نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1004 از 2191 نخستنخست ... 45049049549949959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141054110415042004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,031 تا 10,040 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1. چرا ممكنه گير بياد روي كلاس Q كي ال ام قيمت 1/850 هم هست ولي توتال تريپتون حدود 30 ساعته
    2. الان اين پرواز 22 ساعت كي ال ام اتحاد براي سال 2014 رو من ديگه نمي بينم براي همين فعلن نميشه گرفتش
    3. چرا داره
    4. همانجور كه گفتم KLM مشكل استاپ اضافه ،‌يه تيكه بار مجاني و توتال تريپ بالا داره

با سلام
    من هفته پيش مديکالم رو انجام دادم از کي مي تونم دنبال رزرو پرواز باشم ،حدوداً روي چه زماني به بعد مي تونم حساب کنم که اگه رزرو کنم کنسل نشه.

البته احتمال زياد برنامه رو براي فروردين ماه بخوام ببندم

برنامه پروموشن و تخفيف هايي که ايرلانا دارن (2014) از کي مي شه ديد؟ و تا چند وقت قبل از اون تاريخ بايد رزرو کرد که شامل تخفيف شه؟
    در خصوص مقصد مونترال، مي شه لطف کنين آپشن هايي که وجود داره بفرمائين: لاين(استاپها،..)-کل طول پرواز- بار مجاز- جريمه بار غير مجاز(بار دوم يا سوم)- قيمت بليط ،...

با تشکر فراوان
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    با سلام
    من هفته پيش مديکالم رو انجام دادم از کي مي تونم دنبال رزرو پرواز باشم ،حدوداً روي چه زماني به بعد مي تونم حساب کنم که اگه رزرو کنم کنسل نشه.

البته احتمال زياد برنامه رو براي فروردين ماه بخوام ببندم

برنامه پروموشن و تخفيف هايي که ايرلانا دارن (2014) از کي مي شه ديد؟ و تا چند وقت قبل از اون تاريخ بايد رزرو کرد که شامل تخفيف شه؟
    در خصوص مقصد مونترال، مي شه لطف کنين آپشن هايي که وجود داره بفرمائين: لاين(استاپها،..)-کل طول پرواز- بار مجاز- جريمه بار غير مجاز(بار دوم يا سوم)- قيمت بليط ،...

با تشکر فراوان
    رزرو بليت از سه روز تا 10 روز بيشتر نمي مونه براي همين بهتره شما پاسپورت ركوييست بشيد بعدن براي خريد قطعي بليت تصميم بگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    رزرو بليت از سه روز تا 10 روز بيشتر نمي مونه براي همين بهتره شما پاسپورت ركوييست بشيد بعدن براي خريد قطعي بليت تصميم بگيريد

ممنون از راهنماييتون

بعد از پاس ريکوست تا اومدن ويزا حدوداً چقدر زمان هست؟ اون موقع هم مي شه با قيمت مناسب يا تخفيف دار پروازي رو رزرو کرد؟ اين قيمت 1850 روي KLM به زمان بستگي داره يا بهر حال چون طول سفر زياده و استاپ داره قيمتش پايين تره و هر وقتي مي شه با اين قيمت گرفت.
    روي اپريل پروموشن يا تخفيفي هست کلاً يا تو مارچ و آپريل خيلي پروموشن و تفاوت قيمتي در زود نهايي کردن بليط نيست؟

ببخشيد که خيلي زياد شد سوالام، نفري سه تومن خيلي زياده براي بليط ، اگه بشه برنامه ريزي کرد که يه مقدار کمتر شه خيلي لطف مي کني
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون

بعد از پاس ريکوست تا اومدن ويزا حدوداً چقدر زمان هست؟ اون موقع هم مي شه با قيمت مناسب يا تخفيف دار پروازي رو رزرو کرد؟ اين قيمت 1850 روي KLM به زمان بستگي داره يا بهر حال چون طول سفر زياده و استاپ داره قيمتش پايين تره و هر وقتي مي شه با اين قيمت گرفت.
    روي اپريل پروموشن يا تخفيفي هست کلاً يا تو مارچ و آپريل خيلي پروموشن و تفاوت قيمتي در زود نهايي کردن بليط نيست؟

