نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2190 از 2191 نخستنخست ... 1190169020902140218021812182218321842185218621872188218921902191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,891 تا 21,900 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام
    اقا من کلی این پیجهارو خوندم آخر نفهمیدم برای پرواز دانشجویی از ایران به کبک کدوم هواپیمایی و مسیر بهتره اگر کسی میدونه لطفا کمک کنه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    سلام
    اقا من کلی این پیجهارو خوندم آخر نفهمیدم برای پرواز دانشجویی از ایران به کبک کدوم هواپیمایی و مسیر بهتره اگر کسی میدونه لطفا کمک کنه!!!
    تجربه شخصیمو میگم ، اگر با قطر بخوای بری که همه میگن بهتره و منم با قطر اومدم کانادا اشک آدم درمیاد ، یعنی 3 ساعت از تهران میره قطر هواپیما عوض میشه و مجددا از قطر راه میفته و از روی ایران پرواز میکنه و از سمت شمال ایران وارد یه کشور دگه میشه ، یعنی شما 6 یا 7 ساعت بعد از شروع پروازت هنوز در اسمان ایرانی یاشاید تازه خارج شده باشی ، بعدش میره ازبالای دریای خزر ، شمال غربی دریای خزر ، مسیر هوایی ادامه میده . بد تر از این نمیشه ، دو بار ایرانو باید از شمال تا جنوب بری تا تازه سفرت شروع بشه ، ولی ترکیش از استانبول میره سمت اروپا این فیلمارو نداره دیگه ، لوفتانزا هم خوبه ، مسر هوایی خیلی مهمه ، باید با ایرلاینی بری که از سمت اروپا میره نه اینکه دو بار روی ایران بره بیاد اخرم بره از سمت قطب شمال بیاد ، یخ کردیم تو مسیر تا برسیم ، پیشنهاد من اینه بری استانبول از اونجا دایرکت بری مونتریال یا نهایت با یک توقف در اتریس یا پاریس یا المان یا هلند .

Junior Member

سلام دوستان
    كسي تجربه كنسل شدن پروازش و در عوض پيشنهاد دريافت
    traveller's cheque
    از تركيش ايرلاين رو داشته؟
    ممنون

سلام دوستان، كسي اخيرا پرواز ايران به كاناداش با Qatr Airways بوده؟ غير از تست كرونا و كانسنت فرم، ايا مدرك ديگه اي لازمه ؟ ميخواستم ببرسم ok to board چي هست و ايا لازمه ؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام . من از ترکیش ایریلاین مستقیم بلیط گرفتم برای کانادا و اول از استانبول پرواز مکنه به پاریس و بعد از 3 ساعت از پاریس پرواز میکنه به مونتریال. خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه این شکل پرواز داره؟ چون ویزای دانشجویی دارم پاریس بهم گیر نمیدن ؟ و میذارن بدون ویزای فرانسه توی فرودگاه پاریس هواپیما عوض کنم؟

Junior Member

سلام

همسر من ویزای دانشجوییش از دانشگاه کنکوردیا تایید شده پاسپورتها رو فرستادیم واسه پیکاپ و قصد داریم اواخر آگوست بریم مونترال.
    برای خرید بلیط به نظرتون الان اقدام کنیم مناسبه. و اینکه کدوم ایرلاین بهتره و کدوم آژانس بلیط رو مناسبتر ارایه میکنه.
    ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط applo2015 نمایش پست ها
    سلام

همسر من ویزای دانشجوییش از دانشگاه کنکوردیا تایید شده پاسپورتها رو فرستادیم واسه پیکاپ و قصد داریم اواخر آگوست بریم مونترال.
    برای خرید بلیط به نظرتون الان اقدام کنیم مناسبه. و اینکه کدوم ایرلاین بهتره و کدوم آژانس بلیط رو مناسبتر ارایه میکنه.
    ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.
    هرچقدر زودتر بلیط خرید ارزان‌تر است.باید قیمت تک تک ایرلاینها و آژانس ها رو آنلاین، تلفنی ، حضوری در تاریخ‌های مختلف چک کنید تا ارزون‌ترین رو پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هرچقدر زودتر بلیط خرید ارزان‌تر است.باید قیمت تک تک ایرلاینها و آژانس ها رو آنلاین، تلفنی ، حضوری در تاریخ‌های مختلف چک کنید تا ارزون‌ترین رو پیدا کنید.
    ممنون از راهنمایی کاملی که دادید. تو همین چند روز تا بجنبم مینیمم قیمت 15 میلیونی افزایش پیدا کرده. یعنی برای 2 نفر باید 30 میلیون بیشتر بدم.
    حالا نمیدونم ممکنه یک وقت قیمت قبلی ارایه بشه یا دیگه به امیدش زمان رو از دست ندم و بهترین گزینه موجود رو نهایی کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط applo2015 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی کاملی که دادید. تو همین چند روز تا بجنبم مینیمم قیمت 15 میلیونی افزایش پیدا کرده. یعنی برای 2 نفر باید 30 میلیون بیشتر بدم.
    حالا نمیدونم ممکنه یک وقت قیمت قبلی ارایه بشه یا دیگه به امیدش زمان رو از دست ندم و بهترین گزینه موجود رو نهایی کنم؟!
    متاسفانه تقریبا هیچ وقت با گذر زمان بلیط‌ها ارزون نمیشن، حداقل بنده همچین تجربه ای نداشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه تقریبا هیچ وقت با گذر زمان بلیط‌ها ارزون نمیشن، حداقل بنده همچین تجربه ای نداشتم
    سپاسگزارم. من با راهنمایی شما امروز بلیط رو گرفتم و الان آرامش بیشتری دارم.