نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1591 از 2191 نخستنخست ... 591109114911541158115821583158415851586158715881589159015911592159315941595159615971598159916001601164116912091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,901 تا 15,910 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

خیلی ممنون از پاسختون آقای پیرسون، تفاوتش چیه اگه بلیط رو از آژانس بخریم

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون آقای پیرسون، تفاوتش چیه اگه بلیط رو از آژانس بخریم
    آژانس ممكنه توي سيستم رزرواسيوني كه ازش استفاده ميكنه نتونه تاريخ انقضای يه پاسپورت منقضی رو وارد كنه و يا به خاطر مسئوليتش اينكار رو نكنه

سلام آقای پیرسون ممنون بابت راهنمایی و اطلاعاتی که در اختیار دیگران قرار میدید.
    من امروز از طریق سایت خود KLMیک بلیط یک طرفه از تهران به تورنتو برای اواخر آوریل سرچ کردم ( البته انگار با آلایتالیا میره رم , و بعدش با 9 ساعت تاخیر میره تورنتو) که قیمت خیلی خوب 532 دلار میداد که با سایر ایرلاینها (لوفتانزا، آلایتالیا) خیلی متفاوت بودش(بین 560 تا 950). می خواستم بدونم آیا چنین بلیطی دارای محدودیت هایی (مثلا بار کمتر) هستش که کمتره و یا اینکه ویزای ترانزیت نیاز داره و یا اینکه چون زمان تزانزیتش زیاده ارزونتر هستش؟ آیا شما مناسب بودن این بلیط رو تایید می کنید. یه سوال دیگه آیا همه ایرلاینهایی که از اتحادیه اروپا رد میشن (KLM، لوفتانزا، آلایتالیا) نیاز به ویزای ترانزیت دارن؟ تو بازه زمانی 25-30 آوریل شما برای تهران-تورنتو بلیط یک طرفه چه پیشنهاد دیگه ای دارید که ارزون باشه. ما چون بچه نداریم زیاد با استاپهای طولانی مشکلی نداریم. پیشاپیش از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم

Banned

سلام

ببخشید من الان دارم پروازهای آگوست آینده رو مثلا از تهران به ونکوور از سایت kayak نگاه می کنم...
    این قیمت هایی که اینجا هستدر کلاس اکونومی فقط مربوط به lufthanza هستن و البته خیلی هم بالا هستن... حدود 1300 تا 1400 دلار...
    http://www.kayak.com/flights/THR-YVR/2015-08-24

پس پروازهای klm یا alitalia و کلا پروازهای ارزانتز کجا هستن؟!

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط mhaghnazar نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون ممنون بابت راهنمایی و اطلاعاتی که در اختیار دیگران قرار میدید.
    من امروز از طریق سایت خود KLMیک بلیط یک طرفه از تهران به تورنتو برای اواخر آوریل سرچ کردم ( البته انگار با آلایتالیا میره رم , و بعدش با 9 ساعت تاخیر میره تورنتو) که قیمت خیلی خوب 532 دلار میداد که با سایر ایرلاینها (لوفتانزا، آلایتالیا) خیلی متفاوت بودش(بین 560 تا 950). می خواستم بدونم آیا چنین بلیطی دارای محدودیت هایی (مثلا بار کمتر) هستش که کمتره و یا اینکه ویزای ترانزیت نیاز داره و یا اینکه چون زمان تزانزیتش زیاده ارزونتر هستش؟ آیا شما مناسب بودن این بلیط رو تایید می کنید. یه سوال دیگه آیا همه ایرلاینهایی که از اتحادیه اروپا رد میشن (KLM، لوفتانزا، آلایتالیا) نیاز به ویزای ترانزیت دارن؟ تو بازه زمانی 25-30 آوریل شما برای تهران-تورنتو بلیط یک طرفه چه پیشنهاد دیگه ای دارید که ارزون باشه. ما چون بچه نداریم زیاد با استاپهای طولانی مشکلی نداریم. پیشاپیش از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم
    سلام
    همه ارلاينز ها الان به كانادا دو بسته 23 كيلويي ميتونيد روي كلاس اكونومي بار ببريد براي همين هيچ تفاوتي بين ميزان بار مجاني بين اشون نيست
    بله از نظر قيمتي مناسب ترين بليت با يك توقف به تورنتو هست از تهران
    اگر فقط يك توقف در شنگن داشته باشيد از ويزای ترانزيت معاف ميشيد به شرط اينكه مقصد نهاييتون كانادا يا امريكا باشه
    فقط نكته ايي كه بابت اين نوع بليت هاي بايد در نظر داشته باشيد اين هست كه بليت رو از آژانسهايي كه استاك هولدر ارلاينز هست خريداري شه
    يعني نه از دفتر KLM نه آنلاين و نه از آژانسهايي كه استاك هولدر نيستند علتش هم اين هست كه در صورت تغيير تاريخ يا كنسلي احتمالي بليتتون جريمه هاي دوبله بهتون تحميل نشه و همينطور هزينه ايي به عنوان administration fee

