نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2167 از 2191 نخستنخست ... 1167166720672117215721582159216021612162216321642165216621672168216921702171217221732174217521762177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,661 تا 21,670 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    سلام
    مادر من جمغه با قطری پرواز دارن به ایران از ونکوور... آیا نیاز هست تست کووید بدن؟ توی سایت قطری زیر قسمت travel to Iran این‌ها رو زده:

• Nationals of Iran who have stayed out of Iran for more than 2 weeks must have a medical certificate with a negative Coronavirus (COVID-19) PCR test result issued at most 96 hours before arrival
    • Nationals of Iran who stayed abroad longer than 2 weeks and who do not have a medical certificate with a Coronavirus (COVID-19) Molecular test, written in English or approved by an Iranian consulate, are subject to Coronavirus (COVID-19) PCR test and quarantine

یغنی بالاخره باید تست داشته باشن یا نه؟
    بلهنداشته باشنم دوستان شیک تو فرودگاه امام دویست تومن چارج میکنن تستو میگیرن و میگن برو خبر میدیم که نمیدن..اینا طبق نوشته های همین دو صفحه پیش هست..اما بازم بچه ها شاید اپدیت تر باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    بلهنداشته باشنم دوستان شیک تو فرودگاه امام دویست تومن چارج میکنن تستو میگیرن و میگن برو خبر میدیم که نمیدن..اینا طبق نوشته های همین دو صفحه پیش هست..اما بازم بچه ها شاید اپدیت تر باشن
    من الان تجربه‌ی خودم رو در این مورد توی ونکوور بگم....
    ما برای تست کووید رفتیم یکی از مراکزی که نزدیکتون بود، که نه وقت می‌خواست نه ریفرال. اما توی صف که بودیم یکی اومد آزمون پرسید علائم دارید؟ که من گفتم برای پرواز اومدیم تست بدیم (برای قطری توی وبسایت خودشون زده تا ۹۶ ساعت قبل پرواز) اینو که گفتیم گفتن نمی‌شه اینجا تست بدین و اینجا برای کسایی که علائم دارن
    فقط یه مرکز توی ونکوور برای مسافرها تست می‌گیره‌ که باید زنگ بزنید و وقت بگیرید
    ‌وقتی هم زنگ زدیم، فقط یه پیغام اتوماتیک گفت که باید برای تست، آنلاین رجیستر‌ کنید و ما خودمون ۵ تا ۷ روز قبل پرواز باهاتون برای تست تماس می‌گیریم

خلاصه خواستم بگم که اگر پرواز دارید اقلام ۸-۹ روز قبل به فکر تستتون باشید که خیلی داستان داره!

من الان تجربه‌ی خودم رو در این مورد توی ونکوور بگم....
    ما برای تست کووید رفتیم یکی از مراکزی که نزدیکتون بود، که نه وقت می‌خواست نه ریفرال. اما توی صف که بودیم یکی اومد آزمون پرسید علائم دارید؟ که من گفتم برای پرواز اومدیم تست بدیم (برای قطری توی وبسایت خودشون زده تا ۹۶ ساعت قبل پرواز) اینو که گفتیم گفتن نمی‌شه اینجا تست بدین و اینجا برای کسایی که علائم دارن
    فقط یه مرکز توی ونکوور برای مسافرها تست می‌گیره‌ که باید زنگ بزنید و وقت بگیرید
    ‌وقتی هم زنگ زدیم، فقط یه پیغام اتوماتیک گفت که باید برای تست، آنلاین رجیستر‌ کنید و ما خودمون ۵ تا ۷ روز قبل پرواز باهاتون برای تست تماس می‌گیریم

خلاصه خواستم بگم که اگر پرواز دارید اقلام ۸-۹ روز قبل به فکر تستتون باشید که خیلی داستان داره!
    سوالی دارم ازتون،میخوام ببینم اگه وقتی پرسید علایم دارید میگفتید بله،مثلا ماینور گلو درد یا همچین چیزی،بازم میگفتن برید تست نمیگیرن؟

