نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 14 از 2191 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط ee
    کسی می خواد با الایتالیا واسه 30 aug بره تورنتو؟ بلیط 1190000 ؟

dear friend.
    I have reserved 3 tickets for 30 aug but for some reason I want to cancel two of them. If anybody needs them tell me to adjust a time and after I canceled them, he/she can reserve it again.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    دوستان امیدوار به Iran Air. امروز یکی از آژانسها می گفت که Iran Air هم محدودیت وزنیش رو کرده 23 کیلو ولی هنوز به آژانسها ابلاغ نکرده که اطلاع بدن به مردم. دوما اینکه این Freight کردن خیلی ارزونتر از اضافه بار در میاد. برای بار اول که آدم می خواد وسیله زیاد ببره (تا زندگی درست کنه !!!! 8) ) فکر کنم خوب باشه.
    یه چیزی رو حواستون باشه: حتی اگه ایران ایر سقف بارش زیاد باشه، شما تو مسیر لندن- کانادا مجبورین از سقف بار استاندارد استفاده کنین چون سیستم هواپیمایی تون عوض میشه. یعنی سقف بار متفاوت ایران ایر فقط برای مسیر تهران-لندنه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    دوستان امیدوار به Iran Air. امروز یکی از آژانسها می گفت که Iran Air هم محدودیت وزنیش رو کرده 23 کیلو ولی هنوز به آژانسها ابلاغ نکرده که اطلاع بدن به مردم. دوما اینکه این Freight کردن خیلی ارزونتر از اضافه بار در میاد. برای بار اول که آدم می خواد وسیله زیاد ببره (تا زندگی درست کنه !!!! 8) ) فکر کنم خوب باشه.
    یه چیزی رو حواستون باشه: حتی اگه ایران ایر سقف بارش زیاد باشه، شما تو مسیر لندن- کانادا مجبورین از سقف بار استاندارد استفاده کنین چون سیستم هواپیمایی تون عوض میشه. یعنی سقف بار متفاوت ایران ایر فقط برای مسیر تهران-لندنه
    نه! اونطرف دوباره وزن نمی کنن. من مطمئنم اینو.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    راستش من این رو از یک مسئول آژانس که دوست یکی از دوستانم بود پرسیدم و ایشون این جواب رو داد که مسیر دوم اضافه بار نداره
    شما از کجا پرسیدین؟ خودتون دیدین؟ اگه بشه ببریم که خیلی عالیه

Junior Member

سلام به همه.

ممنون از اینکه سئوال منو جواب دادین.
    خوب من یک بلیط با بریتیش از قبل رزرو کرده بودم که مجبورم قبل از گرفتن جواب اولیه سفارت, اگه میخوامش اونو ok کنم. دیروز کلی دنبال KLM یا lufthansa گشتم ولی گفتن که همه پرن.
    حالا با توجه به اینکه گفتین با بریتیش ممکنه چمدونها گم بشه, بنظرتون من چیکار کنم؟

خیلی ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    سلام به همه.

ممنون از اینکه سئوال منو جواب دادین.
    خوب من یک بلیط با بریتیش از قبل رزرو کرده بودم که مجبورم قبل از گرفتن جواب اولیه سفارت, اگه میخوامش اونو ok کنم. دیروز کلی دنبال KLM یا lufthansa گشتم ولی گفتن که همه پرن.
    حالا با توجه به اینکه گفتین با بریتیش ممکنه چمدونها گم بشه, بنظرتون من چیکار کنم؟
    خیلی ممنون.
    سلام
    درسته كه در فرودگاه هيترو چمدون زياد گم ميشه ولى همه چمدون ها كه گم نميشه :-\!؟ تازه اگر گم شد هم پروازتون بريتيش هست و اير لاين هم خسارت چمدونتون رو ميده و خسارت دير كرد اون رو(تا سقف 1230 يورو).

Baggage delays
    In case of baggage delay, the air carrier is liable for damage unless it took all reasonable measures to avoid the damage or it was impossible to take such measures. The liability for baggage delay is limited to 1,000 SDRs (approximately £820 or EUR1,230).

Destruction, loss or damage to baggage
    The air carrier is liable for destruction, loss or damage to baggage up to 1,000 SDRs (approximately £820 or EUR 1,230). In the case of checked baggage, it is liable even if not at fault, unless the baggage was defective. In the case of unchecked baggage, the carrier is liable only if at fault.

اين اير لاين هاى متفرقه هستند كه چمدون رو گم ميكنند و تازه طلب كار هم هستند.مثل ايران ايركه چمدون من رو سه سال پيش گم كرد :-[.يا آزال(هواپيمايى كشور آذربايجان) كه اتفاقا به لندن هم پرواز داره و ...
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    راستش من این رو از یک مسئول آژانس که دوست یکی از دوستانم بود پرسیدم و ایشون این جواب رو داد که مسیر دوم اضافه بار نداره
    شما از کجا پرسیدین؟ خودتون دیدین؟ اگه بشه ببریم که خیلی عالیه
    اگر همچنان بار 32 کیلو برقرار باشه (که فکر کنم دیگه برقرار نیست) برای پرواز دوم مشکلی نداره و اضافه بار نمی خورید. ایران ایر این مساله رو با اونا حل کرده.
    برادر من پارسال با ایران ایر- ایر کانادا و با 2 تا چمدان 32 کیلویی رفت کانادا.
    … Life is a Journey

