نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1327 از 2191 نخستنخست ... 32782712271277131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337137714271827 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,261 تا 13,270 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم.
    من در کانادا زندگی‌ می‌کنم و مادرم به صورتِ توریستی تا ماه دیگه میخوان بیان اینجا (ویزاِ ویزیتور مالتیپل هم دارن). منتها آژانسِ هواپیمایی که اینجا برای من هر دفعه بلیت میگیره بیام ایران، به من گفتن که پرواز ایران - کانادا نمیتونه در دو فرودگاه اروپائی بشیینه. به عبارت دیگه فردی با پاسپورتِ ایرانی‌ نمیتونه مسیر تهران، فرنکفور، لندن ، تورنتو رو بخره ! میخواستم ببینم آیا این صحت داره؟
    آیا برای بلیتی که از مسیر فرانکفورت رد می‌شه، باید ویزای ترانزیتِ جدا گرفته بشه؟
    ممنون میشم از کمکتون.
    خير صحت نداره
    دو تا فرودگاه در اروپا نه ،‌دو تا فرودگاه در شنگن.
    انگلستان شنگن نيست
    بعد شما پروازی كه مبداش از ايران هست رو چرا از كانادا ميخواهيد بخريد ؟! چرا از ايران نميخريد كه اطلاع نادرست هم بهتون ندند

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    البته جواب سوالتون رو دوستان مطلع تر میدن فقط میخوام ببینم درسمو از آقای پیرسون خوب یاد گرفتم یا نه
    چون انگلستان جزو کشورهایی از اتحادیه اروپا هست که در منطقه شنگن نیست بنابراین این پرواز دو بار استاپ در منطقه شنگن نداره و مشکلی برای این مسیر وجود نداره.
    درست گفتم؟
    بله درست هست
    انگلستان به همراه ژاپن مانند كانادا و امريكا يكي از ديستنيشن هايي هست كه ايرانی ها رو از داشتن ويزای ترانزيت معاف ميكند
    برعكسش نياز به ويزای ترانزيت دارد مثلن به اين صورت تهران - لندن - فرانكفورت - تورنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh57 نمایش پست ها
    آقای پیرسون عزیز ما بلیط ترکیش رو برای 15 جون گرفتیم. میخواستم بدونم پسر 5 ساله امان هم 2 تا 23 و یه 8 کابین میتونه داشته باشه؟ ما میخواهیم یه ساز تار و یه سه تار همراه خودمون ببریم آیا اینها به عنوان بار کابین حساب میشه؟
    يه روز زودتر بليت رو مي گرفتيد قيمت بليت تون ارزونتر ميشد چون روز 15 جون اولين روز هايسيزن هست
    بله هر بچه اي كه خودش seat داره مقررات بارش هم مثل بزرگسال هست
    ساز داخل كابين يه ذره سليقه ايي هست در بعضي موارد كانتر من ازش چشم پوشی ميكنه ولی در مواردی نه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f92 نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید جناب پیرسون

من برای پاییز از دانشگاه کلگری پذیرش دارم و امروز اپلیکیشن ویزام رو سابمیت کردم. فکر میکنم از الان دیگه باید بلیت رو تهیه کنم؟
    تاریخ مورد نظرم حدود 15 تا 20 آگوست هست، اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید که چه پروازی مناسبتر هست و چطور تهیه کنم (از آژانس یا وبسایت خاصی)، ممنون میشم.

ضمناً از اونجایی که شرایط ویزام مشخص نیست هنوز به طور قطعی، جریمه تغییر تاریخ رو هم برای پرواز لطفاً بگید. شاید بعداً لازم بشه!

ممنون
    سلام
    ارزونترين پرواز برای شما پرواز تركيبي ايران ار بريتيش هست كه جا نميده توی تاريخ هاي شما يعنی كل آگست جا نميده
    گزينه بعدی ميتونه لوفت هانزا باشه كه قيمتش 4/440 ميليون ت هست
    برای همين پيشنهاد من klm هست به قيمت 2/990 ت
    هر بليتي رو نبايد از هر آژانسی گرفت

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,KNTU

سلام آقای پیرسون
    برای ریبوک کردن بلیط من برای دبی امستردام کانادا که دیروز کنسل شد،آژانس میگه روی دبی جا نمیده برای فردا،باید همون ۴ شنبه روی مسیر کویت رو بگیرم.آیا این موضوع صحت داره?

