نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1658 از 2191 نخستنخست ... 658115815581608164816491650165116521653165416551656165716581659166016611662166316641665166616671668170817582158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,571 تا 16,580 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

هيچ كدوم اگه در مقياس تجاري نباشه مشكلي نداره من يه بار تقريبا بيشتر اينا رو بردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط omrand نمایش پست ها
    سلام دوستان، من 15 اپریل با پرواز لوفتانزا میرم مونترال، اگر کسی با همین پرواز میره به من خبر بده لطفا

درضمن لطفا بفرمایید کدوم یکی از اقلام این لیست مشکل داره برای ورود به کانادا:
    برنج، حبوبات، میوه خشک، آجیل، نبات، چای، سبزی خشک، شکلات، لواشک
    کدئین، آرامبخش (هرچی که باشه، مثلا کلردیازپوکساید) آنتی بیوتیک، مقداری زیادی دارو برای حساسیت پوستی و ریزش مو، سیتریزن
    قطره پدی لاکت برای نوزاد (برای یه خانوم ایرانی که تو فیس بوک پیغام گذاشته بودن، قابل توجیه از نظر آفیسر اگه بپرسه این برای چیه با توجه به اینکه من نمیشناسم ایشونو؟)

آقای پیرسون یا دوستان دیگر لطفا راهنمایی بفرمایید:
    من می خواهم در تابستان(احتمالا اول آگوست)برم تورنتو یا مونترال.سوالم اینه که چون ما احتمالا سر یکسال یکبار بیام ایران بهتره بلیط رفت و برگشت بگیریم که ارزون بشه درسته.؟اصولن بالط مثلا 6 ماهه با 1 ساله قیمتش فرقی داره.؟برای لوفتانزا یا ترکیش کنسلی ویا جابجایی هزینه اش چطور میشه.؟الان با 1 استاپ بهترین مسیر برای ان موقع کدام است.؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام پیرسون جان. اگر کسی با ویزای توریستی بخواد بیاد کانادا می تونه از پرواز لوفت هانزا/ایر کانادا استفاده کنه؟ ویزای ترانزیت که نمی خواد برای آلمان؟
    سلام
    خير ويزا نميخواد
    مهم نيست ويزا چه تايپی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    سلام ايا با تركيبي از گلف اير و klm ميشه از شيراز رفت ونكوور براي اكتبر ؟ هزينه يك سره براي دو بزرگسال و يك نوزاد چقدر هست ممنونم
    سلام
    گالف ار كي ال ام توي مسير شيراز به كانادا قرارداد ندارند ولي ميشه گالف ار ار كانادا گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام پيرسون عزيز

يه سوْال داشتم : يه سايتي هست بنام إسكافي إسكندر sky scanner كه قيمت هاي بليط هواپيما رو بسيار مناسب ميده ، ميخواستي ببينيم آيا اين سايت معتبر هست و اينكه اگر بصورت آنلاين خريد انجام بدم مشكلي پيش نمياد و معتبر هست ؟

مثلا براي تاريخ ١٦ مي از تهران به تورنتو يك بليط داره به قيمت ٦٣٧ دلار كه از تهران با تركيش ميره إستانبول و از اونجا با ايركانادا ميره تورنتو ( طول پرواز ١٨ ساعت )

در اينصورت آيا هر نَفَر ميتونه ٢ چمدان و يك ساك دستي داشته باشه ؟ و اينكه آيا بايد بار رو در إستانبول دريافت كنم و مجددا به ايركانادا تحويل بدم ؟ يا اينكه وقتي توي تهران تحويل بدم توي تورنتو دريافت ميكنم

مرسي دوست عزيز لطف ميكني
    اين رو من توي پيام خصوصي جواب دادم
    بليت سيستمي به قيمت 1/600 تومن ميتونيد بخريد به تورنتو توي اين تاريخ ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alisaleh نمایش پست ها
    سلام
    از تورنتو به تهران. 2 می رفت و 12 می برگشت پیمان جان قیمت مناسب چنده الان؟
    ممنون
    سلام
    با آليتاليا از ايران حدود 3/5 هست
    قيمت اون ور رو هم چك بفرماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1359 نمایش پست ها
    آقای پیرسون یا دوستان دیگر لطفا راهنمایی بفرمایید:
    من می خواهم در تابستان(احتمالا اول آگوست)برم تورنتو یا مونترال.سوالم اینه که چون ما احتمالا سر یکسال یکبار بیام ایران بهتره بلیط رفت و برگشت بگیریم که ارزون بشه درسته.؟اصولن بالط مثلا 6 ماهه با 1 ساله قیمتش فرقی داره.؟برای لوفتانزا یا ترکیش کنسلی ویا جابجایی هزینه اش چطور میشه.؟الان با 1 استاپ بهترین مسیر برای ان موقع کدام است.؟
    ممنون
    سلام
    براي كسي كه محل اقامتش رو از ايران به كانادا داره تغيير ميده و از تاريخ برگشتش مطمئن نيست بليت دو طرفه پيشنهاد نميشه
    چون برفرض كه با اون بليت بخواد برگرده ايران دوباره يه بليت ميخواد كه برگرده كانادا پس بهتره بليت راندتريپ رو موقعي كه قصد داره به ايران به صورت موقت سفر كنه بخره

ApplyAbroad Veteran

سلام.

در مورد پروازهایی که باید هواپیما عوض شه (استاپ دارید) معمولا این توفقها حداقل چقدر باید باشه که متضمن این باشه که بار شما با خود شما به مقصد میرسه؟ من خودم یه بار از کلن با ترکیش میومدم تهران ، ترانزیتم تو استانبول 45 دقیقه بود و بماند که خودمم تو آتاتورک در حال دویدن بودم تا به گیت خودم برسم و تهران هرچی منتظر موندم بارم نیومد و فرداش رسید. منطقا هم درسته چون تا بار خالی بشه و به هواپیمای بعدی منتقل بشه طول داره.
    این رو بیشتر برای این پرسیدم که اگر یک موقع آنلاین کسی بخواد خرید کنه این زمان رو مینیمم چقدر در نظر بگیره. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    سلام.

در مورد پروازهایی که باید هواپیما عوض شه (استاپ دارید) معمولا این توفقها حداقل چقدر باید باشه که متضمن این باشه که بار شما با خود شما به مقصد میرسه؟ من خودم یه بار از کلن با ترکیش میومدم تهران ، ترانزیتم تو استانبول 45 دقیقه بود و بماند که خودمم تو آتاتورک در حال دویدن بودم تا به گیت خودم برسم و تهران هرچی منتظر موندم بارم نیومد و فرداش رسید. منطقا هم درسته چون تا بار خالی بشه و به هواپیمای بعدی منتقل بشه طول داره.
    این رو بیشتر برای این پرسیدم که اگر یک موقع آنلاین کسی بخواد خرید کنه این زمان رو مینیمم چقدر در نظر بگیره. ممنون
    به بزرگي فرودگاه بستگي داره
    الان من مدتها هست كه استاپ زير يك ساعته توي فرودگاه آتا تورك نديدم
    معمولن ارلاينز خودش اسكجولي كه تنظيم ميكنه فكر انتقال بار و مسافر رو كرده برای همين توي بعضی مسير ها اجازه صدور بليت رو نميده اگر استاپ كوتاه باشه خيلي
    زمان ايده آلی نميشه براش در نظر گرفت

من براي مونترال از طريق ايران اير/لوفتهانزا چك كردم اين مسير موجود است. قيمتش هم حدود 2.5 ميليون يكطرفه است. معطليش هم 4 ساعت در فرانكفورت است.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20