نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1701 از 2191 نخستنخست ... 70112011601165116911692169316941695169616971698169917001701170217031704170517061707170817091710171117511801 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,001 تا 17,010 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی تجربه خرید آنلاین از سایت lufthansa رو داره؟
    یادمه جایی خوندم از کارت های شتاب ایران هم میشه برای خرید بلیط استفاده کرد درسته؟
    دوستان، خودم جواب این پست خودمو بدم!

من امروز در سایت IRAN-Lufthansa بلیط مورد نظرمو خریداری کردم. در پایان مراحل ، نوع پرداخت رو انتخاب میکنیم که میتونه Creadit Card یا Pay in Rials باشه که در صورت انتخاب دومی ، یه لینک به آدرس ایمیلتون میفرسته که توسط اون میتونید در سایت بانک سامان با کارتهای شتاب پرداخت کنید. سه روز هم برای پرداخت فرصت دارید اگرنه خریدتون کنسل میشه.(من خودم هنوز مبلغ بلیطهارو نپرداختم و پروسه خرید هنوز تکمیل نشده)

مشخصات پروازی که بنده انتخاب کردم اینه:
    LH601 operated by: LUFTHANSA
    01:55 h TEHRAN (IKA)
    05:50 h FRANKFURT DE FRANKFURT INTL (FRA) TERMINAL: 1

LH6676 operated by: AIR CANADA
    09:20 h FRANKFURT DE FRANKFURT INTL (FRA) TERMINAL: 1
    11:35 h TORONTO ON LESTER B. PEARSON INTL (YYZ) TERMINAL: 1

بنده در مورد پرواز به خارج از کشور تجربه چندانی ندارم .
    از همه ددوستان بویژه جناب پیرسون تقاضا دارم با توجه به اینکه بخش اول پرواز توسط Lufthansa و بخش دوم توسط Air Canada انجام میشه اگه نکته، نظر یا مطلب خاصی در مورد این مسیر و خطوط هوایی در ذهن دارن مطرح بفرمایند

پیشاپیش سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    دوستان، خودم جواب این پست خودمو بدم!

من امروز در سایت IRAN-Lufthansa بلیط مورد نظرمو خریداری کردم. در پایان مراحل ، نوع پرداخت رو انتخاب میکنیم که میتونه Creadit Card یا Pay in Rials باشه که در صورت انتخاب دومی ، یه لینک به آدرس ایمیلتون میفرسته که توسط اون میتونید در سایت بانک سامان با کارتهای شتاب پرداخت کنید. سه روز هم برای پرداخت فرصت دارید اگرنه خریدتون کنسل میشه.(من خودم هنوز مبلغ بلیطهارو نپرداختم و پروسه خرید هنوز تکمیل نشده)

مشخصات پروازی که بنده انتخاب کردم اینه:
    LH601 operated by: LUFTHANSA
    01:55 h TEHRAN (IKA)
    05:50 h FRANKFURT DE FRANKFURT INTL (FRA) TERMINAL: 1

LH6676 operated by: AIR CANADA
    09:20 h FRANKFURT DE FRANKFURT INTL (FRA) TERMINAL: 1
    11:35 h TORONTO ON LESTER B. PEARSON INTL (YYZ) TERMINAL: 1

بنده در مورد پرواز به خارج از کشور تجربه چندانی ندارم .
    از همه ددوستان بویژه جناب پیرسون تقاضا دارم با توجه به اینکه بخش اول پرواز توسط Lufthansa و بخش دوم توسط Air Canada انجام میشه اگه نکته، نظر یا مطلب خاصی در مورد این مسیر و خطوط هوایی در ذهن دارن مطرح بفرمایند

پیشاپیش سپاسگزارم

من پست اولتون رو البته جواب دادم
    نميدونم ديديد يا خير
    مشكلي نداره پرواز دوم اركانادا هست ولي شماره پرواز كد شر لوفت هانزا رو داره
    در رابطه با معايب خريد آنلاين از وبسايت ارلاينز ها هم توي تردي كه لينكش رو گذاشتم توضيح دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سلام دوستان، من متوجه شدم گویا نزدیکای سپتامبر بلیط گرونتره درسته؟ خب سوالی که هست اینه که ما اسک شدیم اما هنوز هیچ جوابی دریافت نکردیم. به نظرتون باید بلیط رزرو کرد؟ اگر خدایی نکرده ریجکت شدیم بعدش چه مقدار پول بلیط برمیگرده؟
    مقصد ونکوور هست. من هیچ ایده ای ندارم چجوری میشه بلیط تهیه کرد. سایت خاصی وجود داره که معرفی کنید لطفا؟ ممنون
    سلام
    براي ونكوور اوايل سپتامبر من پرواز تركيبي ايران ار لوفت هانزا رو بهتون پيشنهاد ميدم
    ميزان جريمه اش 150 هزار تومان هست

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوا

نقل قول نوشته اصلی توسط myaghubshahi نمایش پست ها
    Transiting without a visa

You might be eligible for ‘transit without visa’ if:

• you arrive and depart by air
    • have a confirmed onward flight that leaves on the day you arrive or before midnight on the day after you arrive
    • have the right documents for your destination (eg a visa for that country)

