نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2191 از 2191 نخستنخست ... 119116912091214121812182218321842185218621872188218921902191
نمایش نتایج: از شماره 21,901 تا 21,904 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام . من از ترکیش ایریلاین مستقیم بلیط گرفتم برای کانادا و اول از استانبول پرواز مکنه به پاریس و بعد از 3 ساعت از پاریس پرواز میکنه به مونتریال. خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه این شکل پرواز داره؟ چون ویزای دانشجویی دارم پاریس بهم گیر نمیدن ؟ و میذارن بدون ویزای فرانسه توی فرودگاه پاریس هواپیما عوض کنم؟
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________
    اگه کمتر از 24 ساعت در فرودگاه باشید مشکلی نیست.

سلام دوستان. وقت بخیر. یک مشکلی برای من پیش اومده خیلی ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. من در سال ۲۰۲۰ برای ویزای ویزیتور (برای دیدار خواهرم) اقدام کردم. در ماه آگست ۲۰۲۱ نامه ای تخت عنوان Information Letter دریافت کردم که عنوانش Request to be exempted from Canada’s Travel Restrictions for the extended familymember exemption بود و در واقع نوشته بود که به دلیل محدودیت های کرونایی درخواست شما Refuse میشه. نکته اینجاست که من فکر کردم که ریجکت شدم در حالیکه در انتها نامه نوشته بود که این نامه به منزله ریجکتی شما نیست ولی من این خطش رو نخوندم. بعد از ۶ ماه یعنی در ماه فوریه ۲۰۲۲ نامه Pass Request من اومد. ولی من از این موضوع خبر نداشتم چون فکر میکردم که ریجکت شدم. بعد از حدود ۶ ماه یعنی در آگست ۲۰۲۲ (چند روز پیش) به صورت تصادفی اکانتم رو باز کردم و متوجه این موضوع شدم. الان خیلی خیلی از این موضوع ناراحت هستم. و حدود ۱۰ روز پیش به سفارت کانادا در آنکارا ایمیل زدم و موضوع رو مفصلا توضیح دادم و درخواست کردم که به من یک فرصت ۳۰ روزه بدن تا پاسپورتم رو براشون ارسال کنم ولی هنوز هیچ جوابی ازشون دریافت نکردم. ببخشید که طولانی شد فقط میخوام بدونم به نظر شما راه حلی دیگه ای و یا کانال دیگه ای وجود داره تا من درخواستم رو براشون ارسال کنم؟

سلام، میخواستم بپرسم کسی اخیرا با پاسپورتی که یک ماه اکسپایر شده توانسته به ایران پرواز کنه؟ مشکلی ایجاد نمیشه؟

Junior Member

دوستان برای آوردن کشک به کانادا کشک شیشه ای را پیشنهاد میدید یا کشک در بسته بندی پلاستیکی؟ کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه
    مرسی