نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1346 از 2191 نخستنخست ... 34684612461296133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113521353135413551356139614461846 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,451 تا 13,460 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman55 نمایش پست ها
    توی سایت تورکیش توضیح داده که اگر بطری نوشیدنی از Duty Free خرید کنید به شرط آنکه فروشنده آن را به همراه رسید خرید پلمب کند تا سقف 100 میلی لیتر مجاز می باشد ولی در زیر آن اضافه کرده که ممکنه در پروازهایی که به مقصد آمریکا و آمریکالی شمالی می باشد توسط سکیوریتی مصادره شود.
    پس ميشه در كل گفت كه نميشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    بار رو بايد توی اولين نقطه ی وروديتون توي كانادا تحويل بگيريد
    1/40 هم نا كافي به نظر ميرسد بهتره پرواز AC 159 رو در ادامه اش بگيريد كه استاپ تون سه ساعت باشه
    ارزونترين بيزينس توي اين مسير قيمتش 9/700 تومان هست
    تار مشكلي نداره
    ممنونم.
    با همون گزینه Modify جلوی Your Itinerary میشه تغییرش داد یا باید از دفتر ترکیش بگیرم؟ (این صفحه گزینه Modify هیچی لود نمی‌کنه. با کروم، فایرفاکس و IE هم امتحان کردم. به نظر می‌رسه فعلاً مشکل داره).

نقل قول نوشته اصلی توسط PoloIst نمایش پست ها
    ممنونم.
    با همون گزینه Modify جلوی Your Itinerary میشه تغییرش داد یا باید از دفتر ترکیش بگیرم؟ (این صفحه گزینه Modify هیچی لود نمی‌کنه. با کروم، فایرفاکس و IE هم امتحان کردم. به نظر می‌رسه فعلاً مشکل داره).
    نميتونيد آنلاين تغيير بديد بليت رو
    ضممن دفتر توركيش ممكنه نتونه هر پروازی رو در ادامه پروازش بگيره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نميتونيد آنلاين تغيير بديد بليت رو
    حتی اگه بلیت رو نخریده باشم؟ منظورم تو همون صفحات قبل از خرید بود.
    ویرایش: با دفتر ترکیش تماس گرفتم گفت فعلاً پروازهای ایرکانادا رو نمی‌تونیم عوض کنیم. مشکل داره!

ضممن دفتر توركيش ممكنه نتونه هر پروازی رو در ادامه پروازش بگيره
    پس تنها راه جدا گرفتن بلیت‌هاست؟ جز این که قیمت بالاتر میره فکر می‌کنم به مشکل بار هم بخورم.
    ویرایش توسط PoloIst : May 7th, 2014 در ساعت 11:49 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط PoloIst نمایش پست ها
    حتی اگه بلیت رو نخریده باشم؟ منظورم تو همون صفحات قبل از خرید بود.
    خوب يه رزرو ديگه مي تونيد بگيريد دوباره و قبلی رو باطل كنيد
    منتها برای باطل كردنش بايد زنگ بزنيد دفتر توركيش
    باز هم سوال داشتيد پيام خصوصي بديد راهنماييتون كنم

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

سلام دوستان.

کسی میدونه بهترین پرواز برای اواسط شهریور به مونترال یعنی ماه سپتامبر از مشهد چی هست (پس از پیک های سیزن). فکر کنم از مشهد فقط ترکیش و قطر ایرویز پرواز دارن. که قطر ایرویز به لحاظ قیمت مناسب تر هست.
    برام مهمه
    * پرواز از مشهد باشه
    * بدونم با هر شرکت چقدر بار میتونیم ببریم یعنی مثلاً 2 چمدون 23 کیلویی فسمت بار + 8 کیلو داخل با خودت.
    * استاپها حداقل و زمان آن هم حداقل باشه.
    *مسلماً قیمت هم همینطور
    * اگر نکته ای دیگر هم هست به ام تذکر بدید تا لحاظ کنم
    متشکرم
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