One of the following must also apply:

• you’re travelling to (or on part of a reasonable journey to) Australia, Canada, New Zealand or the USA and have a valid visa for that country
    • you’re travelling from (or on part of a reasonable journey from) Australia, Canada, New Zealand or the USA and have a valid visa for that country
    • you’re travelling from (or on part of a reasonable journey from) Australia, Canada, New Zealand or the USA and it’s less than 6 months since you last entered that country with a valid entry visa
    • you have a residence permit issued by Australia or New Zealand
    • you have a common format residence permit issued by an European Economic Area (EEA) country or Switzerland
    • you have a residence permit issued by Canada issued after 28 June 2002
    • you have a uniform format category D visa for entry to a country in the EEA or Switzerland
    • you have an Irish biometric visa and an onward flight ticket to the Republic of Ireland
    • you’re travelling from the Republic of Ireland and it’s less than 3 months since you were last given permission, on the basis of holding a valid Irish biometric visa, to land or be in Ireland
    • you have a valid USA permanent residence card issued by the USA on or after 21 April 1998
    • you have a valid USA I-551 Temporary Immigrant visa issued by the USA (a wet-ink stamp version will not be accepted)
    • you have an expired USA I-551 Permanent Residence card issued by the USA on or after 21 April 1998, with a valid I-797 letter authorising extension
    • you have a valid standalone US Immigration Form 155A/155B issued by the USA (attached to a sealed brown envelope)

بدون VISA از اینگلیس میشه به نظرم
    داستان تخصصي هست
    به اين سادگي نيست
    ايشان ميخوان يه بليت يك طرفه با پاس ايراني از ونكوور به لندن بگيرند بعد يه بليت جدا از لندن به تهران
    در صورت خريد بليت هاي جدا جدا ارلاينز بهشون اجازه ترانزيت لندن رو نخواهد داد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijahan1387 نمایش پست ها
    سلام

برای شهر ادمنتون در بازه زمانی 17 18 آگوست تا 25 آگوست، قیمت ها در چه حدودی هست؟

برای تورنتو چی؟

کمترین هزینه

من پرواز دو استاپه لوفت هانزا رو پيشنهاد ميدم به قيمت حدود 4/400 با پورت ورودي خودتون ادمنتون
    اين پرواز به مراتب از KLM به قيمت 4/100 بهتر هست

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    براي ونكوور اوايل سپتامبر من پرواز تركيبي ايران ار لوفت هانزا رو بهتون پيشنهاد ميدم
    ميزان جريمه اش 150 هزار تومان هست
    سلام مرسی من این پست رو ندیده بودم و پیغام دادم. بعد حدود قیمت رو هم میشه لطف کنید بگید؟

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیرسون جان
    1) در پرواز های ترکیبی Luggage Allowance پرواز اول مهمه فقط دیگه؟
    2) با پرواز ترکیش از فرودگاه امام دو تا چمدون 20 کیلویی می شه آورد، درسته؟ تو بلیط من چیزی ننوشته.
    3) اضافه بار ترکیش چطوری حساب می شه؟ مثلا یادمه لوفتانزا کیلویی حساب نمی کرد. اگر بار از میزان مجاز سنگین تر بود به ازای هر چمدون 150 USD شارژ میکرد. ولی پگاسوس کیلویی حساب می کرد.
    4) بلیطمو تو Checkmytrip نمی تونم پیدا کنم. آیا سایت دیگه ای هست که بلیطا رو نشون بده؟
    ممنونم
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سلام مرسی من این پست رو ندیده بودم و پیغام دادم. بعد حدود قیمت رو هم میشه لطف کنید بگید؟
    سلام
    حدود 2/850 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    پیرسون جان
    1) در پرواز های ترکیبی Luggage Allowance پرواز اول مهمه فقط دیگه؟
    2) با پرواز ترکیش از فرودگاه امام دو تا چمدون 20 کیلویی می شه آورد، درسته؟ تو بلیط من چیزی ننوشته.
    3) اضافه بار ترکیش چطوری حساب می شه؟ مثلا یادمه لوفتانزا کیلویی حساب نمی کرد. اگر بار از میزان مجاز سنگین تر بود به ازای هر چمدون 150 USD شارژ میکرد. ولی پگاسوس کیلویی حساب می کرد.
    4) بلیطمو تو Checkmytrip نمی تونم پیدا کنم. آیا سایت دیگه ای هست که بلیطا رو نشون بده؟
    ممنونم
    سلام
    1. مسير مهم هست
    2. بله دو تا
    3. با پرداخت 70 تا 80 دلار ميشه بار ها رو بيزينس كرد يعني 32 كيلويي
    4. توي سايت توركيش چك كنيد
    https://www4.thy.com/mybookings/rese...t=view&lang=en

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    براي ادمنتون
    من پرواز دو استاپه لوفت هانزا رو پيشنهاد ميدم به قيمت حدود 4/400 با پورت ورودي خودتون ادمنتون
    اين پرواز به مراتب از KLM به قيمت 4/100 بهتر هست

ممنونم از پاسختون...امسیر لوفت هانزا چی هست و اینکه میشه مقدار بار را همین ابتدا با پرداخت پول زیاد کرد؟