نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1903 از 2191 نخستنخست ... 90314031803185318931894189518961897189818991900190119021903190419051906190719081909191019111912191319532003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,021 تا 19,030 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط woodybed نمایش پست ها
    من از خود BA گرفتم و پرواز 16 آگوست من رو هم کنسل کرد. تماس که گرفتم (مرکز آمریکا) گفتن مسیر جایگزین قراره به تمام مسافر ها بدن. دارن روش کار می کنن و 5 تا 7 روز کاری دیگه تماس بگیرم تا مسیر جایگزین رو بهم بدن. (احتمالا با قطری بشه فکر کنم چون تنها alliance ای از اونا هست که به ایران پرواز داره)
    نقل قول نوشته اصلی توسط mu3040 نمایش پست ها
    دوستان سلام من در تاریخ 14 جون با ایر کانادا از مونترال به فرانکفورت و از فرانکفورت به تهران با لوفتانزا به ایران اومدم اما امروز ایمیلی دریافت کردم با این مضمون که پرواز برگشتم که از تهران به لندن و از لندن به مونترال با ایر کاناداد بوده تیکه تهران لندش با بریتیش ایرلاینز برای 28 جولای کنسل شده. حالا سوال اینه که در این موارد چه اتفاقی میفته و هزینه ها چی میشه ؟
    من این بلیط را از سایت mytrip.com گرفتم .
    متن پیام :
    دوستانی كه پست های من رو مطالعه كردن ميدونند چندين بار من قبلن هشدار دادم نسبت ترديد برقراری پرواز های بريتيش ارويز طبق برنامه
    و توصيه كردم روی اين ارلاينی بليتی فعلن تهيه نفرمايند
    علتی هم كه توضيخ دادم اين بود كه معمولن ارلاين قبل از برقراری مسير جديدی از خودش جنب و جوش نشان ميده
    مثلن شروع ميكند به ماركتينگ در شهر مقصدش و همينطور تاسيس يك ايستگاه پرواز در فرودگاه مقصد
    ولی اين تحوالات با باقی ماندن تنها چند هفته به شروع پرواز های بريتيش ارويز به ايران يعنی 15JUL16 هنوز از اين ارلاين ديده نشده برای همين متاسفانه حدس من درست بود كه بليت های فروش رفته كه اغلب به صورت آنلاين بودن كنسل شوند.
    حالا اون دوستانی كه روي بريتيش بليت دارند نگران نباشند.
    يك عده از اين دوستان كل پرواز با بريتيش بوده كه خود بريتيش جوابگو هست كه احتمالن سوييچ ميشه روی قطری
    يك عده كه فقط يه قسمت از مسير بريتيش بوده و بليت توسط يكه ارلاين ديگه صادر شده مثلن توركيش لوفت هانزا يا اتريشی اين بليت ها سوييج ميشه روي همون پروازهای ارلاينی كه بليت رو صادر كرده

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون
    پرواز از مشهد یا تهران به مونترال ، رفت اوایل اکتبر و برگشت اوایل فوریه 2017 ، یک نفر ، پیشنهاد شما برای ارزانترین قیمت چیست؟
    سلام
    ارفرانس نرخ پايه اش حدود 3/600 هست

Junior Member

با سلام. در رجیستر کردن مدارک آنلاین کانادا برای ویزای توریستی اومده که بلیت رو هم باید بزارن٬ من ۲ تا سوال دارم:
    قبلن بچه ها چه آنلاین و چه در سفارت بدون بلیت رفتن و ویزا گرفتن٬ این جدیده؟
    تاریخ امدن خانواده من دقیق معلوم نیست٬ آیا میشه بلیتی گرفت که بدون هزینه (یا کم هزینه) بشه کنسل کرد؟ اگر هست خواهشمندم قیمت و ایرلاین رو معرفی کنین (برای اول آگوست تا آخر سپتامبر٬ تهران -تورتنو).
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_80 نمایش پست ها
    با سلام. در رجیستر کردن مدارک آنلاین کانادا برای ویزای توریستی اومده که بلیت رو هم باید بزارن٬ من ۲ تا سوال دارم:
    قبلن بچه ها چه آنلاین و چه در سفارت بدون بلیت رفتن و ویزا گرفتن٬ این جدیده؟
    تاریخ امدن خانواده من دقیق معلوم نیست٬ آیا میشه بلیتی گرفت که بدون هزینه (یا کم هزینه) بشه کنسل کرد؟ اگر هست خواهشمندم قیمت و ایرلاین رو معرفی کنین (برای اول آگوست تا آخر سپتامبر٬ تهران -تورتنو).
    با سپاس فراوان