سلام بر همگی

خواستم یه سری اطلاعات بدم شایدمفید باشه البته من 20 آوریل پرواز ترکیبی ایران ایر-بریتیش رو داشتم که همینجا از دوست عزیزم Pearson بابت زحماتش و گرفتن ارزونترین وبهترین مسیر برامون تشکر می کنم.
    البته یکم دیر شد چون اینجا سرم شلوغ بود و فرصت نشد زودتر این پست رو بزارم.
    همونطور که گفتم 20 آوریل با پرواز ایران ایر - بریتیش اومدیم کلگری
    توفرودگاه امام همه ساکها رو وزن کردن وبا یکی دو کیلو اختلاف قبول کردن البته ساکهای دستی که باخودمون بردیم توی کابین رو هم ورن میکنن ولی به ما زیاد سخت نگرفتن یعنی باید 7 کیلو بیشترنباشه ولی مال ما تا 10 کیلو هم بود البته یکیش.
    توصیه میکنم قبل از باز شدن کانتر خودتون روی کانتر ردیف اول که برای وزن کردن بار توسط مسافرا درنظر گرفته شده یکبار دیگه بارهاتون رو وزن کنید واگر تنظیم لازم داره انجام بدید.
    از قبل روی برگه A4 مشخصات خودتون آدرس ایمیل, تلفن تماس درمقصد اگر داریدو شماره پرواز وتاریخ رو به تعداد چمدانها تون پرینت کنید و بهمراه داشته باشید پس از توزین مجدد, چمدانها تون روبدید سلفون بپیچن و اون برگه ها رولای سلفون بزارن طوری که براحتی دیده بشه.
    برای بردن ارز به ما اصلا گیر ندادن, هرچند ما همه دلارها رو یکجا نذاشته بودیم.
    توی چمدان ها ما تقریبا همه توع کالا داشتیم و کسی نه تو فرودگاه امام نه هیترو و نه کلگری گیر نداد. مثلا سبزی خشک انواعش, زرشک, زعفران به مقدار زیاد, ظرف وظروف و چاقو آشپزخانه, خشکبار(مواد کنسروی ومایعات ولی نداشتیم- هرنوع دانه گیاهی قابل کاشت وسبز شدن هم ورودش به کانادا ممنوعه)
    کد رشته :0811 -- ارسال مدارک: May 14 2011 -- وصول به سیدنی May 30 2011 -- فایل نامبر : Jul 26 2011 -- دریافت توسط VO آنكارا نامعلوم! -- InProcess 20-Jun-2012 --دريافت فرم مديكال : 2013-APR-22 --وصول مدارك مديكال به پاريس 2013-05-06 -- ارسال RPRF به آنكارا 2013-05-07 -- پاس رکوست 30-09-2013 -- Decision made 10-2013

تو فرودگاه هیترو هرنوع مایعات همراه داشتهباشید مثل آب معدنی, آبمیوه وغیره رو ازتون میخوانقبل از بازرسی تحویل بدید ودرواقع دور بندازید. مواد آرایشی و بهداشتی مایع رو یه کیسه میدن از تو کیف وساک دستی در بیارید وتوش بزارید وبا خودتون داشته باشید. بهتره هرچی رو که فکر میکنید مشکل زا باشه بزارید تو کیسه چون فقط میخوان قاطی وسایلتون زیر دستگاه نباشه و بعدش دوباره میتونید بزارید توی ساکتون.
    تو هیترو هرنفر فقط یک تیکه بار با خودش میتونه ببره توی هواپیما و این موضوع رو ایرانایر رعایت نمیکنه واسه همین ما هرکدوم دو سه تا ساک و کیف دستمون بود. البته یکم قر قر کردن که این ایران ایر برامون دردسر درست میکنه ولی بعدش بار های اضافی رو گرفتن وگذاشتن توی بار. پولی هم شارژ نکردن!

فرودگاه کلگری یکم قسمت مربوط به مهاجرتش طول کشید ولی نه ازمون خواستن پول نشون بدیم و نه مشکل دیگه ای بود و خیلی هم تحویل گرفتن وبا روی خوش برخورد کردن باهامون چیزی که این روزا تو ایران کم یافت میشه!
    آهان یه مورد واونم اینکه از 6 تا چمدون ما 5 تاش تو پرواز نبود و 2 روز بعد رسید.اون برگه ها خیلی کمک کرد( همون ها که گفتم پرینت بگیرید بزارید زیر سلفون) البته اینو نماینده بریتیش گفت. به نفع ما همشد بعد 2 روز وسایلمون رو که خیلی هم سنگین بود خودشون آوردن دم خونه! اینم تو ایران جزو محالاته!!

