نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1872 از 2191 نخستنخست ... 87213721772182218621863186418651866186718681869187018711872187318741875187618771878187918801881188219221972 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,711 تا 18,720 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

با تشکر از شما و بقیه دوستان آیا کسی تجربه مشابهی دارد که نهادی وجود دارد در داخل کانادا که جوابگو باشد؟ جز CIC چون آنجا رفتم همون حرف فرودگاه را زدند و نذاشتند مسوولان اصلیشون را ببینم و تنها پاسپورت را بردند و از مسوولین پرسیدندو همان جواب فرودگاه را دادند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    به نظر من مشكلي نيست هر چند توي گرفتن كارت پرواز طبيعي هست كه كانترمن يه ذره باهاتون سر و كله بزنه و ويزا رو چك كنه

سلام جناب پیرسون ، نتوانستم برایتان پیام خصوصی ارسال کنم . برای 20 جولای بلیط مناسب یکطرفه برای مونترال چه ایرلاینی پیشنهاد میکنید . با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون ، نتوانستم برایتان پیام خصوصی ارسال کنم . برای 20 جولای بلیط مناسب یکطرفه برای مونترال چه ایرلاینی پیشنهاد میکنید . با تشکر
    سلام
    ببنيد يكي تون ميخواهيد رفت و برگشت باشه شما
    بستگي به تاريخ برگشت اون يه نفر دارد اگر ميخواهيد همه باهم سفر كنيد

Junior Member

درود
    جناب پیرسون چند تا سوال داشتم برای پرواز امارات ،
    فرق اکانامی سیور و اکانامی فلکس فقط در مایل بیشتری که به سوابق سفر تعلق میگیره هستش یا موارد دیگه ؟؛ چون برای ریفاندش هر دوش قید شده که همون50 دلار هزینه داره .
    پروازی هست از تورنتو به تهران با امارات که زمان کانکتش کمتر از 6 ساعت باشه تو دوبی ؟ ( من پروازهای جولای و آگست رو چک کردم ولی نبود )
    مورد دیگه که قید شده جمع و طول و عرض ارتفاع چمدون 150 باشه ، تا چه حد حساسیت نشون میدن ، اگه این جمع بشه حدود 170 مشکل ایجاد میشه ؟
    و اینکه یه سینی و قندون قلمزنی شده ، مقداری شیرینی مثل لوز و گز و باقلوا توی بار چمدون ، میتونه مشکل ساز بشه ؟ اگه با خودم داخل ببرم چطور ( برای شیرینی ها ) ؟
    [ پوزش میخوام اگه سوال آخرم رو جای درستی مطرح نکردم ]

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedieh797 نمایش پست ها
    درود
    جناب پیرسون چند تا سوال داشتم برای پرواز امارات ،
    فرق اکانامی سیور و اکانامی فلکس فقط در مایل بیشتری که به سوابق سفر تعلق میگیره هستش یا موارد دیگه ؟؛ چون برای ریفاندش هر دوش قید شده که همون50 دلار هزینه داره .
    پروازی هست از تورنتو به تهران با امارات که زمان کانکتش کمتر از 6 ساعت باشه تو دوبی ؟ ( من پروازهای جولای و آگست رو چک کردم ولی نبود )
    مورد دیگه که قید شده جمع و طول و عرض ارتفاع چمدون 150 باشه ، تا چه حد حساسیت نشون میدن ، اگه این جمع بشه حدود 170 مشکل ایجاد میشه ؟
    و اینکه یه سینی و قندون قلمزنی شده ، مقداری شیرینی مثل لوز و گز و باقلوا توی بار چمدون ، میتونه مشکل ساز بشه ؟ اگه با خودم داخل ببرم چطور ( برای شیرینی ها ) ؟
    [ پوزش میخوام اگه سوال آخرم رو جای درستی مطرح نکردم ]

سپاس
    خب فقط شرايط بليت توي مايل و جريمه كنسلي نيست
    جريمه هاي ديگه هم وجود داره تغيير تاريخ بليت جريمه نو شو ( حاضر نشدن پای پرواز ) اينكه بليت AFTER DEPARTURE ريفاندبل هست يا خير
    اينكه بليت رو ميشه REROUTE كرد يا خير و غيره
    نه متاسفانه پرواز تورنتو به دبي ساعت 1835 ميرسه به دبی زماني كه هر چهارتا پرواز DAILY شركت هواپيمايی امارت به تهران انجام شده و اولين پرواز بعدی ساعت 0050 هست
    ابعاد بار قبلن هم گفتم فرماليته هست و فقط وزنش اندازه گيری ميشه در فرودگاه
    نه فكر نميكنم مشكلی باشه

