نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 105 از 2191 نخستنخست ... 55595969798991001011021031041051061071081091101111121131141151552056051105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmotlagh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

لطفا راهنمایی کنید که هنگام ورود به کانادا برای بار اول حداکثر چند هزاردلار می توان همراه برد؟ من از بعضی شنیدم که محدودیتی وجود نداره ولی باید تو فرودگاه اعلام کنم که چقدر همراهم دارم. آیا این موضوع صحت داره؟ از کجا می توانم راجع به این مسئله مطمئن بشم؟

با تشکر
    موقع ورود به کانادا در کارتی که در هواپیما به شما داده می شود مقدار پولی که همراهتان هست ،باید ذکر شود و مجددا افسر مهاجرت از شما این مبلغ را سوال می کند.محدودیتی در این مورد وجود ندارد .

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    خوب خوشبختانه اینطور که دوستان راهنمائی کردند،جابجایی ترمینال در هیسرو لندن ،پروسه پیچیده ای ندارد. ضمن اینکه 3.5 ساعت فاصله زمانی ترانزیت دو پرواز BMI-Air Canada جای نگرانی نمی گذارد.

دوستانی که احیاناً دوست و آشنایی را در کانادا دارند و تاریخ عزیمتشان مشخص شده،پیشنهاد می گردد روی آژانسهای واقع در خاک کانادا یه تحقیقی بکنند و شاید بتوانند بلیط با قیمت مناسبتر از ایران تهیه کنند .

