نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2110 از 2191 نخستنخست ... 11101610201020602100210121022103210421052106210721082109211021112112211321142115211621172118211921202160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,091 تا 21,100 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط poouneh نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادین. پس یعنی به نظرتون اگه از کانادا بیام این پرواز چون یک توقف در وین داره مشکل نداره؟ تورنتو- مونترآل- ( 4 ساعت توقف)-وین (چهار ساعت و نیم توقف)-تهران و برعکس همین از تهران به تورنتو.
    اگر اقامت قانونی داشته باشید در کانادا مشکلی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگر اقامت قانونی داشته باشید در کانادا مشکلی نداره
    خیلی ممنون. پس به این ترتیب با ویزای دانشجویی و استادی پرمیت میشه یکبار در اروپا توقف داشت. متشکرم که پاسخ دادین.

Junior Member

با سلام، من پروازی در نظر دارم که از مسکو به فرانکفورت میره یک و نیم ساعت توقف داره اونجا و از فرانکفورت به تورنتو میره. با توجه به اینکه من در حال حاظر در مسکو با ویزای دانشجویی اقامت دارم و برای کانادا هم ویزای دانشجویی گرفتم میتونم این پروازو بگیرم یا به ویزای ترانزیت احتیاج دارم؟ و سوا دومم اینکه یک و نیم ساعت زمان کمی نیست برای تعویض گیت؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط poouneh نمایش پست ها
    خیلی ممنون. پس به این ترتیب با ویزای دانشجویی و استادی پرمیت میشه یکبار در اروپا توقف داشت. متشکرم که پاسخ دادین.
    و ویزای ویزیتوری

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaj نمایش پست ها
    با سلام، من پروازی در نظر دارم که از مسکو به فرانکفورت میره یک و نیم ساعت توقف داره اونجا و از فرانکفورت به تورنتو میره. با توجه به اینکه من در حال حاظر در مسکو با ویزای دانشجویی اقامت دارم و برای کانادا هم ویزای دانشجویی گرفتم میتونم این پروازو بگیرم یا به ویزای ترانزیت احتیاج دارم؟ و سوا دومم اینکه یک و نیم ساعت زمان کمی نیست برای تعویض گیت؟ با تشکر
    سلام
    مشکلی نداره به شرط زیر
    1. توقفتون توی فرانکفورت بیشتر از 24 ساعت نباشه
    2. دو تا بلیت جدا از هم نباشه یعنی مسکو به فرانکفورت یک بلیت باشه و فرانکفورت به تورنتو یه بلیت دیگه
    سایت کیوی یکی از تنها سایت هایی هست که این نوع بلیت های جدا جدا صادر میکنه که از نظر تیکتینگ غلط و مناسب دارندگان پاسپورت ایران نمیشود
    3. 1/5 ساعت کافی هست و مسئولیتش با مسافر نیست

