اند را پاک کنید و هیچ‌ کدام را باقی نگذارید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را پاک کنید و اجازه ارسال هر موضوع جدیدی را از کاربرشان به طور کلی سلب کنید.

1 4.00%
  • پیام‌هایشان را به همان شکلی که هست حفظ کنید. این کار اخلالی در فروم ایجاد نمی‌کند.

5 20.00%
صفحه 99 از 102 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1014

موضوع: پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

كاربر گرامي

با سلام و احترام

در خصوص دكمه تشكر ما كليد " اضافه كردن به امتياز كاربر " را داريم كه به نوعي ديگر همان كليد تشكر محسوب ميشود و شما قادريد قدرداني خود را نيز به صورت متني كوتاه ضميمه آن كنيد. در خصوص مورد دوم در ليست بهبود هاي آينده سايت قرا دارد.

موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjat12000 نمایش پست ها
    چند تا نکته که دوستان اشاره کردن. اما من هم میگم که بدونین که زیاد مشتری دارن:
    یکی دکمه تشکر
    یکی که خیلی مهمه، اینکه یه ایمیل بهمون فرستاده بشه که بفهمیم یه اتفاقی اینجا افتاده و کسی نقل قول کرده یا جواب داده.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز

سلام
    من یه مشکلی دارم و نمیدونستم کجا مطرح کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام های ارسالی من اصلا ثبت نمیشن و نمیدونم آیا طرف مقابل پیام منو دریافت کرده یا نه !!!!
    چیکار کنم ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

هنگام ارسال پيام خصوصي دو گزينه زير را كه در انتهاي پيام هستند تيك بزنيد:

ذخیره یک نسخه از پیام در پوشه فرستاده شده .
    درخواست رسيد هنگام خوانده شدن پيغام

توجه داشته باشيد چنانچه كاربر مورد نظر شما پيام شما را مشاهده نمايد اما در پاسخ سوالي كه از ايشان در خصوص ارسال رسيد به شما ميشود، خير را انتخاب كند شما مطلع نمي شويد كه ايشان پيام را خوانده است يا خير. اين بر عهده شخص مخاطب است كه بخواهد شما در جريان قرار بگيريد يا خير.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudGeo نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی دارم و نمیدونستم کجا مطرح کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیام های ارسالی من اصلا ثبت نمیشن و نمیدونم آیا طرف مقابل پیام منو دریافت کرده یا نه !!!!
    چیکار کنم ؟

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام لطفا به دوستانی مثل saaaaam که جواب همه را میدهند بهای بیشتری بدهید . ممنون میشوم واقعا به نظر من کم توجهی به کسانی که جواب سوالات بقیه را میدهند (و حذف بیمورد پست های این عزیزان) باعث فراری دادن آنها و ضعیف شدن سایت و بدون پاسخ ماندن بسیییاری از جواب ها در فرم شده که اگر این مورد را به عنوان پیشنهاد از بنده حقیر بپذیرید ممنون میشوم

لطفا سایت رو کاری کنید که توی گوشی موبایل هم نشون داده بشه(واکنشگرا)

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون از تلاش های بی دریغ تون...
    من یه پیشنهاد داشتم... (که در واقع سوالم هست برام)
    چرا تو قسمت اضافه کردن به امتیاز کاربر اگه به یک کاربر یه بار امتیاز بدیم باید یه مدت بگذره و به دیگران امتیاز بدیم تا دوباره بتونیم به اون کاربر مورد نظر امتیاز بدیم...چون خیلی وقتها فراموش میشه دوباره امتیاز دادن... وچه بسا ممکنه حق یه کاربر باشه... این امتیاز دادن در قبال دادن اطلاعات بسیار مفید و راهنمایی های لازم خيلى کمه... وبسیار ناراحت کننده س اگه نشه حداقل با دادن امتیاز ازشون تشکر کرد... کمترین کاری که در ازای گذاشتن وقتی که میذارن....
    بهتر نیست این محدودیت برداشته بشه؟
    اگر اشتباه میکنم در این زمینه یا دلیل خاصی داره... خوشحال میشم بفرمایید...
    بازم از لطف همه شما ممنونم
    نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد...
    بختم ار یار شود رختم از اینجا ببرد...
    به امید موفقیت همه...