من خودم بلیط ایرلانز فوق الذکر را از ونکوور تهیه کردم و بالغ بر 870،000 تومان روی دو فقره بلیط به نفعم شد!
    سلام
    ميشه بگي نحوه پرداختت واسه بليطي كه گرفتي چگونه بود؟ منظورم اينكه آيا e-ticket بود؟ اگر بله آشناياني كه در ونكوور داشتي چطور به اسم شما بليط گرفتند و پرداخت كردند كه مشكلي پيش نيايد؟ اگه ميشه يك كم توضيح بده كه دقيقا ما هم همان كار را بگيم برايمان بكنند.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    دوست من اولا اینکه پرواز از کجا به کجا است با توجه به همه پروازهایی که شما روی یک بلیط دارید مشخص میشه. پس اگر شما دارید همه پروازهاتون تا کانادا رو روی یک بلیط می گیرید (که قاعدتا همینطوره) پرواز شما اروپا به کانادا محسوب نمیشه، بلکه آسیا (یا خاورمیانه) به کانادا محسوب میشه.
    ثانیا شما برای بحث بار تابع قوانین اولین هواپیمایی ای هستید که سوار هواپیماش میشید و نیازی به چک کردن قوانین بقیه هواپیماییها ندارید. در این مورد اگر پرواز اول شما ایران ایر هست، فقط باید به قوانین بار ایران ایر توجه کنید. بعدا ایران ایر خودش بار شما رو به ایرکانادا تحویل میده و شما با ایرکانادا اصلا بحثی درباره بار نخواهید داشت.
    سلام، من چون خودم یه تجربه ای در این مورد دارم گفتم اینجا مطرح کنم. من برای 31 آگوست 2010 بلیط ایران ایر-آمستردام- مونترال داشتم و در حالیکه در اون زمان می تونستم با قیمت معادل بلیط لوفتانزا تهیه کنم فقط به دلیل اینکه بارها دفتر ایران ایر به من گفته بود دو چمدان 32 کیلویی میتونم با خودم ببرم بین این دو پرواز بسیار متفاوت از لحاظ کیفیت ایران ایر را انتخاب کردم. بعد از تهیه بلیط هم چندین بار این موضوع رو با بخش های مختلف هواپیمایی ایران ایر چک کردم و همیشه اونها بهم گفتند که شما از ایران میتوانید دو چمدان 32 کیلویی با خود ببرید ولی از کانادا 2 چمدان 23 کیلویی میتوانید باخود بیارید.(بلیط من رفت و برگشت است) چون اولویت با پرواز اول است. ولی درست روز پرواز زمانیکه داشتم چمدان ها م رو می بستم گفتم دوباره این موضوع رو چک کنم و اینبار دفتر ایران ایر گفت با فرودگاه امام تماس بگیر و اونجا هم گفت که 2 تا 23 کیلو میتونید ببرید چون پرواز میانی از ما قبول نمی کنه و ما رو جریمه می کنه و اعتراض های من هم به جایی نرسید. شب هم در فرودگاه کسانیکه این موضوع رو نمیدونستند یا جریمه دادند یا با بدبختی بارشون رو کم کردند. هدف از تمام این حرفها اینه که به اینکه اولویت با پرواز اوله اعتماد نکنید به خصوص اگر پرواز اولتون ایران ایره و حتما این رو از طریق فرودگاه امام پیگیری کنید چون در نهایت اونجاست که بار رو از شما تحویل میگیره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MONA1359 نمایش پست ها
    سلام، من چون خودم یه تجربه ای در این مورد دارم گفتم اینجا مطرح کنم. من برای 31 آگوست 2010 بلیط ایران ایر-آمستردام- مونترال داشتم و در حالیکه در اون زمان می تونستم با قیمت معادل بلیط لوفتانزا تهیه کنم فقط به دلیل اینکه بارها دفتر ایران ایر به من گفته بود دو چمدان 32 کیلویی میتونم با خودم ببرم بین این دو پرواز بسیار متفاوت از لحاظ کیفیت ایران ایر را انتخاب کردم. بعد از تهیه بلیط هم چندین بار این موضوع رو با بخش های مختلف هواپیمایی ایران ایر چک کردم و همیشه اونها بهم گفتند که شما از ایران میتوانید دو چمدان 32 کیلویی با خود ببرید ولی از کانادا 2 چمدان 23 کیلویی میتوانید باخود بیارید.(بلیط من رفت و برگشت است) چون اولویت با پرواز اول است. ولی درست روز پرواز زمانیکه داشتم چمدان ها م رو می بستم گفتم دوباره این موضوع رو چک کنم و اینبار دفتر ایران ایر گفت با فرودگاه امام تماس بگیر و اونجا هم گفت که 2 تا 23 کیلو میتونید ببرید چون پرواز میانی از ما قبول نمی کنه و ما رو جریمه می کنه و اعتراض های من هم به جایی نرسید. شب هم در فرودگاه کسانیکه این موضوع رو نمیدونستند یا جریمه دادند یا با بدبختی بارشون رو کم کردند. هدف از تمام این حرفها اینه که به اینکه اولویت با پرواز اوله اعتماد نکنید به خصوص اگر پرواز اولتون ایران ایره و حتما این رو از طریق فرودگاه امام پیگیری کنید چون در نهایت اونجاست که بار رو از شما تحویل میگیره.
    تعیین بار مسافر با هواپیمایی اوله به این معنیه که شما هرچقدر بار به هواپیمایی اول تحویل بدید تا آخرین مقصدی که در بلیط (یک بلیط) دارید می تونید ببرید و بار شما مجددا برای اضافه بار در جای دیگه چک نمیشه. حالا این میزان می تونه دو تا 32 کیلو باشه یا دو تا 23 کیلو یا دو تا 40 کیلو یا دو تا 20 کیلو یا هر چقدر که هواپیمایی اول از شما تحویل بگیره.
    هواپیمایی اول به هر دلیل ممکنه میزان بار قابل قبول رو کم یا زیاد کنه. مثلا موردی که شما مثال زدید ایران ایر به دلیل عدم قبول بار توسط هواپیمایی دوم، تصمیم گرفته میزان بار مجازش رو بکنه دوتا 23 کیلو. خب اینجا مسافر دوتا 23 کیلو تحویل ایران ایر میده و در مقصدش در کانادا تحویل میگیره و مثلا اگر پرواز داخلی در کانادا داشته باشه، دیگه کسی به مسافر نمیگه که برای پرواز داخلی دوتا چمدون مجانی نمیشه. اگه پس فردا ایران ایر باز دلش خواست دو تا 32 کیلو بگیره، مسافر می تونه تحویل بده و در مقصد نهایی تحویل بگیره.