Junior Member

به من هم جدیدا گفتن 2 تا 23 کیلو. ولی می دونم که مقدار بار به پرواز اول بستگی داره و اگه 32 کیلو باشه مهم نیست که پرواز بعدیتون سقفش چقدره.
    حالا سوال من اینه که از کجا بفهمیم بلیطی که گرفتیم درسته و یه موقع آژانس الکی نداده؟ از شما هم اول پول گرفتن بعد گفتن می دیم بلیط رو؟ کسی شماره دفتر مرکزی ایران ایر و بریتیش رو داره در تهران؟

Junior Member

سلام و ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین.

حتی تصورش هم خیلی سخته که آدم بره اونجا و ببینه که چمدونهاش گم شدن. خوب حتما به وسایلش احتیاج داشته که اونها رو با خودش برده, تازه با توجه به محدودیت بار, دیگه اون وسایل واقعا گلچین بودن. متاسفم که این اتفاق برای شما افتاد.
    ولی خیلی وقتها حتی دادن خسارت واقعا نمیتونه جبران اون چیزی که از دست رفته رو بکنه, مثلا اگه چمدون پر از کتاب یا جزوه بوده باشه.

باز هم ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008

1- طبق مقررات بين المللي هرمسافر مي تواند مجاناً حداكثر تا30 كيلو گرم بار با بليت معمولي و40 كيلوگرم با بليت هماكلاس روي خطوط بين المللي هما ، حمل نمايد . براي بار اضافه مسافر بايد با توجه به وزن بار و فاصله تامقصد خود مبلغي بپردازد. توشه همراه براي مسافرين آمريكا به صورت بسته‏اي محاسبه مي‏گردد . دراين مسيرها بار همراه مجاز براي هرمسافر 2 بسته است به شرط آنكه مسافر داراي بليت تائيد شده براي مقصد نهائي خود در يكي از كشورهاي آمريكا يا كانادا ظرف حداكثر 24 ساعت بعد از ورود در نقطه مياني باشد كه در اين صورت بسته هاي وي براي مقصد نهائي پذيرش خواهد شد .
    2- حداكثر وزن مجاز حمل بار رايگان درپروازهاي داخلي براي هر مسافر با بليت معمولي 20 كيلو گرم و بليت هماكلاس 30 كيلو گرم مي باشد.
    3- درصورتي كه بخواهيد از تسهيلات مخصوص و نرخهاي ارزان استفاده كنيد بايد اضافه بار خود را بصورت غيرهمراه (بارنامه‏اي) بفرستيد ، درغير اينصورت نرخ اضافه بار شما به‏صورت همراه مساوي 01/ 0 نرخ بليت درجه يك همان مسير در ازاي هريك كيلوگرم بارخواهد بود . لطفاً توجه داشته باشيد كه اضافه بار خود را در مبدا اعلام نماييد چون درصورت مفقود شدن احتمالي بار وجامه دان ، پرداخت خسارت فقط بر اساس وزن قيد شده دربليت محاسبه خواهد شد . پس از توزين بار و جامه‏دان‏ها دقت نماييد كه برچسب‏هاي شماره دار برروي آنها الصاق و رسيد آن تحويل شما گردد .
    چنانچه باراضافي شما بيش ازحد معمول باشد براي استفاده از تخفيف غير همراه لطفا قبل از شروع مسافرت با قسمت بار هما تماس بگيريد .

4- ساك دستي و ديگر بسته‏هايي را كه با خود به داخل هواپيما مي بريد بايد به اندازه كيف دستي بوده و از حد مجاز تجاوز ننمايد .
    5- در زمان ارايه بليت و بار به باجه پذيرش بايد ساك يا كيف دستي مورد نظر را براي حمل به كابين به مسئول باجه جهت مشاهده تحويل دهيد تا درصورت تائيد ، برچسب مخصوص برروي بسته الصاق شود.
    6- اشيائي نظير چاقو ، تيغ ، قيچي ، الكل و… غير قابل حمل دركيف دستي كابين است .چنانچه هريك از وسائل فوق را همراه داريد ، آن ها را در چمدان تحويلي به باجه پذيرش قرار دهيد.
    7- حداكثر وزن مجاز كيف دستي براي حمل به كابين هواپيما ،4 كيلو گرم وحداكثر مجموع ابعاد آن 115 سانتي متر است.
    8- فهرست اشياء مجاز همراه مسافر كه درصورت لزوم مي توان آنها را به داخل كابين حمل كرد در بليت درج شده است . لطفا به آنها توجه كنيد .

Allowances for USA, Canada, Mexico, Caribbean, South America, Nigeria, Kenya and Ghana
    Passenger Free checked allowance
    Adults and children
    aged 2 years and over FIRST and Club World - 3 bags
    World Traveller Plus and World Traveller - 2 bags
    Maximum dimensions per bag (H+W+L): 158cm (62in)
    Maximum weight per bag: 23kg (51lbs)*

موفق باشيد