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چرا تو قسمت اضافه کردن به امتیاز کاربر اگه به یک کاربر یه بار امتیاز بدیم باید یه مدت بگذره و به دیگران امتیاز بدیم تا دوباره بتونیم به اون کاربر مورد نظر امتیاز بدیم...چون خیلی وقتها فراموش میشه دوباره امتیاز دادن... وچه بسا ممکنه حق یه کاربر باشه... این امتیاز دادن در قبال دادن اطلاعات بسیار مفید و راهنمایی های لازم خيلى کمه... وبسیار ناراحت کننده س اگه نشه حداقل با دادن امتیاز ازشون تشکر کرد... کمترین کاری که در ازای گذاشتن وقتی که میذارن....
    من خودم شخصا فکر میکنم این برای جلوگیری از سوء استفاده است در صورت برداشته شدن این محدودیت یک کاربر میتواند به کاربر دیگه ای مرتب
    امتیاز بدهد و یا دو کاربر میتوانند پشت سر هم به هم امتیاز بدهند این کار فکر میکنم برای جلوگیری از بوجود آمدن امتیازهای کاذب هم می باشد
    این برداشت شخصی بنده است احتمالا آقای سایمون پاسخ های کامل تر و دقیق تری در این زمینه دارند که به شما ارائه دهند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

همانطور که نیما جان توضیح دادند دلیل اصلی جلوگیری از سو استفاده از این ابزار بوده است. این امتیازات، یک کاربر را از نظر ستاره نسبت به دیگران پیش میاندازد و دیگران ممکن است فکر کنند که حرفهای چنین کاربری نسبت به بقیه مستدل تر و قابل استناد تر می باشد. برای ستاره ها ی دریافتی واقعی تر و بخاطر پست های خوب و پر محتوی باشد این محدودیت در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه کاربران به افراد بخصوص امتیاز ندهند و از هر ارسال خوبی قدردانی کنند بدون توجه به تعداد ستاره یا قدمت کاربر.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian93 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Banned

چرا این تاپیک بسته هست؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C-%29/page102
    تاپیک مهمیه من چند تا سوال دارم باید کجا بپرسم. تاپیک مشابهی نبود.

چیزی که من از فعالیت در موضوعات مختلف متوجه شدم این بود که بیشتر افراد حالا به هر دلیلی وقت نمیکنن در ابتدا چندی از صفحات رو در موضوع مرتبط مطالعه کنن تا شاید جوابشون رو بگیرن، بنابراین سوالات بسیار زیادی تکرار و تکرار میشه که در برخی اوقات هم به دلایل زمانی، اطلاعات شخصی و ... پاسخ های ضد و نقیضی هم برای این سوالات میشه پیدا کرد. این ،شکل باعث میشه حتی کاربرانی که در ابتدا مایل به مطالعه ی صفحات هستند هم نتونن به راحتی به یک نتیجه گیری درست برسند. مانند رسوب گذاری لایه های مختلف در علم زمین شناسی هست، سوالات تکراری در فواصل زمانی نه چندان منظمی مرور میشن. پیشنهادی که داشتم این هست که توی هر موضوعی یک بخش سوالات مکرر پرسیده شده وجود داشته باشه. این ویژگی توی هر موضوع میتونه توسط مدیر اون بخش کنترل و به روز رسانی بشه. اگر همچین امکانی وجود داشته خیلی از سوالات تکراری میتونن حذف بشن، کاربران به راحتی میتونن بیشتر جوابهای خودشون رو بگیرن، سوالات پرسیده شده متمرکز میشن به جزییات کار و در مجموع برای هر موضوع اطلاعات زیادی در زمان کم و تعداد صفحات کم قابل دسترسی خواهد بود. برای نمونه با وارد کردن بخش سوالات مکرر پرسیده شده در موضوع گرفتن وقت از سفارت آلمان، یک موضوع چهارصد و خرده صفحه ای با کلی اطلاعات پراکنده براحتی میتونه به 1/4 و حتی کمتر، با اطلاعات متمرکز و مفید کاهش پیدا کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)