نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1460 از 2191 نخستنخست ... 46096013601410145014511452145314541455145614571458145914601461146214631464146514661467146814691470151015601960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,591 تا 14,600 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط mknoori نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز از راهنمایی های کارشناسانه شما سپاسگزاریم. ممکنه بفرمایید این موضوع ضرورت اخذ ویزای ترانزیت در سفر برگشت از کانادا با پرواز لوفتانزا چیه؟ من بلیط رفت و برگشت با لوفتانزا دارم ولی ویزای ترانزیت ندارم یکی از دوستان می گفت ممکنه اگه کارت پی ار نداشته باشم که احتمالا نخواهم داشت، در برگشت از کانادا دچار مشکل بشم این حرف درسته و اگه درسته راه حل چیه؟
    اگر چند پست دو سه ماه قبل من رو مطالعه بفرماييد الان شماره پست رو گم كردم متاسفانه مربوط ميشد به مكاتبات من و يكی از اعضای فروم كه ايشان يه توقف هفت روزه در تورنتو داشت با پرواز لوفت هانزا. به صورت زنده هر روز پست ميگذاشتند. و بدون كارت PR يه هفته بعد از لندينگش برگشت ايران.
    استعلام شون از دفتر لوفت هانزا تهران و كنسولگری آلمان در تورنتو اين بود كه بايد حتمن ويزای شنگن بگيرند در برگشتشون چون كارت PR نداشتند ولی ايشون به من بيشتر اعتماد كردند و رفتند پای پرواز و به سلامتی بدون مشكل اومدن ايران.
    چند مورد هم بوده قبلن كه آژانسهای ايرانی در كانادا مسافرين رو ترسوندن و گفتند بدون كارت PR نميتونيد بدون ويزا ی ترانزيت شنگن توقف داشته باشيد در فرانكفورت و استدلاشون اين بوده كه روی ويزای مهاجرت خط كشيده ميشه كه در يك مورد باعث درگيری من با يكی از آژانسها شد.
    يه نكته ظريف داره اين موضوع كه اغلب كسی بهش توجه نميكنه و اون اين هست كه شما ساكن ايران هستيد
    تكرار ميكنم دوباره شما ساكن ايران هستيد . تكرار اين جمله شما رو از شر ويزای ترانزيت شنگن رها ميكنه در برگشت.
    شما ساكن ايران هستيد و بعد از استفاده از لگ رفت بليتتون داريد لگ برگشت رو استفاده ميكنيد و به كشور اصليتون برميگرديد.
    چون طبق قوانين معافيت از ويزای شنگن موردی هست كه شما ميتويند بعد از سفر به كانادا يا امريكا در هنگام بازگشت به كشور اصلی تون دوباره از معافيت ويزا ترانزيت برخوردار شويد.
    درست مثل مسافری كه ويزای ويزيتوری داره . مهم نيست ويزای مهاجرتی هست.
    البته توصيه من اين هست كه حتمن تاريخ برگشت بايد قبل از تاريخ انقضای ويزای مهاجرت تون باشه نه بعد از اون.

Junior Member

با سلام
    در تایید فرمایش پیمان عزیز
    من باکمک پیمان برای 19 می بلیط (لوفت هانزا)گرفتم و بلیط برگشتم مربوط به مارس 2015 بود. بلیط را تغییر دادم و هفته پیش برگشتم. بدون کارت پی ار. هیچ کس چیزی از من نخواست. ضمن اینکه الان مدت زمان دریافت کارت به 21کاهش پیدا کرده است.