ما فرم های گمرک رواز قبل پر کرده بودیم ودر دو سری پرینت کرده بودیم که کارمون روخیلی جلو انداخت یک کپی روگمرک بر میداره ویک کپی رو هم مهر میزنه میده به خودت البته فرم وسایلی که بعدا وارد کانادا میکنید فکر کنم فرم 4a هستش.
    کد رشته :0811 -- ارسال مدارک: May 14 2011 -- وصول به سیدنی May 30 2011 -- فایل نامبر : Jul 26 2011 -- دریافت توسط VO آنكارا نامعلوم! -- InProcess 20-Jun-2012 --دريافت فرم مديكال : 2013-APR-22 --وصول مدارك مديكال به پاريس 2013-05-06 -- ارسال RPRF به آنكارا 2013-05-07 -- پاس رکوست 30-09-2013 -- Decision made 10-2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1972 نمایش پست ها
    تو فرودگاه هیترو هرنوع مایعات همراه داشتهباشید مثل آب معدنی, آبمیوه وغیره رو ازتون میخوانقبل از بازرسی تحویل بدید ودرواقع دور بندازید. مواد آرایشی و بهداشتی مایع رو یه کیسه میدن از تو کیف وساک دستی در بیارید وتوش بزارید وبا خودتون داشته باشید. بهتره هرچی رو که فکر میکنید مشکل زا باشه بزارید تو کیسه چون فقط میخوان قاطی وسایلتون زیر دستگاه نباشه و بعدش دوباره میتونید بزارید توی ساکتون.
    تو هیترو هرنفر فقط یک تیکه بار با خودش میتونه ببره توی هواپیما و این موضوع رو ایرانایر رعایت نمیکنه واسه همین ما هرکدوم دو سه تا ساک و کیف دستمون بود. البته یکم قر قر کردن که این ایران ایر برامون دردسر درست میکنه ولی بعدش بار های اضافی رو گرفتن وگذاشتن توی بار. پولی هم شارژ نکردن!

فرودگاه کلگری یکم قسمت مربوط به مهاجرتش طول کشید ولی نه ازمون خواستن پول نشون بدیم و نه مشکل دیگه ای بود و خیلی هم تحویل گرفتن وبا روی خوش برخورد کردن باهامون چیزی که این روزا تو ایران کم یافت میشه!
    آهان یه مورد واونم اینکه از 6 تا چمدون ما 5 تاش تو پرواز نبود و 2 روز بعد رسید.اون برگه ها خیلی کمک کرد( همون ها که گفتم پرینت بگیرید بزارید زیر سلفون) البته اینو نماینده بریتیش گفت. به نفع ما همشد بعد 2 روز وسایلمون رو که خیلی هم سنگین بود خودشون آوردن دم خونه! اینم تو ایران جزو محالاته!!

ما فرم های گمرک رواز قبل پر کرده بودیم ودر دو سری پرینت کرده بودیم که کارمون روخیلی جلو انداخت یک کپی روگمرک بر میداره ویک کپی رو هم مهر میزنه میده به خودت البته فرم وسایلی که بعدا وارد کانادا میکنید فکر کنم فرم 4a هستش.
    سلام.
    دوست عزیز این یک تکه بار داخل کابین به جز کیف لپ تاپ و یا کیف زنانه است دیگه؟
    مرسی

سلام
    من برای ۲۰ جولای تا ۲۰ سپتامبر میخوام به از ونکوور به ایران بیام. در حال حاضر PR کانادا دارم.

میخواستم بدونم میتونم از پروازی که ۲ استاپ در اروپا داره مثلا فرانکفورت و وین یا فرانکفورت و مونیخ استفاده کنم.

دوم اینکه میتونم از پرواز ونکور لندن فرانکفورت تهران استفاده کنم. چون یک استاپ داره در اروپا
    خیلی ممنون از وقتی که برای جواب ها میذارید.
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca