نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1489 از 2191 نخستنخست ... 48998913891439147914801481148214831484148514861487148814891490149114921493149414951496149714981499153915891989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,881 تا 14,890 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام دنبال دو مدل بلیط هستم:

مورد اول :

رفت از ادمنتون به دوبی در تاریخ 19 یا 20 دسامبر به دوبی.
    برگشت از دوبی به ادمنتون سوم ژانویه 2015. برای یک نفر. مقدار بار مهم نیست و مشکل ویزا هیچ کشوری رو نداره فقط قیمت مناسب مهمه و تعداد استاپ.

مورد دوم:
    - یک زن و بچه 7 ماهه:
    رفت به ایران از ادمنتون به تاریخ اواسط نوامبر. بعد از ایران به دوبی 20 دسامبر. و بعد سوم ژانویه به ادمنتون از دوبی.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhosseinit نمایش پست ها
    باسلام
    برای تاریخ 12 ژانویه تا 15 ژانویه من بین ترکیش و قطر بلیط ترکیش رزرو کردم. میخواستم ببینم از این دو پرواز، پرواز بهتری هم هست؟ لوفت هانزا که پرسیدم قیمتش از این دو تا گرونتر بود. ممنون میشم اگه پرواز بهتری سراغ دارید بفرمایید
    سلام
    مبدا و مقصد و اينكه بليت يكطرفه ويا دوطرفه هست رو بايد بفرماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaz90 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون
    بلیط من تهران- بحرین-کلگری با گلف ایر-کی ال ام برای 1 سپتامبر هست. اما من بلیطم رو قبل از آگوست خریدم و روی اون زده 1 تیکه مجانی، سوالم اینه که بار دوم مجانی شامل من نمیشه؟
    و اینکه من چقدر بار میتونم داخل کابین ببرم؟
    و بارهای من دو تا چمدون 25 کیلویی شد، واسه اون 4 کیلو اضافه باید چمدون سوم تهیه کنم؟ و البته کری آنم هم حدود 8-9 کیلو شد
    خير نميشه
    12 كيلو
    معمولن براي يكي دو كيلو اضافه بار جريمه نمي كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaz90 نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه اینکه جریمه ی اضافه بار و سایز و وزن مجاز چمدون ها تابع قوانین کدوم ایرلاین باید باشه؟
    سايز چمدون كه كلن فرماليته هست
    جريمه اضافه بار دوم براي اين پرواز 75 دلار هست

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام دنبال دو مدل بلیط هستم:

مورد اول :

رفت از ادمنتون به دوبی در تاریخ 19 یا 20 دسامبر به دوبی.
    برگشت از دوبی به ادمنتون سوم ژانویه 2015. برای یک نفر. مقدار بار مهم نیست و مشکل ویزا هیچ کشوری رو نداره فقط قیمت مناسب مهمه و تعداد استاپ.

مورد دوم:
    - یک زن و بچه 7 ماهه:
    رفت به ایران از ادمنتون به تاریخ اواسط نوامبر. بعد از ایران به دوبی 20 دسامبر. و بعد سوم ژانویه به ادمنتون از دوبی.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای مورد اول من پرواز يونايتد رو پيشنهاد ميدم از طريق شيكاگو و زوريخ و بالعكس

براي مورد دوم با توجه به محدوديت ويزا من پرواز امارت از تورنتو مستقيم به دبی رو پيشنهاد ميدم كه سگمنت ادمنتون به تورنتو رو خودتون جدا بخريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سايز چمدون كه كلن فرماليته هست
    جريمه اضافه بار دوم براي اين پرواز 75 دلار هست
    یعنی به ازای هر بلیط یک بار اضافی با جریمه 75 دلار باید پرداخت شود؟ یعنی ماکه سه نفر هستیم می توانیم 3 تا بار اضافی با جریمه 75 دلاری با خود ببریم ؟ این جریمه باید در کجا پرداخت شود در ایران یا کانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh211 نمایش پست ها
    یعنی به ازای هر بلیط یک بار اضافی با جریمه 75 دلار باید پرداخت شود؟ یعنی ماکه سه نفر هستیم می توانیم 3 تا بار اضافی با جریمه 75 دلاری با خود ببریم ؟ این جریمه باید در کجا پرداخت شود در ایران یا کانادا؟
    بله
    در مبدا يعني تهران