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من الان دارم پروازهای آگوست آینده رو مثلا از تهران به ونکوور از سایت kayak نگاه می کنم...
    این قیمت هایی که اینجا هستدر کلاس اکونومی فقط مربوط به lufthanza هستن و البته خیلی هم بالا هستن... حدود 1300 تا 1400 دلار...
    http://www.kayak.com/flights/THR-YVR/2015-08-24

پس پروازهای klm یا alitalia و کلا پروازهای ارزانتز کجا هستن؟!

ارادت
    سلام
    هيچ سيستم سرچ پروازی وجود نداره كه همه پرواز ها و يا مسير های ممكن رو بهتون نشان بده

سلام
    جنای پیرسون لطف میکنید برای بازه زمانی اسفند تا آخر فروردین (ترجیحا بعد از 10 اسفند) بهترین بلیط هم از نظر قیمت، هم زمان برای ونکوور برای 1 نفر را لطف کنید و بفرمایید.
    تمامی پاسخ های بنده به سوالات و مشارکت در فروم حاصل مطالعات یا تجربیات شخصی و یا تماس ها و مکاتبات با سازمانهای مسئول مبباشد. هیچ فردی اجباری در قبول و انجام دادن آنها ندارد و در صورت بروز اشتباه ناخواسته مسئولیتی متوجه بنده نخواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kajkolahkhan نمایش پست ها
    سلام
    جنای پیرسون لطف میکنید برای بازه زمانی اسفند تا آخر فروردین (ترجیحا بعد از 10 اسفند) بهترین بلیط هم از نظر قیمت، هم زمان برای ونکوور برای 1 نفر را لطف کنید و بفرمایید.
    سلام
    برای آخر هاي فرورديم ميشه روي كف قيمت KLM گرفت به ونكوور حدود 2/620 با ROE امروز

توی سایت ترکیش ایرویز اعلام شده مایعاتی که بعنوان غذای کودک تلقی میشن رو میشه داخل کابین برد. میشه استنباط کرد که بردن یک فلاسک آب جوش بداخل کابین برای تهیه شیر خشک نوزاد بلا مانعه. می خواستم بدونم کسی تجربه ای تو این زمینه داره؟ نگرانم که یه وقت برای تهیه آب جوش از مهماندار ها دچار مشکل شیم. آخه مسیر آنکارا تورنتو طولانیه.
    فایل نامبر دوم : اپریل 2010 دمشق
    ارسال پرونده به ورشو : دسامبر 2011
    این پراسس : 3 فوریه 2012
    کد رشته : 4121

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-amir kabir university

با سلام
    من با ترکیش پرواز دارم. می خواستم بدونم هنوز هم اینطوری هست که اگه سایز چمدون از اون چیزی که توی سایت نوشته بیشتر باشه مسئله ای نیست؟ فقط وزن مهمه؟
    با تشکر