نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 107 از 2191 نخستنخست ... 7579798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171572076071107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : رزرو یا خرید بلیط به مقصد کانادا توسط مهاجرین

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    با سلام.من کلیه پستها را خواندم ایا نتیجه گیری من درست است من و همسر با 2 بچه 8و1 ساله مقصد مونترال ظاهرا ایران ایر-ایر کانادا (heathrow) برای ما بهتره و ظاهرا ارزانتر هم هست و من حدود 5 ماه بعد می خواهم و اینکه معطلی در پرواز دوم ندارد دوستان اگر نظری دارند بفرمایند.
    اگر تاریخ سفرتان را می توانید از الان معین نمایید می شود روی سه ایرلاینز متفاوت رزرو گرفت، قیمت را مشخص کرد و بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط itnlive نمایش پست ها
    من تو فكر رزو هستم فقط يك سوال 1.30 ساعت زمان كافي هست براي تعويض ترمينال 1 به 3 در لندن ؟
    (heathrow) اين زمان بدون حساب تاخير احتمالي است

2- اگه اين كانكشن رو بيخيال بشم و اول به تورنتو برم بار رو بايد تحويل بگيرم اگر ادامه مسير داشته باشم ؟
    سلام
    این زمان برای تعویض ترمینال کافی است.فقط اگر بار دستی همراهتان هست به این نکته کاملا دقت کنید که این فرودگاه نسبت به بارها دقت خیلی زیادی دارد و تقریبا 70 درصد بارهای دستی بعد از رد شدن از دستگاه توسط مامورین مجددا باز شده و با آرامش خیال و صرف زمان آن ها را کنترل می کنند که باعث اتلاف وقتتان می شود.اگر این اتفاق برایتان افتاد حتما اعلام کنید که فرصت زیادی ندارید تا سریع تر کارشان را انجام بدهند

ما مدیکالمون آمده تا هفته دیگه آزمایش ها تکمیل می شه. برای ونکوور بلیط را برای اول april 2010 رزرو کردیم با BMI قیمت 1.26 میلیون تومان . این قیمت و ایرلاین خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط هدایت نمایش پست ها
    ما مدیکالمون آمده تا هفته دیگه آزمایش ها تکمیل می شه. برای ونکوور بلیط را برای اول april 2010 رزرو کردیم با BMI قیمت 1.26 میلیون تومان . این قیمت و ایرلاین خوبه؟
    برای سفر به ونکوور ایرلاینزی بهتر از لوفتهانزا نمی شود پیدا کرد. دوستانی که قصد سفر با لوفتهانزا ، خطوط هواپیمایی 4 ستاره آلمان را به کانادا دارند شاید در آینده نزدیک بتوانم تخفیف قابل توجه ای در حد تخفیفات IOM براشون بگیرم.

یکی از دوستان من یه ویزای دیداری بستگان گرفته و در تاریخ 2011/02 میخواد بره تورنتو برای یک ماه . بلیط ارزون میخواد . چه ایر لاینهایی پیشنهاد میدید . لطفا نوع مسیر پرواز و قیمت را بفرمائید ( بار نداره )
    با تشکر
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من یه ویزای دیداری بستگان گرفته و در تاریخ 2011/02 میخواد بره تورنتو برای یک ماه . بلیط ارزون میخواد . چه ایر لاینهایی پیشنهاد میدید . لطفا نوع مسیر پرواز و قیمت را بفرمائید ( بار نداره )
    با تشکر
    قیمت بلیط به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که تا رزروی نگیرید مشخص نخواهد شد
    تاریخ رفت، تاریخ برگشت، نوسان ارز، کلاسیفیکیشنی مختلف پروازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

دوستان من با توجه به جستجوهایی که کردم به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر برای کسانی که میخوان برای اواخر دسامبر به تورنتو پرواز کنند، مناسبترین پرواز رو آلایتالیا ارائه می کنه که با یک کانکشن و فقط با دو ساعت layover در ایتالیا به تورنتو میره با قیمت حدود 840 هزار تومان.

در ضمن یک سوال داشتم از اساتید اهل فن، آیا ایران ایر با ایرلاینی قرارداد codeshare داره؟ برای پرواز از تهران به مونترال دوستانی که تهران-لندن با ایران ایر و لندن-مونترال رو با ایرکانادا پیشنهاد میدن، مربوط به codeshare بین ایران ایر و ایر کاناداست؟ آیا این مسیر مقرون به صرفه است؟ ویزای تزانزیت برای تهران-لندن لازم است؟
    ممنون میشم دوستانه مطلع راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    با تشکر
    اگرمی تونیدبا کردیت کارت خرید کنید به سایت www.vayama.com سر بزنید
    vive le québec

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_p نمایش پست ها
    دوستان من با توجه به جستجوهایی که کردم به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر برای کسانی که میخوان برای اواخر دسامبر به تورنتو پرواز کنند، مناسبترین پرواز رو آلایتالیا ارائه می کنه که با یک کانکشن و فقط با دو ساعت layover در ایتالیا به تورنتو میره با قیمت حدود 840 هزار تومان.

در ضمن یک سوال داشتم از اساتید اهل فن، آیا ایران ایر با ایرلاینی قرارداد codeshare داره؟ برای پرواز از تهران به مونترال دوستانی که تهران-لندن با ایران ایر و لندن-مونترال رو با ایرکانادا پیشنهاد میدن، مربوط به codeshare بین ایران ایر و ایر کاناداست؟ آیا این مسیر مقرون به صرفه است؟ ویزای تزانزیت برای تهران-لندن لازم است؟
    ممنون میشم دوستانه مطلع راهنمایی کنن.
    ایران ار در حال حاضر فقط با AUSTRIAN AIRLINES اونهم فقط بر روی یک مسیر تهران - وین CODE SHARE هست. پرواز ایران ار ار کانادا از نوع CODE SHARE نیست.
    ویزای لندن به شرط اینکه مقصد نهایی امریکا یا کانادا باشد نیازی نیست

Junior Member

سلام

اگه کسی شماره تلفن یا روش دیگه ای برای رزرو بلیط به مقصد ادمونتون داره بی زحمت اطلاع بده. من قصد دارم آخر دسامبر یا اوایل ژانویه آلبرتا باشم.
    اگه در مورد هزینه ها و مقرون به صرفه ترین پروازها هم کسی اطلاعاتی داره، ممنون میشم در اختیار بذاره.