نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1814 از 2191 نخستنخست ... 81413141714176418041805180618071808180918101811181218131814181518161817181818191820182118221823182418641914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,131 تا 18,140 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    پيمان خان عزيز خسته نباشيد
    يك سوال داشتم چرا بليط ٢ طرفه ارزونتر از يك طرفه درمياد اكثرا؟حتي برخي از موارد رو ميبنم مثلا تو klm كه پرواز برگشت -٢٠٠$ هست.و وقتي تا اخرين مرحله براي خريد پيش ميرم ميبينم اين ٢٠٠ دلار رو واقعا از قيمت رفت كم ميكنه و قيمت به جاي اينكه با رزرو برگشت بالا بره پايين هم مياد!!
    چطوره جريان اين رزرو رفت و برگشت با هدف اينكه برگشتي نداشته باشيم و به پرواز برگشت نريم،امكان پذيره؟
    ممنون
    بله مواقعي هست كه بليت دو طرفه از يك طرفه ارزونتر در مياد مخصوصن توی هايسيزن
    به دليل اينكه هنوز كلاس هاي پروازي ارزون قيمت دو طرفه باقي مانده اند در حاليكه كلاسهاي ارزون قيمت يك طرفه پر شده اند
    بله ميشه شما ميتونيد بليت دو طرفه بگيريد و برگشتش رو استفاده نكنيد
    به همين علت هست كه توي ريفاند بليت برگشت بليت ها دوطرفه ، ارلاينز مياد ابتدا قيمت يك بليت يك طرفه رو توي هيستوري تاريخ پرواز شما چك ميكنه و در صورتيكه گرونتر باشه به شما چيزي كه ريفاند نميكنه هيچی و يه چيزی هم بدهكار ميشيد به ارلاينز شما اين وسط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر، سخت افزار- دانشگاه شيراز

سلام آقا پیمان
    من محمد هستم از تورنتو.
    اردیبهشت ماه 94 یه بلیط یه طرفه با قیمت خیلی عالی برامون گرفتی از تهران به تورنتو که اینجا واجبه برای چندمین بار ازت تشکر کنم.
    میشه بهترین قیمت رو از تورنتو به شیراز و بالعکس برای نوروز 95 بهم بدی لطفا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام وقت بخیر
    من 4 ژانویه ترم دانشگاهیم در ویکتوریا ایالت BC شروع میشه و ترجیح میدم چند روز قبل اونجا باشم. مثلا از 23 یا 24 دسامبر به بعد، هر تاریخی که بلیط ارزونتر باشه. متاسفانه بعد از کلی تلفن به آژانس های مختلف نتونستم بلیطی زیر 3,800 تومن پیدا کنم. من بلیط یکطرفه میخوام ولی توی صفحات قبل خوندم که نوشته بودن بعضا دو طرفه ارزونتره، اگر اینجوری باشه بلیط دو طرفه میگیرم با برگشت باز. اگر کسی تو این زمینه اطلاعی راجع به یه پرواز ارزون داره لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

دو تا سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بعضی ها میگن نهایتا توی کانادا باید یک ایرلاین کانادایی بگیرم تا برم ویکتوریا مثلا تا تورنتو یا ونکوور یا کلگری با یک ایرلاین اینترنشنال میرم مثل KLM و etehad و lufthansa و... و بعد از اون باید یک ایرلاین کانادایی بگیرم به ویکتوریا. حالا سوالم اینه که آیا اونجا که میخواد ایرلاینم عوض بشه باید چمدونم رو تحویل بگیرم و دوباره به کانتر پرواز کانادایی تحویل بدم یا خودشون اینکارو میکنن و من توی ویکتوریا چمدونم رو تحویل میگیرم.
    سوال دومم اینه که معمولا محدودیت بار پروازها حدود 30 کیلو هست با یکی دو کیلو کمتر یا بیشتر. ولی توی یکی از این صفحات خوندم ایرلاین های کانادایی 23 کیلو محدودیت دارن. یعنی اونجا باید 7 کیلو از چمدونم بردارم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GachsaranBoy نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان
    من محمد هستم از تورنتو.
    اردیبهشت ماه 94 یه بلیط یه طرفه با قیمت خیلی عالی برامون گرفتی از تهران به تورنتو که اینجا واجبه برای چندمین بار ازت تشکر کنم.
    میشه بهترین قیمت رو از تورنتو به شیراز و بالعکس برای نوروز 95 بهم بدی لطفا؟
    سلام
    خواهش
    حدود 4/400 ميليون تومان ميشه از ايران گرفت
    مثلن 20 مارچ تشريف بياريد 5 آپريل برگرديد

