نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1345 از 2191 نخستنخست ... 34584512451295133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355139514451845 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,441 تا 13,450 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem20 نمایش پست ها
    درود جناب پیرسون با توجه به اینکه پرواز من ساعت 55 8 صبح 18 ادریبهشت ایران ایر به لندن میباشد با توجه به اینکه 6 چمدان همراه دارم پیشنهاد میکنید ساعت چند فرودگاه باشم .
    ساعت 5 صبح

سلام دوستان و جناب پیرسون عزیز :-) من برای حدودا 25 روز دیگه می خوام به مونترال سفر کنم. یک خورده گیج شدم! چطوری بلیط بگیرم، از چه مسیری؟ارزان ترین حالت، تعداد توقف هم مهم نیست :-) بار هم می تونم تنظیم کنم چقدر بردارم :-) ممنون می شم راهنماییم کنید. اولین بارمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان گلف ایر برای کانادا تخفیف خوبی گذاشته بررسی کنید شاید ارزونتر باشه
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Junior Member

سلام دوستان.
    ممنون از Pearson عزیز که این قدر وقت میذارن.

من تصمیم دارم از شیراز برای ادمونتون بلیت بگیرم. ترکیش گزینه خوبی به نظر می‌رسه و مسیر هم اینه: شیراز - استانبول - تورنتو - ادمونتون. اما زمان ترانزیت توی فرودگاه تورنتو فقط یک ساعت و ۴۰ دقیقه است. آیا وقتی بلیت رو جدا جدا نخریده باشیم هم باید تورنتو بارها رو تحویل بگیریم و دوباره تحویل بدیم؟ اگر بله، ۱:۴۰ کافیه برای انجام کارهای مربوطه؟ (احتمالاً کلاس بیزینس خواهم گرفت که ممکنه کمی زمان بخره).
    (ویرایش: بنده برای اولین بار و با ویزای دانشجویی وارد میشم.)

دوم این که توی سایت ترکیش گفتن برای سازهایی که اندازه‌شون بیشتر از اندازه مجازه باید صندلی خرید! من تار دارم و نمی‌دونم میشه توی کابین برد یا نه. اگه بخوام یه سری دیگه سر فرصت ببرمش و بدمش به بار (که ترجیح میدم این طوری نشه) محکم‌کاری می‌کنم که ضربه نخوره. اما این سری چون بار اوله دو تا چمدون رو حتماً دارم و نمی‌تونم به بار تحویل بدم. تنها گزینه بردنش توی کابینه. اگه همین شیراز اجازه ندن میذارمش و میرم تا سری بعد، اما اگه اجازه بده امکان داره برای سوار شدن به هواپیماهای بعدی در استانبول یا تورنتو ایراد بگیرن؟ یا وقتی برای هواپیمای اول اجازه بدن توی بقیه هم مشکلی نداره؟ از این که بین راه مجبور بشم تحویلش بدم به بار می‌ترسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط masumimahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان و جناب پیرسون عزیز :-) من برای حدودا 25 روز دیگه می خوام به مونترال سفر کنم. یک خورده گیج شدم! چطوری بلیط بگیرم، از چه مسیری؟ارزان ترین حالت، تعداد توقف هم مهم نیست :-) بار هم می تونم تنظیم کنم چقدر بردارم :-) ممنون می شم راهنماییم کنید. اولین بارمه.
    سلام
    بليت مناسب حال شما KLM هست

نقل قول نوشته اصلی توسط PoloIst نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون از Pearson عزیز که این قدر وقت میذارن.

من تصمیم دارم از شیراز برای ادمونتون بلیت بگیرم. ترکیش گزینه خوبی به نظر می‌رسه و مسیر هم اینه: شیراز - استانبول - تورنتو - ادمونتون. اما زمان ترانزیت توی فرودگاه تورنتو فقط یک ساعت و ۴۰ دقیقه است. آیا وقتی بلیت رو جدا جدا نخریده باشیم هم باید تورنتو بارها رو تحویل بگیریم و دوباره تحویل بدیم؟ اگر بله، ۱:۴۰ کافیه برای انجام کارهای مربوطه؟ (احتمالاً کلاس بیزینس خواهم گرفت که ممکنه کمی زمان بخره).
    (ویرایش: بنده برای اولین بار و با ویزای دانشجویی وارد میشم.)

دوم این که توی سایت ترکیش گفتن برای سازهایی که اندازه‌شون بیشتر از اندازه مجازه باید صندلی خرید! من تار دارم و نمی‌دونم میشه توی کابین برد یا نه. اگه بخوام یه سری دیگه سر فرصت ببرمش و بدمش به بار (که ترجیح میدم این طوری نشه) محکم‌کاری می‌کنم که ضربه نخوره. اما این سری چون بار اوله دو تا چمدون رو حتماً دارم و نمی‌تونم به بار تحویل بدم. تنها گزینه بردنش توی کابینه. اگه همین شیراز اجازه ندن میذارمش و میرم تا سری بعد، اما اگه اجازه بده امکان داره برای سوار شدن به هواپیماهای بعدی در استانبول یا تورنتو ایراد بگیرن؟ یا وقتی برای هواپیمای اول اجازه بدن توی بقیه هم مشکلی نداره؟ از این که بین راه مجبور بشم تحویلش بدم به بار می‌ترسم.
    سلام
    بار رو بايد توی اولين نقطه ی وروديتون توي كانادا تحويل بگيريد
    1/40 هم نا كافي به نظر ميرسد بهتره پرواز AC 159 رو در ادامه اش بگيريد كه استاپ تون سه ساعت باشه
    ارزونترين بيزينس توي اين مسير قيمتش 9/700 تومان هست
    تار مشكلي نداره

Junior Member

سلام دوستان، من پاسپورتم رو دادم برای پیک آپ. یک سوال. من از دانشگاه هیچ نامه‌ای به دستم نرسیده.امه پذیزش و CAQ رو بصورت PDF دارم. اگر POE هم داشته باشم و هر سه تا رو پرینت بگیرم و بیام، توی فرودگاه اونجا بابت Study Permit به مشکل نمیخورم؟

همین 3 تا نامه بصورت پرینت شده کفایت میکنه؟

جناب پيرسون با سلام خدمت شما از چه سايتى ميشه سيت ها را براى پرواز تركيش براى تورنتو انتخاب كرد

Member pejman55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie Informatique à l'Université Polytechnique M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    درود
    با اجازه از جناب پیرسون
    توی مسیر برگشت دیدم یکی از مسافرین از همون نوشیدنی ها از Duty Free خرید و آورد داخل هواپیما. براش همون فروشنده توی یک کیسه شفاف ولی با در چسب خورده گذاشته بود. ازش پرسیدم گفت همیشه این کار رو کرده! در ضمن یه خورده بیشتر از 100 میلی لیتر بود ، به عبارتی 1 لیتر. البته مسیر از استانبول بود.
    توی سایت تورکیش توضیح داده که اگر بطری نوشیدنی از Duty Free خرید کنید به شرط آنکه فروشنده آن را به همراه رسید خرید پلمب کند تا سقف 100 میلی لیتر مجاز می باشد ولی در زیر آن اضافه کرده که ممکنه در پروازهایی که به مقصد آمریکا و آمریکالی شمالی می باشد توسط سکیوریتی مصادره شود.
    حواست باشه چی آرزو می کنی ! چون ممکنه بهش برسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi2006 نمایش پست ها
    جناب پيرسون با سلام خدمت شما از چه سايتى ميشه سيت ها را براى پرواز تركيش براى تورنتو انتخاب كرد
    روي توركيش امكانش وجود ندارد