نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1015 از 2191 نخستنخست ... 155159159651005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251065111515152015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام به همگی من دیروز با ایران ایر بریتیش اومدم کانادا به اضافه بار خیلی گیر میدن خیلی دقت کنین پیش از ۲۳ کیلو و بار داخل کابین پیش از ۷ کیلو نشود
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MLV نمایش پست ها
    این سایت www.cheapoair.com خیلی برام جالب بود. کسی میدونه coach یعنی چی؟ (first, business, coach) قیمتش خیلی ارزونتر از business هست.
    همون اکونومی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام
    من برای تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۴ از مشهد می روم مونترال و برگشت هم برای ۴۰ روز بعد برای سه نفر:
    ۱- بهترین پرواز کدومه؟
    ۲- امکان اینکه بیام تهران از تهران بروم هم هست در اینصورت ارزانترین پرواز کدام است؟
    ضمنا من یک بچه شش ساله دارم
    سلام
    اگر اروزنترين پرواز ممكن مد نظرتون هست پرواز ها تركيبي KLM هست كه بايد از فرودگاه تهران پرواز داشته باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط eedy نمایش پست ها
    پیرسون عزیز من یک مدت پیش سوال کردم ایا بعد از پرواز اصلی ما به تورنتو پرواز بعدی داخل کانادا مجانی میشه که شما گفتین همچین چیزی نیست. خود دفتر تورکیش هم گفتن خیر . می خواستم ببینم: 1- ایا این قانون در جاهای دیگه اعمال میشه و فقط تو ایران اجرا نمیشه؟؟ 2- آیا تو ایرانم بوده و حالا حذف شده؟ از اونور که فامیلا میان همه یه پرواز داخلی مجانی دارن. خیلیهام که ساکن خارجن گفتن که در خارج از ایران بارها از این امکان استفاده کردن از یه طرف چندین نفرو دیدم که سالای گذشته با پروازایی مثل لوفت هانزا رفتن به تورنتو و مجانی داخل کانادا به مقصد بعدی رفتن...پاک گیج شدم
    ما همچين چيزي نداريم كه پرواز دامستيك شما مجاني بشه منتها يه چيزي توي تيكتينگ هست موقعي كه سگمنت هاي پروازي شما زياد ميشه مثلن سه يا چهار سگمنت پروازتون ميره روي كلاسهاي پرواز هاي ارزونتر براي همين ممكن هست قيمت بليت قيمتي برابري با سگمنت هاي كمتر توي همون مسير پيدا كند كه يه جورهايي ميشه گفت سگمنت هاي آخر براتون مجاني افتاده
    مثلن بعضي از دوستان قيمت پرواز لندن به تورنتو يا مونترال با فقط يك سگمنت رو آنلاين روي بريتيش چك مي كنند ميبينند كه قيمتش از پرواز تركيبي ايران ار بريتيش به اين شهرها گرونتر در مياد

نقل قول نوشته اصلی توسط poune نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون میشه بگید پرواز ترکیبی ایران ایر + پرواز خارجی برای مونترال در ماه جون 2014 قبل از های سیزن حدود قیمتش چنده و اگر وارد های سیزن بشیم چه نفاوتی میکنه؟ ممنون
    پروازهاي تركيبي ايران ار فقط روي دو سه تا كلاس خاص هستند كه تفاوت قيمتي با هم ندارند يعني قيمت هاش هميشه ثابت هست فقط ممكنه جا نده
    از الان هم امكان گرفتن بليت روي ايران ار براي تاريخ جون 2014 امكانپذير نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم بلیط تورنتو - تهران - تورنتو برای dec20 تا jan 15 میشه گرهت که در صورت کنسلی جریمه زیاد نشم . ار ایران بهتره یا اینحا ؟ مرسی و قیمت یا این شرایط جه جوریه ؟
    از ايران روي توركيش حدود 6 ميليون در مياد بهتره از خود كانادا تهيه فرماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب.
    اینی که شما گفتید، یعنی وقتی پرواز رو available نشون میده درحالی که جا نداره، اگر من بخرم بلیط رو چه اتفاقی میفته؟ چون همونطور که گفتید نان ریفاندبل هستش. روشی هست که بشه مطمئن شد سر آدم کلاه نمیره؟
    بعد سایتی هست که شما توصیه کنید که بشه آنلاین ازش بلیط خرید؟
    یه سوال دیگه اینکه اگر از این سایتا بلیط بخریم، توی ترانزیت باید چمدون رو گرفت یا اینکه چمدون خودش میره تا مقصد؟
    ممنون
    تا موقعي كه بليت قطعي نشده كرديت رو شارژ نمي كنه براي همين نگراني در اين رابطه نداره
    همين سايت اوكي هست
    گرفتن بار كه به مركز خريد بار ربطي نداره بايد مسير رو بفرماييد تا بگم بار رو بايد تحويل بگيريد يا خير

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.nasirinegad نمایش پست ها
    این متن که اینجا نوشته برای کانادا هم همینه یا فقط امریکا؟

KLM ROYAL DUTCH AIRLINES Baggage policy
    To/From the US
    Economy Class

Carry-on: Free of charge (21.5in x 10in x13.5in (54.6cm x 25.4cm x 34.4cm)/ 26 lbs (11.8kgs))
    1st checked bag: Free of charge (62 linear inches (158cm) / 50 lbs (23kgs))
    2nd checked bag: $75 (62 linear inches (158cm) / 50 lbs (23kgs))

یعنی بار داخل هواپیما 11.8 میتونیم ببریم؟
    با درصد خطا تا 15 هم میشه برد
    براي هر دو معتبره
    فقط پرواز هاي KLM به كانادا يك تيكه بار مجاني هست در حاليكه به امريكا دو تيكه بار مجاني هست

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    دوستان درست متوجه شدم؟ اگر برای کبک اقدام کرده باشیم میشه تو تورنتو لندینگ کنیم؟ مشکلی پیش نمیاد بعد یکی-دو هفته بریم مونتریال؟
    مشكلي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط CanMiracle نمایش پست ها
    سلام آقاي پيرسون بهترين و مناسب ترين پرواز براي تهران- تورنتو- تهران براي اواخر آپريل ٢٠١٤ (برگشت بازه يك ساله) به پيشنهاد شما كدوم ايرلاين است و اگر قيمت تقريبي را بفرماييد ممنون ميشم.
    بايد تاريخ برگشت رو هم مشخص فرماييد