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan__m نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    برای ریبوک کردن بلیط من برای دبی امستردام کانادا که دیروز کنسل شد،آژانس میگه روی دبی جا نمیده برای فردا،باید همون ۴ شنبه روی مسیر کویت رو بگیرم.آیا این موضوع صحت داره?
    سلام
    جا نميده بهتره تا چهارشنبه صبر كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

سلام جناب پیرسون. خیلی ممنون از راهنمایی ها و وقتی که برای دوستان میگذارید.

بنا به فرمایش جنابعالی 15 جون شروعِ های-سیزن هست. حالا سوالم اینه که اگه بلیط رو برای قبل از این روز بگیریم (از ونکوور به تهران مثلا هر زمانی در دو هفته اولِ جون)، ولی برگشت بیفته توی های سیزن ( مثلا بین 5 تا 15 جولای)، امکانش هست یه تخمینی از هزینه چنین بلیطی رو بفرمایید؟
    و ممنون میشم اگه امکانش باشه بفرمایید هزینه بلیطی که اصلا توی های-سیزن نباشه چقدر میشه؟ (مثلا برای وسط می تا حداکثر وسط جون و قبل از شروع های سیزن).

بازم ممنون از وقت و حوصله تون.

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون. خیلی ممنون از راهنمایی ها و وقتی که برای دوستان میگذارید.

بنا به فرمایش جنابعالی 15 جون شروعِ های-سیزن هست. حالا سوالم اینه که اگه بلیط رو برای قبل از این روز بگیریم (از ونکوور به تهران مثلا هر زمانی در دو هفته اولِ جون)، ولی برگشت بیفته توی های سیزن ( مثلا بین 5 تا 15 جولای)، امکانش هست یه تخمینی از هزینه چنین بلیطی رو بفرمایید؟
    و ممنون میشم اگه امکانش باشه بفرمایید هزینه بلیطی که اصلا توی های-سیزن نباشه چقدر میشه؟ (مثلا برای وسط می تا حداکثر وسط جون و قبل از شروع های سیزن).

بازم ممنون از وقت و حوصله تون.
    سلام
    ما علاوه بر اينكه بحث هايسيزن و لو سيزن رو داريم برای قيمت بليت بحث ساب كلاس های پروازی هم هست
    مثلن برای لوفت هانزا ما فقط 12 مدل ساب كلاس مختلف اكونومی داريم كه بستگی‌داره روي تاريخ پرواز شما كدوم يكی‌از اين ساب كلاس ها جا بده
    ساب كلاسهای ارزون لوفت هانزا روی‌ لول پروازی اكونومی‌ لوفت هانزا عبارتند از كلاس های‌ S T E L و K تركيب هر كدوم از اين اين ساب كلاس ها قيمت بليت رو تغيير ميده و قيمتهای متفاوتی ميسازه
    قيمت های‌ بليت از مبدا كانادا رو بهتره از كانادا قيمت بگيريد چون از ايران ارزونتره و بالعكس

Junior Member

سلام
    من برای اوایل سپتامبر ترمم شروع میشه به مقصد مونتریال..برای اینکه زمان دقیق اومدن ویزا معلوم نیست.نهایتا تا چه زمانی میتونم برای بلیت اقدام کنم؟هزینش رو هم بگید ممنون میشم.

Junior Member ajaj آواتار ها

با سلام
    ارزونترین پرواز برای رفت و برگشت از مونترال به تهران رو میخواستم بدونم . رفت از مونترال و اوایل می .... برگشت از تهران یک ماه بعد.
    همچنین میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای ترانزیت ، چه اقدامی باید کرد و به همه میدن یا شرایط خاص داره ... (کارت PR کمکی تو این زمینه نمیکنه)
    خودم که چک میکردم قطری بهترین پیشنهاد رو داره ولی همشون تو نیویورک استاپ دارن ، و نمیدونم که قابل استفاده برای من هستن یا نه ( میدونم که آمریکا ویزای ترانزیت نمیخواد)
    ویرایش توسط ajaj : April 21st, 2014 در ساعت 11:37 PM
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"