ببخشيد که خيلي زياد شد سوالام، نفري سه تومن خيلي زياده براي بليط ، اگه بشه برنامه ريزي کرد که يه مقدار کمتر شه خيلي لطف مي کني
    اولن كه فقط توي LOW SEASON كه هيچكي سفر نميره مثل ماه نوامبر بعضي از ارلاينزها پروموشن به قول شما ميذارند كه اون هم به درد خودشون مي خورد اينقدر شرط ميذارند
    مثلن قطري چند وقت پيش گذاشته بود كه يه بليت بيزينس بخر دومي مجاني. بليت بايد حتمن رفت و برگشت بود توي تاريخ خاصي بايد باشد. نفر دوم بايد با همون پرواز باشد و ....
    KLM كلاس N پايين ترين قيمت رو دارد كه 1/650 هست بعد از اون كلاس Q هست كه 1/850 هست. الان توي تاريخ هاي مارچ و اوريل داره جا ميده روي اين كلاس ها ولي اگر بخريد بايد ريسك جريمه كنسلي 100 دلاريش رو بكنيد اگر ويزاتون آماده نشود
    دو تا استاپ داره طول سفرش 30 ساعت و فقط يك بار مجاني داره

Junior Member

سلام آقا پیمان،
    من بلیتم رو از استانبول گرفتم به مقصد مونترال با KLM
    یه توقف تو آمستردام داره.
    مشکلی که از نظر شینگن برام پیش نمیاد؟
    در ضمن دوستم با کردیت کارتش برام خرید بلیت رو، قبل از پرواز شماره کردیت کارتو اینا نمی خوان؟
    راستی قیمتش هم خیلی مناسب بود رفت و برگشت 950 دلار.
    ممنون از راهنماییتون.

سلام جناب پیرسون

آقا من الان کانادام. برا بازه زمانی آپریل و می ۲۰۱۴ می خوام یه بلیت رفت و برگشت برا خودم و یه بلیت برگشت هم برای همراه (وقتی از ایران به کانادا میام) بگیرم. الان از کانادا می تونم با قطری بلیت رفت و برگشت رو ۱۱۲۴ دلار برا یه نفر (از مونترال) بگیرم برا اون بازه زمانی که خب خیلی قیمت خوبیه. به نظرتون این کارو بکنم یا ممکنه برا برگشتمون از همون ایران بلیت با قیمت مناسب تر اون موقع پیدا بشه (اگه الان بلیت های برگشت رو نخرم)؟ ممنون از پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط arash80 نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان،
    من بلیتم رو از استانبول گرفتم به مقصد مونترال با KLM
    یه توقف تو آمستردام داره.
    مشکلی که از نظر شینگن برام پیش نمیاد؟
    در ضمن دوستم با کردیت کارتش برام خرید بلیت رو، قبل از پرواز شماره کردیت کارتو اینا نمی خوان؟
    راستی قیمتش هم خیلی مناسب بود رفت و برگشت 950 دلار.
    ممنون از راهنماییتون.
    نه مشکلی نیست برای ویزا
    نیازی نبود با کردیت کارت بخرید بلیت رو قیمت ریالیش هم همینه

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون

آقا من الان کانادام. برا بازه زمانی آپریل و می ۲۰۱۴ می خوام یه بلیت رفت و برگشت برا خودم و یه بلیت برگشت هم برای همراه (وقتی از ایران به کانادا میام) بگیرم. الان از کانادا می تونم با قطری بلیت رفت و برگشت رو ۱۱۲۴ دلار برا یه نفر (از مونترال) بگیرم برا اون بازه زمانی که خب خیلی قیمت خوبیه. به نظرتون این کارو بکنم یا ممکنه برا برگشتمون از همون ایران بلیت با قیمت مناسب تر اون موقع پیدا بشه (اگه الان بلیت های برگشت رو نخرم)؟ ممنون از پاسخ شما
    یه بلیت راندتریپ + وان وی از سه تا بلیت وان وی ارزونتر تمام میشود
    برای همین بهتره همه مسیر ها رو بخرید همین الان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/ tehran university

سلام جناب پیرسون عزیز
    پرواز ایران ایر -کلگری برای اوریل چه قیمت است ؟ من پیام خصوصی هم دادم ،
    می خواهم رزو کنم ، مرسی
    مدت طول سفر چند ساعت است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehm نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون عزیز
    پرواز ایران ایر -کلگری برای اوریل چه قیمت است ؟ من پیام خصوصی هم دادم ،
    می خواهم رزو کنم ، مرسی
    مدت طول سفر چند ساعت است ؟
    حدود ۲۷۰۰ تومن
    پیام خصوصی نگرفتم از شما
    طول پروازش هم حدود ۲۲ ساعته