نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1886 از 2191 نخستنخست ... 88613861786183618761877187818791880188118821883188418851886188718881889189018911892189318941895189619361986 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,851 تا 18,860 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام دوستان

کسی تجربه سفر با ایرفرانس از کانادا به ایران رو داره ؟؟ پروازها به موقع انجام میشه ؟؟ برای چمدونها مشکلی پیش نمیاد؟؟ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید.
    باسپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lizaa نمایش پست ها
    سلام اقا پیمان
    من دو تا بلیت رفت و برگشت از ساسکاتون به تهران می خوام
    چندتا وب‌سایت رو چک کردم حدود قیمت ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ دلار کانادا پیدا کردم
    تو ماه June مد نظرم هست از بیستم اون ماه به بعد هر روزی که ارزون تر باشه مشکلی ندارم
    یکی از بلیت ها برگشت برای یک ماه بعدش
    و دیگری مدت اقامت دوماه
    میشه زحمت بکشید یه نرخ قیمت بهم بدین؟
    اقا پیمان سری های قبل زحمت بلیتمو شما کشیدین من یکم از این وب سایت ها میترسم خرید کنم میشه شماهم مناسب ترین نرخ رو بهم بدین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تجربه سفر با ایرفرانس از کانادا به ایران رو داره ؟؟ پروازها به موقع انجام میشه ؟؟ برای چمدونها مشکلی پیش نمیاد؟؟ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید.
    باسپاس
    من تجربه ايران -كانادا با ايرفرانس با استاپ يكساعته در پاريس را داشتم.همه چيز خوب بود و مشكلي پيش نيومد. غذاش هم عالي بود.

Junior Member

سلام
    در مقایسه پبین پرواز قطری و ترکیش با کل زمان تقریبا یکسان کدام را ترجیح میدهید؟ خوب برای قطری بیشتر باید در روی صندلی هواپیما نشست ولی پرواز بهتری دارد؟(من تجربه قطری را ندارم) و ترکیش مدت زمان نشستن روی صندلی کمتر ولی علافی در فرودگاه بیشتر وپرواز ضعیفتری؟
    گزینه دیگر و نسبتا ارزانتر پرواز از دو فرودگاه مختلف استانبول هست.
    برای پروازهایی که دو فرودگاه متفاوت در استانبول هستند چی؟ نحوه جابجایی بین دو فرودگاه؟ هزینش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snaans نمایش پست ها
    سلام
    در مقایسه پبین پرواز قطری و ترکیش با کل زمان تقریبا یکسان کدام را ترجیح میدهید؟ خوب برای قطری بیشتر باید در روی صندلی هواپیما نشست ولی پرواز بهتری دارد؟(من تجربه قطری را ندارم) و ترکیش مدت زمان نشستن روی صندلی کمتر ولی علافی در فرودگاه بیشتر وپرواز ضعیفتری؟
    گزینه دیگر و نسبتا ارزانتر پرواز از دو فرودگاه مختلف استانبول هست.
    برای پروازهایی که دو فرودگاه متفاوت در استانبول هستند چی؟ نحوه جابجایی بین دو فرودگاه؟ هزینش؟

سلام
    بستگي به قيمت بليت توي تاريخ سفر شما داره
    پيدا كردن منطقی ترين پرواز به فاكتور هاي متفاوتي بستگي داره كه مهم ترين آن قيمت ميتونه نقش داشته باشه
    درضمن ارلاين قطری پنج ستاره و توركيش چهار ستاره ميباشد
    تعويض فرودگاه بين دو فرودگاه سابيها ( صبيحه ) و آتاتورك استانبول توي مسير كانادا به صورت جنرال توصيه نميشه
    مگر اينكه توجيه قيمتی و يا سياحتی داشته باشه با توجه به اينكه بايد بارها رو تحويل بگيريد و دو ساعت زمان و 50 دلار برای انتقال بين دو فرودگاه در نظر بگيريد

Junior Member

سلام
    قیمت تقریبا یکسان است برای تاریخ مورد نظر برای همین پرواز از آتاتورک استانبول بهتر است یا از دوحه از نظر شما با توجه به تمام عوامل؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    بستگي به قيمت بليت توي تاريخ سفر شما داره
    پيدا كردن منطقی ترين پرواز به فاكتور هاي متفاوتي بستگي داره كه مهم ترين آن قيمت ميتونه نقش داشته باشه
    درضمن ارلاين قطری پنج ستاره و توركيش چهار ستاره ميباشد
    تعويض فرودگاه بين دو فرودگاه سابيها ( صبيحه ) و آتاتورك استانبول توي مسير كانادا به صورت جنرال توصيه نميشه
    مگر اينكه توجيه قيمتی و يا سياحتی داشته باشه با توجه به اينكه بايد بارها رو تحويل بگيريد و دو ساعت زمان و 50 دلار برای انتقال بين دو فرودگاه در نظر بگيريد

سلام
    قیمت تقریبا یکسان است برای تاریخ مورد نظر برای همین پرواز از آتاتورک استانبول بهتر است یا از دوحه از نظر شما با توجه به تمام عوامل؟
    پيام خصوص بديد براتون چك كنم ببينيم واقعن يكسان هست

ApplyAbroad Superstar

سلام
    در این حد دیگه پروازها آنچنان فرقی با هم ندارن. چند بار سرویس غذا دارید و سیستم پخش فیلم و همین. اکونومی هست و شرایطش مشخصه.
    فرودگاه دوحه خیلی کوچیکه و حوصله سر بر. اگه فقط آتاتورک هست و تغییر فرودگاه ندارید ترکیش منطقی تره هم فرودگاهش بزرگتره هم طول پرواز کمتر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام در پرواز از ایران به کانادا . استاپ یکی در شینگن و دیگری در لندن برای کسی که هنوز سیتیزن نیست مشکلی ندارد؟ (چون من همیشه اینگونه شنیده بودم که مشکلی نیست اینبار یک آژانس در تورنتو بهم حرف عجیبی را زد که ممکنه جلوتو بگیرند درحالیکه من شنیده بودم لندن فرق داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    در این حد دیگه پروازها آنچنان فرقی با هم ندارن. چند بار سرویس غذا دارید و سیستم پخش فیلم و همین. اکونومی هست و شرایطش مشخصه.
    فرودگاه دوحه خیلی کوچیکه و حوصله سر بر. اگه فقط آتاتورک هست و تغییر فرودگاه ندارید ترکیش منطقی تره هم فرودگاهش بزرگتره هم طول پرواز کمتر.
    فرودگاه جديد دوحه راه اندازی شده و خيلي بزرگ هست