نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 11 از 2191 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    کسی قیمت فرت کردن رو نمی دونه چجوریاس ؟
    بچه ها جوینده یابندس....خودم زنگ زدم مسول
    Freight
    بهم گفت الان سیستممون قطعه و نمیتونم بهت قیمت بدم فردا صبح بهم زنگ بزن بهت بگم...
    خیلی آقاهه خوش برخورد بود اینم شمارش:
    51005137
    اگه من یادم رفت شما زنگ بزنید
    راستی نظرتون چیه؟
    من میخوام ارگمو فرت کنم...آیا عاقلانه اس بنظر شما؟
    یا با خودم ببرم؟
    آها ن یه چیز دیگه گفت 3 روز قبل از پرواز بهمراه بلیط و پاسپورت

نرخ رو بپرسید بی زحمت...
    ممنون...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

من نمی دونم ارگت چیه... اگه چیزه خاصیه خوب ببرش ولی من فکر می کنم چیزی که کارتو راه بندازه رو همونجا می تونی با قیمت کم بخری.
    حالا نظر تو چیه که من پیانومو بیارم؟ :دی

ببينيد توصيه دوستانه من اين هست كه وقتى به غرب مياييد به به هيچ وجه دروغ نگيد و قانون رو حتى در موارد خيلى كوچك نشكنيد. چون قانون مقدس ترين واژه در غرب هست و يك كار غير قانونى خيلى ساده تو يك ثانيه ميتونه كل زندگى و نتايج تلاش هاى چندين ساله انسان رو بر باد بده.

شما تا وقتى سيتيزن نشديد امكان اخراجتون به خاطر نقض قانون هست.

براى حمل پول در مبالغ بالا و به صورت غير قانونى ، اگر متوجه بشن بايد مبدا، مقصد و هدفتون از انجام اينكار رو مشخص كنيد كه معمولا شانس زيادى براى متقاعد كردنشون نداريد.براى انتقال پول هم شايد انتقال از طريق صرافى يا بانك پر هزينه باشه ولى روش مناسب همون يا راه هاى قانونى ديگر هست .
    موفق باشيد

Junior Member

[نقل قول] بريتيش پرواز بهترى هست ويزاى ترنزيت هم نميخواد ولى تو هيترو چمدون زياد گم ميشه. [نقل قول]

ببخشید واقعا ممکنه چمدونها گم بشه؟ اینکه خیلی بده.
    یه سئوال دیگه: "هیترو" کجاست؟

ممنون
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    من نمی دونم ارگت چیه... اگه چیزه خاصیه خوب ببرش ولی من فکر می کنم چیزی که کارتو راه بندازه رو همونجا می تونی با قیمت کم بخری.
    حالا نظر تو چیه که من پیانومو بیارم؟ :دی
    خیلی ممنون که مسخره میکنید!

بله شما حتما پیانوتو بیا ر با خودت!

والله پیام میگه تو بار آسیب میبینه ....من بینوا باید فکرامو بکنم....

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    ببينيد توصيه دوستانه من اين هست كه وقتى به غرب مياييد به به هيچ وجه دروغ نگيد و قانون رو حتى در موارد خيلى كوچك نشكنيد. چون قانون مقدس ترين واژه در غرب هست و يك كار غير قانونى خيلى ساده تو يك ثانيه ميتونه كل زندگى و نتايج تلاش هاى چندين ساله انسان رو بر باد بده.

شما تا وقتى سيتيزن نشديد امكان اخراجتون به خاطر نقض قانون هست.

براى حمل پول در مبالغ بالا و به صورت غير قانونى ، اگر متوجه بشن بايد مبدا، مقصد و هدفتون از انجام اينكار رو مشخص كنيد كه معمولا شانس زيادى براى متقاعد كردنشون نداريد.براى انتقال پول هم شايد انتقال از طريق صرافى يا بانك پر هزينه باشه ولى روش مناسب همون يا راه هاى قانونى ديگر هست .
    موفق باشيد
    راههای قانونی دیگه رو من بلد نیستم ...ولی خیلی ممنون که ما رو آگاه میکنید ما هم نمیخوایم ناممون بیشتر ازین بخاطر زیر پا گذاشتن قوانین لکه دار بشه...
    متشکرم...

