نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1986 از 2191 نخستنخست ... 98614861886193619761977197819791980198119821983198419851986198719881989199019911992199319941995199620362086 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,851 تا 19,860 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدود

سلام. ببخشید من یک سوال داشتم. من الان بلیط لوفتانزا گرفتم. این که نوشته 2 تا کیف اجازه میده یعنی یک کیف 23 کیلو به بار و یک کیف 8کیلو در کابین؟ اگر بخوام یک کیف 23 کیلو دیگه به بار بدم چقدر باید اضافه پرداخت کنم؟ می تونم جایی این درخواست رو بدم که کیف اضافه می خوام؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان با داشتن ویزای مالتیپل کانادا، نیازی هست که ویزای ترانزیت ایتالیا رو گرفت؟ حدود ۸ ساعت توی فرودگاه رم استاپ دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babi نمایش پست ها
    سلام دوستان با داشتن ویزای مالتیپل کانادا، نیازی هست که ویزای ترانزیت ایتالیا رو گرفت؟ حدود ۸ ساعت توی فرودگاه رم استاپ دارم.
    سلام خیر نیاز نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من یک سوال داشتم. من الان بلیط لوفتانزا گرفتم. این که نوشته 2 تا کیف اجازه میده یعنی یک کیف 23 کیلو به بار و یک کیف 8کیلو در کابین؟ اگر بخوام یک کیف 23 کیلو دیگه به بار بدم چقدر باید اضافه پرداخت کنم؟ می تونم جایی این درخواست رو بدم که کیف اضافه می خوام؟
    سپاس
    حدود 200 دلار
    پای کانتر میتونید در خواست بدید
    10 تا بار اضافه ببرید مشکلی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط LALABAND نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز،

من با استادي پرميت و همسرم با ورك پرميت كانادا ديروز بليط از استانبول- فرانكفورت- مونتريال گرفتيم. راستش ميدونيم كه به احتمال قوي نيازي به ويزاي ترانزيت آلمان نداريم و اين اطلاعات رو از طريق پاسخ هاي شما و ( http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/) گرفتم.

ضمن عرض ارادت ميخواستم بپرسم كه ميتونيد يك يا چند سايت رسمي وابسته به كشور آلمان هم اشاره كنيد. كه هم من و هم دوستان پس از من با خيال راحت بليط بگيرن؟

https://ec.europa.eu/home-affairs/wh..._for_a_visa_en

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام، اگر پروازی به مقصد کانادا رو بگیریم که دو توقف در اروپا داره مثلا : تهران-فرانکفورت-لندن-هالیفاکس یا تهران- وین-لندن-هالیفاکس آیا نیاز به ویزای خاصی هست چون دو توقف در اروپا هست؟ من این قوانین رو در مورد پروازهای خارجی خوندم:
    - در صورتی که پرواز شما توقف دارد شرایط ویزای ترانزیت را بررسی کنید.
    -
    ورود به اکثر کشورها نیازمند ویزا است. قبل از خرید بلیط، شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهای ترانزیت (کشورهایی که در فرودگاهشان توقف دارید)‌ را چک کنید.
    -
    ترانزیت در کشورهای اروپایی و امریکایی باید کمتر از 8 ساعت باشد، در غیر این صورت مسافر ملزم به تهیه ویزای ترانزیت است.
    - درصورت توقف ترانزیت در بیش از دو کشور اروپایی (تحت شینگن) نیازمند ویزای شینگن خواهید بود.

من برداشت خودم این بود که اگر دو توقف با استاپ کمتر از هشت ساعت داشته باشیم نیازی به هیچ گونه ویزای جداگانه ای برای کشورهای اروپایی نیست. درسته؟
    ویزای ترانزیت رو چجوری باید گرفت اگر لازم باشه؟

ممنون میشم اگر در مورد بهترین مسیرها برای تهران-هالیفاکس هم راهنمایی کنید.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز واقعا ممنون از پاسخ. نکته اینجاست که لینک فوق به طور صریح به معافیت اشاره نمیکنه.
    در طول این مدت من هم از سایت های سفارت آلمان تو آنکارا و هم انگلستان webpage مربوط به ویزای ترانزیت رو خوندم که به طور قطعی اطلاعات (http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/) رو تایید میکردند. برای اطمینان دوباره با سفارت آلمان تو آنکارا تماس گرفتم. بنظرم اونها هم اطلاعات دقیقی نداشتن اول گفتن "به شما توصیه میکنیم که ترانزیت ویزا بگیرین.". بعد از این که من توضیح دادم که بر اساس سایتتون من نیازی به ترانزیت ویزا ندارم و مشورت با همکارانش بهم گفت که "بله شما نیاز ندارید ولی برای اطمینان از پلیس فرودگاه فرانکفورت بپرسید". حاضرم شرط ببندم که اگه به فرودگاه هم زنگ بزنم میگن برو از سفارت بپرس.

