نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2157 از 2191 نخستنخست ... 1157165720572107214721482149215021512152215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,561 تا 21,570 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    نحوه محاسبه تفاوت بهای بلیط برای تعویض تاریخ پروازهای کنسل شده (مشخصن هواپیمایی لوفتهانزا) چطور هست؟ نوشته :"نرخ گیری مجدد انجام شود و در صورت وجود اختلاف نرخ، مبلغ کل اختلاف از مسافر دریافت می‌شود." ولی بسته به اینکه زور شرکت چقدر باشه میشه جورهای مختلفی تفسیر کرد. نرخ گیری مجدد یعنی محاسبه قیمت بلیط جدید به ریال؟
    مثلا اگر بلیطی قبلا به قیمت 2000 دلار و زمانی که دلار 10 هزار تومان بوده خریداری شده باشه و بعد از کنسل شدن پرواز اول، بلیط در زمانی که دلار 18 هزار تومان است برای پروازی به قیمت 2050 دلار خریداری بشه آیا مسافر فقط باید 8 * 50 یعنی 400 هزار تومان دیگر پرداخت کند؟ یا اینکه مثل شرایط تغییر تاریخ در حالت عادی محاسبه شده و باید 16میلیون و 900 هزار تومان پرداخت کند؟
    کسی تجربه عملی در این باره داره؟
    بیس دلاری بلیت مبنا قرار میگیره و ماتفاوت دو نرخ باید پرداخت شه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ما فایلی که از هواپیمایی ترکیش داشیتم از دو ماه قبل نشان میداد که هیچ پلنی برای پرواز به ایران حدالقل تا ماه آگست نداشته
    کنفرانس خبری دو وزیر خارجه ی ایران و ترکیه مبنی بر بازگشایی مرزهای دو کشور درست سر این تاریخ هم گواهی بود از صحت این فایل که ترکیه علاقه ای برای بازگشایی مرزهاش حداقل تا ماه آگست با ایران ندارد

به نظر من باز برقراری پرواز بستگی به مسئله ی ممنوعیت های سفر هم داره
    اگر کانادا ممنوعیت سفری که فعلن تا تاریخ 30 جون وضع کرده رو تمدید کنه ممکنه ایرلاین های به دلیل نداشتن مسافر رقبتی به پرواز به کانادا نداشته باشند
    از نظر من ایرلاینی که پرواز نمیکنه ایرلاین مرده هست و نمیشود روش برای برنامه ریزی سفر حساب کرد

درست مثل این میماند که شما مثلن مدت ها از ماشین شخصیتون که در پارکینگ خانه مانده استفاده نفرموده باشید بعد سر تاریخ و ساعت خاصی با کسی قرار بگذارد که برای رسیدن به این قرار نیاز به استفاده از اون ماشین داشته باشید. اون ماشین ممکنه باطری خالی کرده باشه یا پنچر باشه. روش نمیشه حساب باز کرد.
    اقای پیرسون سلام، اماره جدیدی از پروازا که از ایران می یان دارین؟ اوضاع همونجوری که بوده هست،بله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    اقای پیرسون سلام، اماره جدیدی از پروازا که از ایران می یان دارین؟ اوضاع همونجوری که بوده هست،بله؟
    فعلن همون پرواز قطری هست
    مشخص نیست این مجوز پروازش به صورت موقت هست یا دائم
    چون غیر از ماه جولای پروازی به تورنتو در سیستم رزرواسیون دیده نمیشه و مختص ماه جولای هست فقط

Junior Member

سلام
    من ویزای توریستی کانادا رو دارم و تا الان متاسفانه نتونستم برم و قصد داشتم که برای عید نوروز برم که بخاطر ویروس کرونا نشد و اعتبار ویزای من تا مرداد ماه بیشتر نیست بنظرشما امکان تمدید ویزای توریستی هست یا باید دوباره برای ویزای توریستی اقدام کنم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام

كسي اطلاع داره پرواز تهران - دوحه - لندن - تورنتو رو ميشه براي ايراني ها با ويزاي توريستي تهيه كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    سلام

كسي اطلاع داره پرواز تهران - دوحه - لندن - تورنتو رو ميشه براي ايراني ها با ويزاي توريستي تهيه كرد؟
    سلام
    شدنش که میشه منتها هواپیمایی قطری صدور این نوع بلیت ها رو برای افرادی که اجازه ی فرود به انگلیس رو نمیتونند داشته باشند ممنوع کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای توریستی کانادا رو دارم و تا الان متاسفانه نتونستم برم و قصد داشتم که برای عید نوروز برم که بخاطر ویروس کرونا نشد و اعتبار ویزای من تا مرداد ماه بیشتر نیست بنظرشما امکان تمدید ویزای توریستی هست یا باید دوباره برای ویزای توریستی اقدام کنم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    سلام
    دوباره باید در خواست بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    درود
    فعلن روی سیستم از تاریخ 1 آگست برقرار هر چند ممکنه اون هم کنسل شه
    بله درسته متاسفانه پرواز های اگوست لوفتانزا کنسل شده و دوباره اعلام کردن سپتامبر تاریخ جدید بدین که من هنوزم مطمئن نیستم سپتامبر هم شروع بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    بله درسته متاسفانه پرواز های اگوست لوفتانزا کنسل شده و دوباره اعلام کردن سپتامبر تاریخ جدید بدین که من هنوزم مطمئن نیستم سپتامبر هم شروع بشه
    توی اسکجوال پروازیش سه روز پرواز از ماه سپتامبر اومده

Frankfurt – Tehran Imam Khomeini eff 31AUG20 3 weekly A330-300 (5 weekly from 04OCT20)
    ویرایش توسط Pearson : July 7th, 2020 در ساعت 09:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    اقا پیرسون فک میکنین کی بهتر و روتین تر بشه پروازا با این اوضاع کورونا؟ مثلا تو چه ماهی ؟اصلا روال ترمیشه یاهمینجوری هی یه ماه یه ماه ایرلاین ها پرواز باز میکنن؟