نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1390 از 2191 نخستنخست ... 39089012901340138013811382138313841385138613871388138913901391139213931394139513961397139813991400144014901890 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,891 تا 13,900 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط canada13 نمایش پست ها
    سلام جناب پيرسون،
    يكي از دوستان ما ميخواد بياد كانادا به ما سر بزنه، اواخر جون يا اوايل جولاي... ١ ماه بيشتر نمي مونن.. كدوم بليط از همه ارزونتر مي افته؟ با تشکر، محمدرضا
    سلام
    به YELLOWKNIFE ?

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein01 نمایش پست ها
    سلام پيرسون عزيز
    مقدار دلار همراه مسافر را در گيت اول (انتظامي) چك مي كنند يا گيت دوم (سپاه)؟
    سلام
    مقدار دلار همراه مسافر اصلن چك نميشه

Junior Member

سلام آقای پیرسون
    ممنون از وقتی که اینجا میگذارید و اطلاعات خوبی که میدید.

من پدر و مادرم الان تورنتو هستند (هر دو PR دارند) و قصد دارند برای اول ماه سپتامبر به تهران بروند. ترجیحا دنبال بلیت یکطرفه هستند چون تاریخ برگشتشون دقیقا معلوم نیست. من امروز که قیمت بلیت های یکطرفه از تورنتو به تهران رو چک کردم جا خوردم. اگر پروازهای دو استاپ و همچنین ایرلاین امارات رو کنار بگذاریم (پرواز امارات برای سنین بالا خیلی اذیت کننده است) ارزونترین بلیت مال ترکیش است با قیمت نفری 1511 دلار!! جالب اینکه پدر و مادرم پارسال اگست با پرواز آلیتالیا نفری 750 دلار برای بلیت یکسره از تهران به تورنتو اومدن. حالا چرا برگشت باید اینقدر گرون باشه؟ من برای مقایسه تو همون سایت cheapoair بلیت دوطرفه ترکیش رو برای اول اگست چک کردم و همون قیمت 1500 دلار بود. یعنی قیمت بلیت دوسره و یکسره یکی است!! این منطقی به نظر نمیاد....قانونی چیزی عوض شده که از تورنتو قیمت بلیت یکسره میشه برابر بلیت دوسره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که چرا اینطوره و به نظرتون بهترین آپشن پدر و مادرم چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamibab نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    ممنون از وقتی که اینجا میگذارید و اطلاعات خوبی که میدید.

من پدر و مادرم الان تورنتو هستند (هر دو PR دارند) و قصد دارند برای اول ماه سپتامبر به تهران بروند. ترجیحا دنبال بلیت یکطرفه هستند چون تاریخ برگشتشون دقیقا معلوم نیست. من امروز که قیمت بلیت های یکطرفه از تورنتو به تهران رو چک کردم جا خوردم. اگر پروازهای دو استاپ و همچنین ایرلاین امارات رو کنار بگذاریم (پرواز امارات برای سنین بالا خیلی اذیت کننده است) ارزونترین بلیت مال ترکیش است با قیمت نفری 1511 دلار!! جالب اینکه پدر و مادرم پارسال اگست با پرواز آلیتالیا نفری 750 دلار برای بلیت یکسره از تهران به تورنتو اومدن. حالا چرا برگشت باید اینقدر گرون باشه؟ من برای مقایسه تو همون سایت cheapoair بلیت دوطرفه ترکیش رو برای اول اگست چک کردم و همون قیمت 1500 دلار بود. یعنی قیمت بلیت دوسره و یکسره یکی است!! این منطقی به نظر نمیاد....قانونی چیزی عوض شده که از تورنتو قیمت بلیت یکسره میشه برابر بلیت دوسره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که چرا اینطوره و به نظرتون بهترین آپشن پدر و مادرم چیه؟
    از ايران مي تونيد 1250 دلار نفری براشون بليت بخريد توی اوايل سپتامبر يه طرفه از تورنتو به تهران
    توی هايسيزن بعضي وقت ها كلاس هاي ارزون اكونومی همه برای مسير هاي يكطرفه پر ميشوند و فقط گرونترين كلاس ها باقی مي مونند در حاليكه كلاس ارزون مسير هاي دوطرفه هنوز موجود هستند
    در اين حالت ممكنه يه بليت يكطرفه حتي قيمت بالاتر از يك بليت دوطرفه پيدا كند
    قيمت بليت هم بسته به ماركتينگ محلي ماليات ها رقابت با ارلاينز های ديگه و بسيار مسائل ديگه نسبت به مبدا پرواز كاملن متغيير باشه باهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    محدوديت سني نداره
    اگر نياز به كالسكه داشته باشه ميتونيد ببريد
    سلام و تشکر
    یعنی واسه بچه سه ساله ایراد نمیگیرن؟ یا جزء کری آن و یا بار مسافر حسابش کنن؟
    سپاس