موردی که شما اشاره کردید برای کسانی که بلیط ایران ایر دارند از این جهت مهمه که بدونند ایران ایر بار مجازش رو کرده دوتا 23 کیلو (که نمی دونم شامل همه پروازهاش میشه یا نه) و نقض این قانون جهانی که میزان بار مجاز مسافر (و در صورت لزوم میزان جریمه) رو هواپیمایی اول تعیین می کنه نیست.

سلام
    من تا یه ماه دیگه عازم همیلتون هستم و ویزام هم ویزای کاریه....میخاستم بدونم با توجه به اینکه شنیدم یرای رفتن به ترکیه احتیج به ویزا ندارم و با پرداخت خروجی و با همون پاس میتونم به ترکیه برم نظرتون چیه که اول برم استانبول و از واونجا با پرواز مستقیم برم تورنتو؟آیا کسی خبر داره که پرواز مستقیم از استانبول به تورنتو دارم یا نه؟یا کسی میدونه که اگه بخام تهران لندن تورنتو بخام برم با ویزای کار بازم احتیاج به ویزای ترانزیت دارم یا لازم نیست؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.............ممنون
    امضا ندارم انگشت میزنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو یا خرید بلیط به مقصد کانادا توسط مهاجرین

من تو فكر رزو هستم فقط يك سوال 1.30 ساعت زمان كافي هست براي تعويض ترمينال 1 به 3 در لندن ؟
    (heathrow) اين زمان بدون حساب تاخير احتمالي است

2- اگه اين كانكشن رو بيخيال بشم و اول به تورنتو برم بار رو بايد تحويل بگيرم اگر ادامه مسير داشته باشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6891 نمایش پست ها
    سلام
    من تا یه ماه دیگه عازم همیلتون هستم و ویزام هم ویزای کاریه....میخاستم بدونم با توجه به اینکه شنیدم یرای رفتن به ترکیه احتیج به ویزا ندارم و با پرداخت خروجی و با همون پاس میتونم به ترکیه برم نظرتون چیه که اول برم استانبول و از واونجا با پرواز مستقیم برم تورنتو؟آیا کسی خبر داره که پرواز مستقیم از استانبول به تورنتو دارم یا نه؟یا کسی میدونه که اگه بخام تهران لندن تورنتو بخام برم با ویزای کار بازم احتیاج به ویزای ترانزیت دارم یا لازم نیست؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.............ممنون
    سلام
    بله پرواز مستقیم از استانبول به تورونتو هست . من تصمیم دارم با ترکیش بروم فقط به همین خاطر که پروازهایش از ایران به استانبول و بعد به تورنتو است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatdoost نمایش پست ها
    سلام
    بله پرواز مستقیم از استانبول به تورونتو هست . من تصمیم دارم با ترکیش بروم فقط به همین خاطر که پروازهایش از ایران به استانبول و بعد به تورنتو است.
    ممنون دوست عزیز که جواب دادی......قیمت استانبول تا تورنتو رو گرفتی؟از تهران به استانبول که میخایی بری که احتیاج به ویزا نداریم داریم؟
    امضا ندارم انگشت میزنم

سلام به همه دوستان

برا ترم زمستون و با توجه به کریسمس معمولا برا چه تاریخی بلیط میگیرید؟

با تشکر از همه شما

Junior Member

سلام
    من دارم بر می گردم ایران با لوفتانزا ( از ادمونتون)
    پروازم از آلمان و اتریش می گذره
    ویزا می خوام؟