سوال بعدیم اینه،مدلی که جواب تست شما مسافرا میاد فرمت متفاوت از جواب کسیکه تو اون صف وایساده هست؟ شکل جواب رو یه کاغذه یا حالا انلاین با اسم و فامیلتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    سوالی دارم ازتون،میخوام ببینم اگه وقتی پرسید علایم دارید میگفتید بله،مثلا ماینور گلو درد یا همچین چیزی،بازم میگفتن برید تست نمیگیرن؟

سوال بعدیم اینه،مدلی که جواب تست شما مسافرا میاد فرمت متفاوت از جواب کسیکه تو اون صف وایساده هست؟ شکل جواب رو یه کاغذه یا حالا انلاین با اسم و فامیلتون؟
    بله... متاسفاته ما چون فرصتمون تا پرواز فقط ۲ روز بود مجبور شدیم بریم یه مرکز دیگه بگیم مادرم علایم دارن تا ازشون تست بگیرن.. من از چنین کارهایی خیلی بدم میاد، ولی واقعن چاره‌ی دیگه‌ای نداشتیم. متاسفانه اطلاغ رسانیشون در این زمینه اصلن خوب نیست
    حواب به صورت تکست مسیح میاد براتون و می‌تونید توی وبسایت myehealth.ca رحیستر کنید تا فایل پی دی اف جواب تست رو دانلود کنید

Junior Member

سلام دوستان

من براي تهران به تورنتو ميخواهم بليط از طريق سايت خود هواپيمايي امارات تهيه كنم بعضي پروازها داراي ترانزيت 2 ساعته در دبي مي باشد وبرخي ترانزيت 12 ساعته
    سوا من اين هست كه ايا ترانزيت 2 ساعته در فرودگاه دبي مشكلي ايجاد نمي كنه و كافي است برايي چك مدارك وغيره؟
    با تشكر

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوستان

من براي تهران به تورنتو ميخواهم بليط از طريق سايت خود هواپيمايي امارات تهيه كنم بعضي پروازها داراي ترانزيت 2 ساعته در دبي مي باشد وبرخي ترانزيت 12 ساعته
    سوا من اين هست كه ايا ترانزيت 2 ساعته در فرودگاه دبي مشكلي ايجاد نمي كنه و كافي است برايي چك مدارك وغيره؟
    با تشكر
    سلام. من نظر خودم رو میگم دیگر دوستان باتجربه نیز راهنمایی میکنند.
    خیر مشکلی نیست. اگر کل مسیر را با یک ایرلاین هستید که بار را خودشان منتقل میکنند و شما فقط باید سریع عمل کنید و کانتر را پیدا کنید و تشریفات پرواز در آنجا نخواهید داشت. بطور مثال باید سریع از هواپیما پیاده شوید و آنجا وقت تلف نکنید.
    در صورتی که مشکل تاخیر از جانب دیر رسیدن شما به پرواز نباشد و خود ایرلاین تاخیر بخورد بطوریکه شما به پرواز بعدی نرسید، ایرلاین موظف است شما را با اولین پرواز بعدی بفرستد.
    موفق باشید

الان پرواز امارات برای مقیم‌های کانادا مسافر سوار می‌کنه دیگه؟ مشکلی که نیست برن پای پرواز برشون گردونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشكر
    سلام
    دو ساعت استاپ کافیه

الان پرواز امارات برای مقیم‌های کانادا مسافر سوار می‌کنه دیگه؟ مشکلی که نیست برن پای پرواز برشون گردونن؟
    بله و کمتر نسبت به قطری گیر میده

درود، لیست ازمایشگاه های مورد تایید تست کرونا برای پرواز امارات رو ممنون میشم اگر کسی میدونه اینجا لینکش رو ارسال کنه. سپاس