نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1717 از 2191 نخستنخست ... 71712171617166717071708170917101711171217131714171517161717171817191720172117221723172417251726172717671817 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,161 تا 17,170 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    روي توركيش در بعضی موارد اجازه انتخاب صندلي فقط چند هفته مانده به پرواز داده ميشه
    برای همين از مركزی كه بليت رو تهيه فرمويد بايد بخواهيد كه براتون چكش كنه
    یعنی مثلا حتی یک هفته قبل از پرواز هم خودم نمیتونم انلاین صندلی را انتخاب کنم.اگر میشه , میتونم خواهش کنم لینکش را برام بزارید.

سلام دوستان
    من از مونترال به تهران باlufthansa پرواز دارم ولى براى مسير اول كه به فرانكفورت هست نوشته operated by air canada ولى شماره پرواز با LH شروع شده
    سوال من اينه كه قوانين سخت اير كانادا براى بار شامل من ميشه يا نه؟
    اگه اره، من يه چمدون دارم كه ٢-٣ سانت از ماكسيمم اندازه كه اير كانادا گفته، بيشتره، ميخوام بدونم جريمه ميشم يا نه

Junior Member

دوستانی که قصد سفر به کانادا(مونترال ) رو دارند توجه کنن یه مسیر نه چندان طولانی رو هفته گذشته من از فرودگاه تا داون تاون مونترال 80 دلار دادم واقعا مسخره است یه نفر با یه ساک و یه کولی خیلی زور داره فقط ده دقیقه تو ترافیک بودیم . ولی دوستم دیروز رسید با هم هم خونه اییم داده 30 دلار . تازه مدت زمانی که تو ماشین بوده بیشتر از من بوده . اگه دوستان خواستن بیان به من پیغام خصوصی بدن بگم چیکار کنن سرشون کلاه اندازه کلاه من نره .

سلام دوستان
    هواپیمایی اتحاد چه جوریه؟ تا حالا باهاش مسافرت کردین؟ خوبه؟

سلام
    من می خواستم بلیط برای ادمونتون بگیرم. یکی که پیدا کردم که قیمتش مناسب بود 2 تا توقف در اروپا داشت. شنیدم که واسه این پرواز ها ویزای ترازیت لازمه. می خواستم بدونم گرفتنش چجوریه و آیا خرجی داره یا نه؟
    اگر کسی بلیط واسه ادمونتون بین 15 تا 25 آگوست زیر 3700000 دازه ممنون میشم به من خبر بده

مرسی

Junior Member

جناب پیرسون سلام، پسرم دارای و یزای شنگن است و قصد سفر به از ایران ونکوور رادارد (حدود 20 جولای) لطفا پروازی که هزینه کمتری دارد معرفی بفرمایید

سلام یه سوال داشتم
    یعنی من که ویزیتورم باید بلیت برگشت بگیرم؟؟؟؟ مگه ویزای ویزیتور همون زمانی که همسر اجازه موندن داره اعتبار نداره؟؟؟ مثلا وقتی من ویزای 2ساله داشته باشم چه لزومی داره برگشت از الان بگیرم؟؟؟مگه ویزای من dependant به همسرم نیس؟ اصلا همچین چیزی make sense نمی کنه
    ویرایش توسط pariyaaa : July 1st, 2015 در ساعت 12:05 AM

سلام من هم سوال خانوم پریا برام پیش اومد؟!!

من هم ویزای ویزیتوری دارم و همراه همسرم هستم که ویزای استادی برای دکتری دارند.
    خوب وقتی من اجازه دارم که به همراه همسرم تا مدت اقامت ایشون کانادا باشم، چرا باید بلیط برگشت بگیرم؟؟!!
    خوب مثلا اگر من بخوام 2 ساله دیگه برگردم باید از الان بلیط ارائه بدم؟!!!
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مارو.

والا ما 5 ماه منتظر ویزا بودیم تو این مدت من تونستم پذیرش برای سپتامبر بگیرم ولی هنوز ثبت نامی یا کاری انجام ندادم میخوام برسم اونجا بعد ویزامو تغییر بدم ، با مطالبی که اینجا خوندم خیلی نگران شدم برای ورود به کانادا

ممنون از راهنماییتون.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم
    یعنی من که ویزیتورم باید بلیت برگشت بگیرم؟؟؟؟ مگه ویزای ویزیتور همون زمانی که همسر اجازه موندن داره اعتبار نداره؟؟؟ مثلا وقتی من ویزای 2ساله داشته باشم چه لزومی داره برگشت از الان بگیرم؟؟؟مگه ویزای من dependant به همسرم نیس؟ اصلا همچین چیزی make sense نمی کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط panizbahari نمایش پست ها
    سلام من هم سوال خانوم پریا برام پیش اومد؟!!

من هم ویزای ویزیتوری دارم و همراه همسرم هستم که ویزای استادی برای دکتری دارند.
    خوب وقتی من اجازه دارم که به همراه همسرم تا مدت اقامت ایشون کانادا باشم، چرا باید بلیط برگشت بگیرم؟؟!!
    خوب مثلا اگر من بخوام 2 ساله دیگه برگردم باید از الان بلیط ارائه بدم؟!!!
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مارو.

والا ما 5 ماه منتظر ویزا بودیم تو این مدت من تونستم پذیرش برای سپتامبر بگیرم ولی هنوز ثبت نامی یا کاری انجام ندادم میخوام برسم اونجا بعد ویزامو تغییر بدم ، با مطالبی که اینجا خوندم خیلی نگران شدم برای ورود به کانادا

ممنون از راهنماییتون.
    با سلام
    طبق صحبت هایی که من با Pearson داشتم و همچنین تماس با چند تا آژانس مختلف، به این نتیجه رسیدم که بلیط برگشت برای ویزیتور ها احتمالا لازمه.
    خانم من چند روز دیگه پرواز داره و قراره با ویزای ویزیتوری بیاد کانادا و اینجا بمونه. من اول واسش بلیط One Way گرفته بودم ولی بعدا متوجه شدم که از سفرش جلوگیری می کنند. به همین خاطر یه بلیط برگشت هم جداگانه خریدم. قراره که ابتدا بلیط برگشت رو بهشون نشون ندیم ببینیم چی می شه. حتما نتیجه رو تو همین تاپیک اعلام می کنم.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

A multiple entry visa allows visitors to come and go from Canada for six months at a time, without having to reapply each time. It can be valid for up to 10 years, or one month before your passport expires, whichever is earlier. You must arrive in Canada on or before the expiry date on your visa.
    الان سرچ کردم اینو تو سیس دیدم ولی چیزی راجع به بلیت برگشت گرفتن پیدا نکردم
    می تونیم بلیت برگشت بگیریم اونجا کنسلش کنیم؟