نکته بسیار جالب هم این بود که سفارت آلمان تو ایران اصلا webpage مربوط به ترانزیت ویزا نداره یا اینکه من نتوتستم پیدا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

سلام. برای 29 آگوست به مقصد تورنتو میخوام بلیط بگیرم. حالا 2-3 روز هم عقب و جلو شد ایرادی نداره
    به نظرتون بهتره پروازم از تهران شروع بشه یا برم استانبول یا جای دیگه ای؟ قیمت کدومش مناسب تر در میاد؟
    ضمن اینکه از چه وبسایت یا آژانسی پیشنهاد می کنید بخرم که قیمت مناسب تر باشه؟
    و اینکه ویزای دانشجویی دارم. آیا باید بلیط رو دو طرفه بخریم یا یک طرفه هم میشه؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سلام
    من اینجا زیاد سوال پرسیدم، دوستان هم بخصوص آقا پیمان جواب دادند.
    حالا تجربه سفر دومم به کانادا رو می نویسم که باز شاید بدرد گسی بخوره»
    1-ما کی ال ام با صندلی اکونومی کامفرت گرفتیم که تقریبا واسه کامفرتش نفری 600 هزار تومان بیشتر دادیم.
    2-شرکت کیترینگ کی ال ام هلندی هستش (برای ایرفرانس ایرانی هستش)، غذای مسلمونی هم نداره، وضعیت غذای گیاهی اش هم افتضاح بود. (تو عمرم گشنیز سبز شده داغ نخورده بودم!)
    3-صندلی ها خوب بود، از تهران تا آمستردام یک بویینگ 777 سری 200 نو ولی از آمستردام تا تورنتو یک 747 عصر دقیانوس (دفعه قبل بویینگ ایرکانادا از این هم جدیدتر بود)
    4-من با ترازو همه چمدون ها را 23 کیلو کرده بودم، یک چندتایی هم نیم کیلو اضافه داشتند. ولی بنده خدا دم کانتر خیلی حال داد (احتمال زیاد بخاطر بچه). صندلی بچه رو فرستادن تو بار، کوله پشتیمون که Carry on بود رو وزنش رو ندید گرفت (بجای 12 کیلو، فکر کنم 14-15 کیلو بود)، یک دونه از carry on رو هم فرستاد قاطی بار (که البته اگر میخواستیم همه رو میفرستاد ولی ما لازمشون داشتیم)
    5-کالسکه هم با این که ارابه اش جمع نمیشه و فقط تخت میشد و صندلیش هم هیج جوره تا نمیخورد، هر دو قسمت مسیر از ما گرفتند و تحویلمون دادند.
    6-بخاطر بچه هم همه جا ما بدون نوبت فرستادند جلو
    7-این دفعه گمرک تورنتو اصلا اذیتمون نکردند
    8-کالسکه بچه تو تورنتو توی تسمه بار معمولی نیومد، یک قسمت مربوط به بارهای خاص هستش که اونجا تحویل گرفتیم
    9-از قبل با یک آقایی هم هماهنگ کرده بودیم که یا قیمت خیلی خوب با ون اومد دنبالمون با اینترنت فرودگاه باهاش تماس گرفتیم و هماهنگ کردیم. (هر کسی شماره اش رو خواست خصوصی پیعام بده)
    دیگه موضوعی به نظرم نمیرسه، جز اینکه تاکید کنم تو رو خدا اون 747 رو بذارید کنار! قرار بود لگ دوم هم 777 سری 200 باشه نامردا!
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط LALABAND نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز واقعا ممنون از پاسخ. نکته اینجاست که لینک فوق به طور صریح به معافیت اشاره نمیکنه.
    در طول این مدت من هم از سایت های سفارت آلمان تو آنکارا و هم انگلستان webpage مربوط به ویزای ترانزیت رو خوندم که به طور قطعی اطلاعات (http://www.germany-visa.org/airport-transit-visa/) رو تایید میکردند. برای اطمینان دوباره با سفارت آلمان تو آنکارا تماس گرفتم. بنظرم اونها هم اطلاعات دقیقی نداشتن اول گفتن "به شما توصیه میکنیم که ترانزیت ویزا بگیرین.". بعد از این که من توضیح دادم که بر اساس سایتتون من نیازی به ترانزیت ویزا ندارم و مشورت با همکارانش بهم گفت که "بله شما نیاز ندارید ولی برای اطمینان از پلیس فرودگاه فرانکفورت بپرسید". حاضرم شرط ببندم که اگه به فرودگاه هم زنگ بزنم میگن برو از سفارت بپرس.