جدید نیست از زمانی که یادمه بوده. نیازی نیست بلیت بخرید. از سایت ایرلاین ها مثل ترکیش می تونید تا مرحله رزرو پیش برید و از صفحه یک پرینت بگیرید. آژانس های هواپیمایی هم مراجعه کنید معمولا بدون هزینه همین پرینت رزرو را به شما خواهند داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member kiosk آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوستانی كه پست های من رو مطالعه كردن ميدونند چندين بار من قبلن هشدار دادم نسبت ترديد برقراری پرواز های بريتيش ارويز طبق برنامه
    و توصيه كردم روی اين ارلاينی بليتی فعلن تهيه نفرمايند
    علتی هم كه توضيخ دادم اين بود كه معمولن ارلاين قبل از برقراری مسير جديدی از خودش جنب و جوش نشان ميده
    مثلن شروع ميكند به ماركتينگ در شهر مقصدش و همينطور تاسيس يك ايستگاه پرواز در فرودگاه مقصد
    ولی اين تحوالات با باقی ماندن تنها چند هفته به شروع پرواز های بريتيش ارويز به ايران يعنی 15JUL16 هنوز از اين ارلاين ديده نشده برای همين متاسفانه حدس من درست بود كه بليت های فروش رفته كه اغلب به صورت آنلاين بودن كنسل شوند.
    حالا اون دوستانی كه روي بريتيش بليت دارند نگران نباشند.
    يك عده از اين دوستان كل پرواز با بريتيش بوده كه خود بريتيش جوابگو هست كه احتمالن سوييچ ميشه روی قطری
    يك عده كه فقط يه قسمت از مسير بريتيش بوده و بليت توسط يكه ارلاين ديگه صادر شده مثلن توركيش لوفت هانزا يا اتريشی اين بليت ها سوييج ميشه روي همون پروازهای ارلاينی كه بليت رو صادر كرده
    در تایید صحبت های آقا پیمان:
    ازسرگیری دوباره پروازهای «بریتیش ایرویز» به ایران تا ماه سپتامبر به تعویق افتاد. پرواز مستقیم از «فرودگاه هیترو لندن» به تهران قرار بود 14 ژوئن (24 تیر) آغاز شود؛ اما به دلیل وجود «برخی مسائل فنی» به تعویق افتاد.
    http://www.memrise.com/ برای یادگیری زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط kiosk نمایش پست ها
    در تایید صحبت های آقا پیمان:
    ازسرگیری دوباره پروازهای «بریتیش ایرویز» به ایران تا ماه سپتامبر به تعویق افتاد. پرواز مستقیم از «فرودگاه هیترو لندن» به تهران قرار بود 14 ژوئن (24 تیر) آغاز شود؛ اما به دلیل وجود «برخی مسائل فنی» به تعویق افتاد.
    من باز هم چشم آب نيمخوره حتی براي سپتامبر
    تا موقعی كه پرواز هاش رو شروع نكرده به ايران و به صورت منظم انجام نشه به نظرم بهتره اصلن بليتی گرفته نشه روی اين ارلاين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من باز هم چشم آب نيمخوره حتی براي سپتامبر
    تا موقعی كه پرواز هاش رو شروع نكرده به ايران و به صورت منظم انجام نشه به نظرم بهتره اصلن بليتی گرفته نشه روی اين ارلاين
    من بليط گرفته بودم ازشون براي ٢٦ جولاي ديروز كنسل كردن به علت مسائل فني نبود به علت مسائل سياسي بود و به من ٥٠٠$ جريمه دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    من بليط گرفته بودم ازشون براي ٢٦ جولاي ديروز كنسل كردن به علت مسائل فني نبود به علت مسائل سياسي بود و به من ٥٠٠$ جريمه دادن
    بله خب ارلاين كه همه جزييات رو هيچ وقت نميگه
    اگر به خاطرمسائل فنی بوده چرا ايستگاه نداريد هنوز توی فرودگاه امام يا دفتری نداريد هنوز در تهران

Junior Member

سلام
    شما در پست ٢١١ ذكر كردين كه نبايد نام صاحب كرديت كارت و مسافر فرق داشته باشه ، ميخواستم بپرسم حتي براي پروازهاي لوفتانزا و بريتيش اين قانون هست؟؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام
    شما در پست ٢١١ ذكر كردين كه نبايد نام صاحب كرديت كارت و مسافر فرق داشته باشه ، ميخواستم بپرسم حتي براي پروازهاي لوفتانزا و بريتيش اين قانون هست؟؟؟
    ممنون
    سلام
    اين يه پست كلی هست
    در صورتيكه فرق كنه بهتره از وبسايت رسمی ارلاين بليت خريداري نشه ولي از سايت هاي ديگه مشكلي نداره