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

سلام آقای پیمان
    من ایشالله می خوام بلیط واسه تهران به سسکچوان بگیرم برای اواخر جولای. برای همسرم که قدش بلند هست آیا میشه صندلی با فاصله بیشتر گرفت. مابه التفاوت هزینه اش چقدر میشه؟ ممنون میشم قیمت بلیط رو برام بفرستید. راستی یک مسیره میخوام
    همینطور میخواستم برای کریر بپرسم. آیا این چمدون سایز کوچک سه سایزی ها رو میشه به عنوان کریر استفاده کرد یا حتما باید برم چمدون مخصوص کریر بخرم؟
    و اینکه هر نفر می تونه دو عدد چمدون 23 کیلویی و یک کریر و یک کوله با خودش ببره درست میگم؟

تشکر فراوان
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    سلام آقای پیمان
    من ایشالله می خوام بلیط واسه تهران به سسکچوان بگیرم برای اواخر جولای. برای همسرم که قدش بلند هست آیا میشه صندلی با فاصله بیشتر گرفت. مابه التفاوت هزینه اش چقدر میشه؟ ممنون میشم قیمت بلیط رو برام بفرستید. راستی یک مسیره میخوام
    همینطور میخواستم برای کریر بپرسم. آیا این چمدون سایز کوچک سه سایزی ها رو میشه به عنوان کریر استفاده کرد یا حتما باید برم چمدون مخصوص کریر بخرم؟
    و اینکه هر نفر می تونه دو عدد چمدون 23 کیلویی و یک کریر و یک کوله با خودش ببره درست میگم؟

تشکر فراوان
    سلام
    اگر با لوفت هانزا پرواز كنند با پرداخت 35 دلار برای هر سگمنت ميشه صندلي اگزيت براشون بگيريد
    تعداد بارهايی كه با خودتون داخل كابين ميبريد مهم نيست بلكله وزن مجموعش مهم هستژ
    مقدار بار مجاني به كانادا برای همه ارلاين ها نفری دو بسته 23 هست روی كلاس اكونومی

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام،
    من و همسرم و دخترم بلیط امارات را برای تورنتو رزرو کردیم چون سابقه پرواز با امارات را داشتیم و پرواز خوبی بود. ولی تا حالا مسیر تورنتو را با این پرواز نرفته ایم. از دبی تا تورنتو حدود 14 ساعت است. آیا تا بحال کسی تجربه این مسیر را داشته؟ بنظرتون خسته کننده نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام آقای پیمان،
    من و همراهم میخوایم با ترکیش ایرلاینز بریم از تهران به مونترئال، ولی واسمون مقدور نیس که با یک پرواز از تهران به استانبول بریم، من مجبورم با پرواز ساعت 5:30 صبح برم و همراهم 8 صبح، ولی پرواز جفتمون از استانبول به مونترئال ساعت 2 بعد از ظهر (به وقت استانبول) هست... میخواستم ببینم راهی وجود داره که برای پرواز دوم (از استانبول به مونترئال) دو تا صندلی کنار هم رزرو کرد؟ (با توجه به اینکه پرواز اولمون یکی نیست)
    خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام آقای پیمان،
    من و همراهم میخوایم با ترکیش ایرلاینز بریم از تهران به مونترئال، ولی واسمون مقدور نیس که با یک پرواز از تهران به استانبول بریم، من مجبورم با پرواز ساعت 5:30 صبح برم و همراهم 8 صبح، ولی پرواز جفتمون از استانبول به مونترئال ساعت 2 بعد از ظهر (به وقت استانبول) هست... میخواستم ببینم راهی وجود داره که برای پرواز دوم (از استانبول به مونترئال) دو تا صندلی کنار هم رزرو کرد؟ (با توجه به اینکه پرواز اولمون یکی نیست)
    خیلی ممنونم
    سلام
    بله امكان پذير هست پيام خصوصي بديد