نکته بسیار جالب هم این بود که سفارت آلمان تو ایران اصلا webpage مربوط به ترانزیت ویزا نداره یا اینکه من نتوتستم پیدا کنم.
    چرا میفرمایید به صراحت اشاره نمیکنه؟!
    https://ec.europa.eu/home-affairs/wh..._for_a_visa_en

Airport transit
    Citizens of some countries must hold an airport transit visa when transiting through the international parts of airports situated in any of the Schengen States
    بعد توی لینک اسم ایران رو جزو این کشور ها آورده
    این قانون جنرالش هست یعنی اتباع این کشورها نیاز به ویزای ترانزیت دارند برای استفاده از فرودگاه شنگن برای رسیدن به مقصد نهایی
    بعد توی قسمت موارد معافیت از ویزای ترانزیت آورده هست
    You may be exempt from the airport transit visa requirement, if you
    hold a visa valid for a Member State of the European Union or the European Economic Area, Canada, Japan or the United States

سوپروایزر های ویزا مستقر در فرودگاه اونها تنها ریفرنسی هستند که میشود در رابطه با ویزای ترانزیت ازشون سوال کرد چون اون ها هستند که مسافر اجازه میدن پرواز کنه یا نکنه
    متاسفانه دسترسی به این افراد سخت هست
    ارلاین و سفارت اطلاعاتشون قابل استناد نیست بار ها شده اشتباه کردند
    من بارها ارلاین های مختلف و سفارت ها رو بهشون ثابت کردم اشتباه کردند و اطلاعات نادرست دادند به مسافرین
    سفارت ها اغلب سیاست شون این هست وقتی از موضوع سر در نمی اورند توصیه کنند یه ویزای ترانزیت شما بگیرید بد نیست!!!
    ویزای ترانزیت ماهیتش برای جلوگیری از ورود پناهجو ها از کشورهای های ریسک از این نظر هست
    یک تبعه آذربایجان یا ارمنستان میتونه از کشورش یه بلیت لوفت هانزا بگیره به مقصد مکزیک یا برزیل بدون نیاز به ویزای ترانزیت شنگن ولی برای یک ایرانی نیاز هست
    ویزای ترانزیت تنها ویزایی هست که هیچ پلیسی آن را چک نمیکنه و نخواهد دید
    فقط به درد ارلاین میخوره که اجازه بده این مسافر پرواز کند
    ضمنن اینکه به پلیس فرانکفورت زنگ بزنید بپرسید باز اشتباه هست
    کسی که نیاز به ویزای ترانزیت داره در مسیرش از مبدا اجازه ی سفر بهش نمیدن نه اینکه بره فرانکفورت مشکل بخوره که حالا پلیس اطلاع داشته باشه در این رابطه

علتی اینکه توی وبسایت ها سفارت جیزی در این رابطه نمبینید این هست که بحث ویزا ترانزیت اینقدر مواد متعدد و مختلفی رو به وجود میارد که نمیشه تک تک موارد رو توضیح داد که نیاز به ویزا پیدا میکنید یا نمیکنید
    بسته به نوع پاسپورت نوع ویزا مدارک سفر و مقصد نهایی و توقف تون در بین راه
    موارد گوناگونی و متنوعی را به وجود میاورد که امکان توضیح دادن همه این موارد وجود نداره
    ویرایش توسط Pearson : July 25th, 2017 در ساعت 06:24 AM