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

با سلام و تشکر فراوان از جناب پیرسون بابت راهنمایی های بی دریغ و مفیدشان
    چند سوال داشتم که اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم. من بلیطهای سایت cheapoair را که بررسی می کردم دیدم که مثلا" برای پرواز به ونکور با دو خط هواپیمایی و دو استاپ جلوی هر پرواز نوشته بدون توقف درحالیکه مثلا" 4 یا 5 ساعت بین دو پرواز زمان توقف وجود داشت این به چه معناست؟ بعد کنسل کردن بلیط را نوشته رایگان یعنی اگر قرار شد کنسل کنیم مشکلی پیش نمی آید؟ مورد دیگر اینکه زمان خرید یک گزینه بعنوان پوشش کامل دارد که یک سری موارد را شامل می شود و در مورد یکی از بلیطها که چک کردم برای هر نفر حدود 50 دلار می شد. بهتره این گزینه را انتخاب کنیم یا نه نیازی به آن نیست؟ و در آخر توصیه دوستان چی هست گرفتن بلیط از این سایت مشکلی ایجاد نمی کنه؟ بهتره از آژانس های خودمان تهیه کنیم؟ و اگر اینطوره مزیت آژانسها نسبت به آن چیست؟ مورد آخر Coach قضیه اش چطوریه؟ شرایط خاصی داره؟ یا نه برای همه گرفتن بلیطهاش آزاده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان از جناب پیرسون بابت راهنمایی های بی دریغ و مفیدشان
    چند سوال داشتم که اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم. من بلیطهای سایت cheapoair را که بررسی می کردم دیدم که مثلا" برای پرواز به ونکور با دو خط هواپیمایی و دو استاپ جلوی هر پرواز نوشته بدون توقف درحالیکه مثلا" 4 یا 5 ساعت بین دو پرواز زمان توقف وجود داشت این به چه معناست؟ بعد کنسل کردن بلیط را نوشته رایگان یعنی اگر قرار شد کنسل کنیم مشکلی پیش نمی آید؟ مورد دیگر اینکه زمان خرید یک گزینه بعنوان پوشش کامل دارد که یک سری موارد را شامل می شود و در مورد یکی از بلیطها که چک کردم برای هر نفر حدود 50 دلار می شد. بهتره این گزینه را انتخاب کنیم یا نه نیازی به آن نیست؟ و در آخر توصیه دوستان چی هست گرفتن بلیط از این سایت مشکلی ایجاد نمی کنه؟ بهتره از آژانس های خودمان تهیه کنیم؟ و اگر اینطوره مزیت آژانسها نسبت به آن چیست؟ مورد آخر Coach قضیه اش چطوریه؟ شرایط خاصی داره؟ یا نه برای همه گرفتن بلیطهاش آزاده؟
    سلام
    براي خريد آنلاين اولن پست يكي مانده به آخر من رو در اين تريد بخوانيد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7
    منظور از non stop توي يك سگمنت هست فقط
    چون ممكنه يه پرواز حتي توي يك سگمنت هم توقف داشته باشه كه البته به اين نوع توقف ها technical stop گفته ميشه كه فرقش با توقف هاي عادی اين هست كه مسافر از هواپيما پياده نميشه
    مثل پرواز كويت آمستردام با klm كه توی دمام عربستان تكنيكال استاپ داره
    كنسل كردن بليت فقط توي 4 ساعت مجاني هست توي اين سايت كه گمراه كننده هست
    توي اين ترد تمام اطلاعات رو نوشتم
    coach همون منظور بليت های اكونومي هست
    ویرایش توسط Pearson : August 24th, 2014 در ساعت 09:35 AM

Senior Member

ببخشيد من يه بليطي دارم با klm كه ميخام اينو تغيير تاريخ بدهم. زنگ زدم آژانس گفت بايد اين بليط كنسل شه اما هزينه كنسلي نداره منتها پول بليط 45 روز بعد قابل استرداده.
    و ما بايد پول بليط جديد رو مجدد بدهيم. آيا اين صحت داره؟ و قانو ن جديده؟ چون يك ماه پيش كه دوستم بليطشو تغيير داد چنين مسئله ايي براش پيش نيومد.
    ممنون

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014