Junior Member

از ايران مي تونيد 1250 دلار نفری براشون بليت بخريد توی اوايل سپتامبر يه طرفه از تورنتو به تهران
    توی هايسيزن بعضي وقت ها كلاس هاي ارزون اكونومی همه برای مسير هاي يكطرفه پر ميشوند و فقط گرونترين كلاس ها باقی مي مونند در حاليكه كلاس ارزون مسير هاي دوطرفه هنوز موجود هستند
    قيمت بليت هم بسته به ماركتينگ محلي ماليات ها رقابت با ارلاينز های ديگه و بسيار مسائل ديگه نسبت به مبدا پرواز كاملن متغيير باشه باهم
    جناب پیرسون سلام
    دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب دهید
    اگر قیمت رفت و برگشت ارزانتر باشد کسی که قصد برگشت ندارد مشکلی نداره که رفت و برگشت را بخره؟
    اگر تاریخ برگشت از کانادا چند روز بعد از انقضا ویزای مهاجرت باشد درموقع رفت ایرادی به تاریخ برگشت دربلیط نمیگیرند
    اگر سوالاتم ابتدایی است ببخشید پدراسترس بسوزد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام و تشکر
    یعنی واسه بچه سه ساله ایراد نمیگیرن؟ یا جزء کری آن و یا بار مسافر حسابش کنن؟
    سپاس
    سلام
    نه مشكلي نداره
    بليت چايلد كه خيلي گرونتر از اينفنت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohajer2 نمایش پست ها
    جناب پیرسون سلام
    دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب دهید
    اگر قیمت رفت و برگشت ارزانتر باشد کسی که قصد برگشت ندارد مشکلی نداره که رفت و برگشت را بخره؟
    اگر تاریخ برگشت از کانادا چند روز بعد از انقضا ویزای مهاجرت باشد درموقع رفت ایرادی به تاریخ برگشت دربلیط نمیگیرند
    اگر سوالاتم ابتدایی است ببخشید پدراسترس بسوزد
    سلام
    نه چه اشكالي داره رفتش رو استفاده نكنه
    نه چك نمي كنند تاريخ برگشت رو

Junior Member

آقا واقعا ممنون از راهنماییت.
    من امروز زنگ زدم ....... و قیمت یکسره رو 4.5 میلیون با ترکیش داد که همون 1500 میشه تقریبا. با چه ایرلاینی میشه 1250 دلار از ایران گرفت؟ ترکیش؟ بعدم از کجا بگیرم؟ به دفتر ایرلاین تو تهران زنگ برنم یا از آزانس های مسافرتی؟
    ویرایش توسط araliabadi : June 9th, 2014 در ساعت 12:14 PM دلیل: حذف نام آژانس

Junior Member

Pearson عزیز سلام
    می خواستم بدونم اگه مشکل پزشکی در طول پرواز یا در ترانزیت پیش بیاد، بیمه هزینش رو می ده؟
    به طور کلی وقتی ما بلیت می خریم، بیمه هم میشیم؟
    ممنون