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

سلام ،
    ویزای ما تا نیمه ژانویه اعتبار داره قصد داریم دسامبر یا نهایت اوایل ژانویه به مونترال پرواز کنیم ایا بین این دو ماه تفاوت خاصی از لحاظ پرواز وجود داره؟
    چه ایر لاینی رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    سلام ،
    ویزای ما تا نیمه ژانویه اعتبار داره قصد داریم دسامبر یا نهایت اوایل ژانویه به مونترال پرواز کنیم ایا بین این دو ماه تفاوت خاصی از لحاظ پرواز وجود داره؟
    چه ایر لاینی رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون
    سلام
    خير تفاوت خاصی نيست روی برنامه پروازی ارلاينزها كه به صورت هفتگی انجام ميشه
    پرواز دو استاپه كي ال ام از نظر ارزونترين
    پرواز تك استاپه قطری
    البته برای پرواز يكطرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگر چند پست دو سه ماه قبل من رو مطالعه بفرماييد الان شماره پست رو گم كردم متاسفانه مربوط ميشد به مكاتبات من و يكی از اعضای فروم كه ايشان يه توقف هفت روزه در تورنتو داشت با پرواز لوفت هانزا. به صورت زنده هر روز پست ميگذاشتند. و بدون كارت PR يه هفته بعد از لندينگش برگشت ايران.
    استعلام شون از دفتر لوفت هانزا تهران و كنسولگری آلمان در تورنتو اين بود كه بايد حتمن ويزای شنگن بگيرند در برگشتشون چون كارت PR نداشتند ولی ايشون به من بيشتر اعتماد كردند و رفتند پای پرواز و به سلامتی بدون مشكل اومدن ايران.
    چند مورد هم بوده قبلن كه آژانسهای ايرانی در كانادا مسافرين رو ترسوندن و گفتند بدون كارت PR نميتونيد بدون ويزا ی ترانزيت شنگن توقف داشته باشيد در فرانكفورت و استدلاشون اين بوده كه روی ويزای مهاجرت خط كشيده ميشه كه در يك مورد باعث درگيری من با يكی از آژانسها شد.
    يه نكته ظريف داره اين موضوع كه اغلب كسی بهش توجه نميكنه و اون اين هست كه شما ساكن ايران هستيد
    تكرار ميكنم دوباره شما ساكن ايران هستيد . تكرار اين جمله شما رو از شر ويزای ترانزيت شنگن رها ميكنه در برگشت.
    شما ساكن ايران هستيد و بعد از استفاده از لگ رفت بليتتون داريد لگ برگشت رو استفاده ميكنيد و به كشور اصليتون برميگرديد.
    چون طبق قوانين معافيت از ويزای شنگن موردی هست كه شما ميتويند بعد از سفر به كانادا يا امريكا در هنگام بازگشت به كشور اصلی تون دوباره از معافيت ويزا ترانزيت برخوردار شويد.
    درست مثل مسافری كه ويزای ويزيتوری داره . مهم نيست ويزای مهاجرتی هست.
    البته توصيه من اين هست كه حتمن تاريخ برگشت بايد قبل از تاريخ انقضای ويزای مهاجرت تون باشه نه بعد از اون.
    پیمان جان مجددا تشکر می کنم. یادتونه تاپیکی که این مبحث در اون مطرح شده و نام کاربری دوستی که در این مورد با ایشان مکاتبه داشید چه بود؟ من نمیتوانم آن ها را پیدا کنم. مرسی
    mknoori دریافت مدارک توسط سیدنی 3 جون 2010 فایل نامبر اول 26 اکتبر 2010 فایل مامبر دوم 21 مارس 2011 انتقال به آنکارا ؟؟ In Process از تاریخ 29 می 2012 مدیکال 17 ژانویه 2014 پ ر 6 جون 2014 کد شغل 0311

نقل قول نوشته اصلی توسط mknoori نمایش پست ها
    پیمان جان مجددا تشکر می کنم. یادتونه تاپیکی که این مبحث در اون مطرح شده و نام کاربری دوستی که در این مورد با ایشان مکاتبه داشید چه بود؟ من نمیتوانم آن ها را پیدا کنم. مرسی
    اين آخرين پستش هست كه از توی فرودگاه فرانكفورت برامون نوشت . ميتونيد با كليك روی نام كاربريشون پست های ديگه اش رو هم مطالعه بفرماييد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1635295

تنها شركتي كه پورت ورودي اون به كانادا ونكور هست و از ايران هم پرواز داره لوفتهانزا هست؟

سلام کسی نیست راهنکایی کنه بهترین قیمت برای رفتن به ونکوور در تاریخ 8 اکتبر چه قیمت هست اگه از استانبول هم باشه پروازش بهتره

سلام.ببخشید میشه منو راهنمایی کنید.کلاسهای من سپتامبر شروع میشه اما هنوز ویزام نیومده.از الان بلیط بگیرم یا صبر کنم؟اولینبار هست که میخوام برم.بهترین بلیط برای مونترال چه بلیطی هست؟من مشهد هستم.اگه بهتره که از تهران برم،میشه از اونجا هم برم.من هیچ تجربه ای ندارم.تقریبا خیلی این صفحات رو خوندم و نکات خیلی خوبی مطرح شده بود.اینکه فرمودید از هر اژانسی هم نباید بلیط گرفت.میشه به من کمک کنید.ممنون

سلام
    جناب پیرسون
    در پرواز KLM بار چقدر از 23 کیلو بیشتر باشه باید جریمه اضافه بار داد ( مثلا تا چقدر چشم پوشی میشه ) و اینکه برای هر کیلو اضافه بار چقدر باید پرداخت کرد. کجا باید جریمه را داد.

ممنون از پاسخ شما