Junior Member

درسته که جدا صادر میشن ولی اگه با هم همخونی داشته باشن از نظر یکی بودن ترمینال های ورود و خروج، قوانین بار مسافر و ساعات توقف در ترانزیت فکر نمیکنم مشکلی ایجاد شه. من به هواپیمایی آذربایجان ایمیل زدم. گفتن اگه مدارک خروج از اروپا رو داشته باشم (بلیط ادامه سفر به تورنتو و ویزای کانادا) میتونم تا 24 ساعت تو ترانزیت میلان بمونم. بابت بار هم گفتن از باکو مستقیم میفرستن تورنتو و نیاز به خروج من از ترانزیت واسه تحویل بار نیست. پس جسارتا توضیه میکنم اگه میخواید 5-6 میلیون کمتر بدید تو این مسیر این پرواز رو هم در نظر داشته باشید. در نگاه اول یکم مشکل بنظر میاد ولی اگه جور در بیاد واسه دانشجو مقرون به صرفه اس. ممنون جناب پیرسون از راهنمایی هاتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ببنید قبلن هم گفتم بلیت های سایت کیوی به دلیل اینکه دو تا بلیت جدا صادر میکنه که اولی به دومی ارتباطی نداره
    ایرانی ها نمیتونند با این نوع بلیت ها توی اروپا توقف داشته باشند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط moho1991 نمایش پست ها
    درسته که جدا صادر میشن ولی اگه با هم همخونی داشته باشن از نظر یکی بودن ترمینال های ورود و خروج، قوانین بار مسافر و ساعات توقف در ترانزیت فکر نمیکنم مشکلی ایجاد شه. من به هواپیمایی آذربایجان ایمیل زدم. گفتن اگه مدارک خروج از اروپا رو داشته باشم (بلیط ادامه سفر به تورنتو و ویزای کانادا) میتونم تا 24 ساعت تو ترانزیت میلان بمونم. بابت بار هم گفتن از باکو مستقیم میفرستن تورنتو و نیاز به خروج من از ترانزیت واسه تحویل بار نیست. پس جسارتا توضیه میکنم اگه میخواید 5-6 میلیون کمتر بدید تو این مسیر این پرواز رو هم در نظر داشته باشید. در نگاه اول یکم مشکل بنظر میاد ولی اگه جور در بیاد واسه دانشجو مقرون به صرفه اس. ممنون جناب پیرسون از راهنمایی هاتون
    اگر بلیطها جدا صادر شده باشه پرواز اول از کجا خبر داره که پرواز دومی وجود داره و یا مقصدش کجاست که بخواد بار رو تحویل پرواز دوم بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moho1991 نمایش پست ها
    بیاین فرض کنیم که شخصی همچین پروازی که شما میفرمایین رو تهیه کرده، یعنی با ایرلاین A از باکو میره میلان و با ایرلاین B که هیچ ارتباطی با ایرلاین A نداره میره تورنتو. اولا اینکه کارت پرواز ایرلاین B رو کجا تهیه میکنه؟ دوما اینکه ایرلاین A چطوری برای بار ایشون از میلان تا تورنتو با یه ایرلاین دیگه بارکد صادر میکنه؟ سوما هزینه انتقال بار در فرودگاه ترانزیت از هواپیمای A به B رو کی پرداخت میکنه؟ اگر بار در فرودگاه ترانزیت گم بشه ایرلاین A خسارت میده یا ایرلاین B؟ اینها همه سوالاتی هستند که در تناقض با جواب هواپیمایی آذربایجان به شما هستند و دلیل بر اینکه بدون گرفتن بار در میلان از ایرلاین A و تحویل اون به ایرلاین B عملا امکان رسیدن بار به تورنتو نیست. لزوم صدور کارت پرواز ایرلاین B در خارج از محدوده ترانزیت در میلان و لزوم داشتن ویزای معتبر جهت خارج شدن از محدوده ترانزیت هم دلیل سوار نکردن اتباع ایرانی که با پاسپورت ایران سفر میکنن به پرواز A از باکو به میلان هست.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    پروازهای از مبدا استانبول به مقصد کانادا خیلی ارزون تر از پروازخای با مبدا تهران هستن، الان اومدم از علی بابا بلیط بگیرم، مسیر استانبول-کپنهاگ-مونترال یا استانبول-لندن-اتاوا، تو شرایط ویزا توضیح داده که اگر مبدا استانبول باشه، فقط با داشتن پاسپورت آمریکایی یا کانادایی، یا داشتن ویزای ترانزیت، ایرلاین اجازه سوار شدن به هواپیما را می‌ده
    این در حالیه که هم انگلیس و هم شنگن گفتن کسانی که ویزا (اقامت قانونی) کانادا را دارند نیاز به ویزای ترانزیت ندارند!
    کسی تجربه‌ای در این زمینه داره؟
    یا بهتره به ترکیش ایمیل بزنم و از خودشون بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seaboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    پروازهای از مبدا استانبول به مقصد کانادا خیلی ارزون تر از پروازخای با مبدا تهران هستن، الان اومدم از علی بابا بلیط بگیرم، مسیر استانبول-کپنهاگ-مونترال یا استانبول-لندن-اتاوا، تو شرایط ویزا توضیح داده که اگر مبدا استانبول باشه، فقط با داشتن پاسپورت آمریکایی یا کانادایی، یا داشتن ویزای ترانزیت، ایرلاین اجازه سوار شدن به هواپیما را می‌ده
    این در حالیه که هم انگلیس و هم شنگن گفتن کسانی که ویزا (اقامت قانونی) کانادا را دارند نیاز به ویزای ترانزیت ندارند!
    کسی تجربه‌ای در این زمینه داره؟
    یا بهتره به ترکیش ایمیل بزنم و از خودشون بپرسم؟
    مطالب اخیر همین تاپیک رو بخونید، مدتی هست که فرودگاه استانبول برای مسافرهای ایرانی با ویزای توریستی به مقصد کانادا وضعیت مناسبی ندارد و برخلاف قانون اجازه سوار شدن به هواپیما با توقف شینگن یا انگلستان رو به خیلی از هموطنان نمی دهد.