نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2176 از 2191 نخستنخست ... 1176167620762126216621672168216921702171217221732174217521762177217821792180218121822183218421852186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,751 تا 21,760 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام خوشحالم که به سلامت رسیدید و مشکلی نداشتید ؛ من دو تا سوال دارم از خدمتتون :
    اول اینکه ما که هنوز سیم کارت کانادا نداریم ، جاهایی که از ما شماره تماس میخوان مثل ArriveCan با Quarantine plan چه شماره ای بدیم ؟ و سوال دوم اینکه من قطر ایرویز بلیط دارم ، یه فرم هم داره باید پرشه که چندتا سوال داشت ؛ یکیش این بود که باید پروف میاوردم که دانشگاهم به حضور من احتیاج داره در کانادا . این سوالو شما چیکار کردید چون دانشگاه من معلوم نیست حضوری باشه فعلا . نمیدونم چی بنویسم/

از دیگرعزیزان هم هر کی اطلاعی داشته باشه بهم پاسخ بده ممنوم میشم
    سلام، ممنون ، برای شماره تماس، تلفن هتل یا محلی رو که دانشگاه برای قرنطینه تعیین کرده بدید .
    پرواز من هم قطر بود ، من تو یک فایل pdf همه سوال ها رو جواب و مستندات رو اضافه کردم ، برای دانشگاه نامه enrollment رو میخوان بهمراه تصویر ویزا تو پاسپورت و نامه سفارت که تایید study permit هستش ( داخل نامه یک بارکد داره ) . شنبه تحویل دادم و فرداش OTB رو بهم دادن.
    وقتی هم که رسیدید فرودگاه مونتریال یا تورنتو از دکه اپراتور چتر Chatr یک سیم کارت ارزون ( ۳۵ دلار در ماه ) بخرید که با هزینه فعال سازی و مالیات تقریبا ۵۰ دلار تموم میشه.

Junior Member

سلام خوشحالم که به سلامت رسیدید و مشکلی نداشتید ؛ من دو تا سوال دارم از خدمتتون :
    اول اینکه ما که هنوز سیم کارت کانادا نداریم ، جاهایی که از ما شماره تماس میخوان مثل ArriveCan با Quarantine plan چه شماره ای بدیم ؟ و سوال دوم اینکه من قطر ایرویز بلیط دارم ، یه فرم هم داره باید پرشه که چندتا سوال داشت ؛ یکیش این بود که باید پروف میاوردم که دانشگاهم به حضور من احتیاج داره در کانادا . این سوالو شما چیکار کردید چون دانشگاه من معلوم نیست حضوری باشه فعلا . نمیدونم چی بنویسم/

از دیگرعزیزان هم هر کی اطلاعی داشته باشه بهم پاسخ بده ممنوم میشم
    فراموش کردم که توضیح بدم در مورد اینکه چرا میخوام در کانادا حضور داشته باشم، دلیلی که نوشتم و واقعیت هم بود اختلاف زمان بود ، کلاس های من همگی ۷ تا ۱۰ شب هستن که میشه ۲:۳۰ صبح ایران ! تنها همین رو اشاره کردم و توضیح دادم که با این شرایط نمی تونستم واحد کافی‌ تو هر ترم بردارم و در نتیجه نمی تونم به موقع درسم رو تموم کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    بسیار ممنونم ازتون دوستان. یه سوال دیگه داشتم. پروازم با ترکیش هست. اضافه بار دارم. میخواستم درخواست ساک اضافه بدم از تو سایتشون اما کردیت کارد میخواد. نوشته فقط آنلاین میشه اینکارو کرد. تو فرودگاه اگر یه ساک اضافه تر از اون چیزی که گفتن ببرم میدونید اجازه میدهند یا نه و اینکه اگر اجازه میدن چطور هزینه اش رو حساب میکنن؟ متاسفانه آژانسی که ازش بلیط گرفتم کلا جواب منو نمیده. به نظر شما به صرفه ترین راه برای بردن اضافه بارم چیه؟ در حد یه ساک 23 کیلویی هست. شاید بشه یه کم کمتر هم بشه اما بیشتر از 10-15 کیلوئه قطعا.

و اینکه تو سایت ترکیش نوشته یه ساک 8 کیلویی و یه اکسسوری (مثل هدست) میتونم ببرم تو کابین. یعنی کوله پشتی نمیتونم ببرم با خودم علاوه بر اون ساک 8 کیلویی؟ تکلیف لپ تاپ چی میشه پس؟
    برای تیکه بار 23 کیلویی سوم به امریکای شمالی معمولن ایرلاین ها یه هزینه بین 180 تا 220 شارژ میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    فراموش کردم که توضیح بدم در مورد اینکه چرا میخوام در کانادا حضور داشته باشم، دلیلی که نوشتم و واقعیت هم بود اختلاف زمان بود ، کلاس های من همگی ۷ تا ۱۰ شب هستن که میشه ۲:۳۰ صبح ایران ! تنها همین رو اشاره کردم و توضیح دادم که با این شرایط نمی تونستم واحد کافی‌ تو هر ترم بردارم و در نتیجه نمی تونم به موقع درسم رو تموم کنم .
    سلام ممنونم از پاسختون ، فقط ببخشید نامه enrollment چیه؟ یعنی بعد از اینکه مثلا انتخاب واحد کردم به دانشگاه بگم به من نامه ای بده یا همون نامه قبول شدن در دانشگاه و پذیرش میشه؟

Junior Member

سلام ممنونم از پاسختون ، فقط ببخشید نامه enrollment چیه؟ یعنی بعد از اینکه مثلا انتخاب واحد کردم به دانشگاه بگم به من نامه ای بده یا همون نامه قبول شدن در دانشگاه و پذیرش میشه؟
    از دانشگاه باید درخواست کنید تا براتون بفرسته ، خیلی سریع این نامه رو به شما میدن، که نشون میده شما ثبت نام کردید یا به عبارتی پرداخت رو انجام دادید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    فکر می کنید بخاطر شرایط قرنطینه این هفته پروازهای ترکیش به ترکیه کنسل بشه؟ برای انگشت نگاری وقت داریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام
    فکر می کنید بخاطر شرایط قرنطینه این هفته پروازهای ترکیش به ترکیه کنسل بشه؟ برای انگشت نگاری وقت داریم.
    خیر کنسل نمیشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    پروازهای لوفت هانزا از تهران به تورنتو انجام میشه؟ چون یک مدت پرواز نداشت؟ برای ماه آگست می خوام.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    دختر من پرمیت برای مدرسه گرفته که ۲۳ آگست باید کانادا باشه. چون ویزا توریستی داریم سفارت نامه داده که در مرز پرمیت صادر میشه. من در فرم ها نوشته بودم که دخترم را همراهی می کنم.
    چون قبلا چندین بار با لوفت هانزا رفتم تورنتو الان هم ترجیح میدم با همین پرواز برم.
    با توجه به تجربیات جدید دوستان من باید مدرک خاصی آماده کنم برای اینکه همراه دخترم هستم؟

سلام دوستان. من با لوفت هانزا میخوام برم تورنتو و ویزای دانشجویی دارم. شما اطلاعاتی در زمینه نامه الزام حضور در دانشگاه دارین؟من نامه Summer 2021 Enrolment Verification رو از Seneca دارم و یکی از دوستان هم میگفت که همینه. خواستم نظر شما رو هم بدونم در این زمینه. ممنون
    و اینکه چه مدارک دیگه نیاز هست؟

سپاس از دوستان