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    دو تا سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بعضی ها میگن نهایتا توی کانادا باید یک ایرلاین کانادایی بگیرم تا برم ویکتوریا مثلا تا تورنتو یا ونکوور یا کلگری با یک ایرلاین اینترنشنال میرم مثل KLM و etehad و lufthansa و... و بعد از اون باید یک ایرلاین کانادایی بگیرم به ویکتوریا. حالا سوالم اینه که آیا اونجا که میخواد ایرلاینم عوض بشه باید چمدونم رو تحویل بگیرم و دوباره به کانتر پرواز کانادایی تحویل بدم یا خودشون اینکارو میکنن و من توی ویکتوریا چمدونم رو تحویل میگیرم.
    سوال دومم اینه که معمولا محدودیت بار پروازها حدود 30 کیلو هست با یکی دو کیلو کمتر یا بیشتر. ولی توی یکی از این صفحات خوندم ایرلاین های کانادایی 23 کیلو محدودیت دارن. یعنی اونجا باید 7 کیلو از چمدونم بردارم؟؟
    تعويض ارلاينز ربطي به گرفتن يا نگرفتن بار نداره
    به هر حال بايد توي اولين پورت وروديتون توي كانادا بارتون رو تحويل بگيريد
    ميزان بار توي هر مسيري با هر الاينزي ممكن هست متفاوت باشه
    بار مجاني ارلاينز ها از ايران به كانادا توي اكونومي نفري دو بسته 23 كيلويي هست

سلام وقت بخیر
    من 4 ژانویه ترم دانشگاهیم در ویکتوریا ایالت BC شروع میشه و ترجیح میدم چند روز قبل اونجا باشم. مثلا از 23 یا 24 دسامبر به بعد، هر تاریخی که بلیط ارزونتر باشه. متاسفانه بعد از کلی تلفن به آژانس های مختلف نتونستم بلیطی زیر 3,800 تومن پیدا کنم. من بلیط یکطرفه میخوام ولی توی صفحات قبل خوندم که نوشته بودن بعضا دو طرفه ارزونتره، اگر اینجوری باشه بلیط دو طرفه میگیرم با برگشت باز. اگر کسی تو این زمینه اطلاعی راجع به یه پرواز ارزون داره لطفا راهنمایی کنید
    3/350 ميشه گرفت البته به صورت دو تا بليت جدا جدا
    توي مسير شما بليت دو طرفه ارزونتر در نمياد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    3/350 ميشه گرفت البته به صورت دو تا بليت جدا جدا
    توي مسير شما بليت دو طرفه ارزونتر در نمياد
    ممنون بابت راهنماییتون. میشه بفرمایید منظورتون از بلیت جدا جدا چیه؟ مشخصات پروازی که میگین 3350 چیه

ممنون بابت راهنماییتون. میشه بفرمایید منظورتون از بلیت جدا جدا چیه؟ مشخصات پروازی که میگین 3350 چیه
    يه بليت به تورنتو و يه بليت از تورنتو به ويكتوريا
    پيام خصوصي بديد براي جزييات بيشتر اگر خواستيد

Junior Member

سلام
    من و همسرم قبل از شروع کلاس های دانشگاه که 4 ژولای ی خواهیم ویندزور باشیم. آیا برای ما هم بلیط دو طرفه به صرفه نیست؟
    می خوایم برای 26 دسامبر اونجا باشیم.