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    [نقل قول] بريتيش پرواز بهترى هست ويزاى ترنزيت هم نميخواد ولى تو هيترو چمدون زياد گم ميشه. [نقل قول]

ممنون
    اين مسئله گم شدن چمدونها تو لندن كه البته درست هم هست، غالبا در مورد كساني صدق مي كنه كه مسير نهايي شون لندنه. نه براي كساني كه فقط تو لندن توقف كوتاهي دارن.

Junior Member

منم می خوام ویولونمو با خودم ببرم. به نظرتون بهترین کار چیه؟

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidrm
    منم می خوام ویولونمو با خودم ببرم. به نظرتون بهترین کار چیه؟
    اینکه مشگلی نداره ویولن که وزنی نداره و اینکه شما میتونید با خودتون بیارید داخل هواپیما...من بیچاره ارگ به اون گندگیو که نمیتونم بیارم اون تو!

گویا باید سر کیسه رو شل کنم برم همونور ...خانواده که جبهه گرفتن خفن!

عجب بساطیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    گم شدن چمدون خيلى رايج نيست ولى اگر اتفاق بيفته شخص مجبور هست زندگى در يك كشور جديد رو با همون لباس هايى كه تنش هست شروع بكنه. من يك بار اين اتفاق برام افتاد نميتونيد تصور كنيد كه چقدر استرس آور هست!

براى جلوگى از گم شدن چمدون هاتون:
    1-فاصله ترانزيت بين پرواز هاتون رو حداقل 4-3 ساعت در نظر بگيريد. خيلى وقت ها بچه ها زمان ترنزيت رو كوتاه انتخاب ميكنند و با چند دقيقه دويدن سوار هواپيما ى بعدى ميشن . اما متاسفانه چمدون ها نميتونند مثل شما بدوند ;D و در نتيجه كانكت نميشن.شما خوشحال و خندون سوار هواپيما ميشيد ولى وقتى به آمريكا يا كانادا ميرسيد ميبينيد از چمدون ها خبرى نيست!

2-سعى كنيد پرواز اول و دوم تون با يك اير لاين انجام بشه. وقتى اير لاين شما در فرودگاه ترانزيت عوض ميشه يك مرحله به پروسه جابجايى بار شما اضافه ميشه كه ريسك جا موندن رو افزايش ميده.

3-بعد از رسيدن به فرودگاه مقصد سريع چمدون هاتون رو از روى تسمه نقاله برداريد. چون مواردى پيش اومده كه كسى چمدون هاى سرگردان رو برداشته و رفته.
    (حتى تو كانادا)

4-حتما آدرس و مشخصاتتون رو روى چمدون بنويسيد.

5-هرگز مواد غذايى فاسد شدنى رو داخل چمدون نگذاريد .چون چمدون اگر گم بشه. حتى اگر پيدا هم بشه قابل استفاده نخواهد بود.

6-بد نيست چمدون كه علامت خاص داشته باشه كه كسى اشتباهى اون رو برنداره.

آخر اينكه چمدون اگر جا بمونه معمولا با پرواز بعدى كه 2-1 روز بعد هست هست مياد. بعضى از اير لاين ها مثل بريتيش بابت دير كرد روزى 100 دلار-يورو خسارت ميدن :P!! بريتيش 500 دلار يا يورو بابت 5 روز تاخير به يكى از دوستان من پرداخت كرد.

اما ايران اير نه بابت دير كرد خسارت ميده نه بابت چمدون! يعنى چمدون رو تو مهراباد به خدا تحويل بديد و از خودش هم تحويل بگيريد(و البته خودتون رو هم همين طور) .
    (سه سال پيش يك چمدون من تو پروازيران اير گم شد و هيچ وقت پيدا نشد :-[ بعد هم گفتند اگه ناراحتى برو شكايت كن)

موفق باشيد