نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 19 از 2191 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829691195191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط 123
    سلام،

من یه ماه پیش بلیط ایران ایر - ایر کانادا(تهران-لندن-ادمونتون) رزرو کردم به قیمت 1036000 تومن ولی امروز که رفتم بخرم ازم 1165400 پول گرفت. می خواستم ببینم که با اینکه دلار ارزون شده دلیلش چی بوده؟ برای شما هم همچین اتفاقی افتاده؟
    ??? ??? ???

راستی رزرواتون رو زودتر بخرید چونکه گرون میشه. جریمهء کنسل کردن ایران ایر هم 40000 تومنه که به 130000 تومن می ارزه.
    ببخشید شما بلیطو از کدوم آژانس خریدین؟ میشه شمارشو بدید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

اون موقع که می رین قیمت می گیرین قیمت همون موقع رو می ده و الان high season هستش و قیمت ها رفته بالا. حالا راست و دروغش با خودشون.

برای چه تاریخی گرفتی ؟ منم وقتی رفتم برای همین مسیر گفت 1،080،000 منتهی هفته بعدش گفت 1،170،000 که از من با تخفیف 1،140،000 گرفت. منم که فکر کرده بودم 1،080،000 می گیره 1،100،000 برده بودم، نهایتا پولای تو جیبمو همهچیمو تکوندم با 1000 تومن برگشتم خونه !!! قیمت همین حدود باید باشه.
    پس درسته.

شما بلیط رو کی خریدی؟ از کجا؟

من از آژانس پاساژ گلستان خریدم.
    من از آژانس ستاره تیزبال بالاتر از پارک ساعی. همین هفته پیش خردیم فکر کنم.
    The things you own end up owning you

Junior Member

سلام

چطور میشه قیمت بلیطی رو که آزانس میگه چک کرد؟

آخه الان به بهانه های مختلف (High Season، قیمت دلار کانادا و...) قیمت رو خیلی بیشتر از قیمت زمان رزرو میگن!

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t
    سلام

آخه الان به بهانه های مختلف (High Season، قیمت دلار کانادا و...) قیمت رو خیلی بیشتر از قیمت زمان رزرو میگن!

با تشکر
    میتونی به دفتر airline زنگ بزنی

Junior Member future آواتار ها

سلام،

من یه ماه پیش بلیط ایران ایر - ایر کانادا(تهران-لندن-ادمونتون) رزرو کردم به قیمت 1036000 تومن ولی امروز که رفتم بخرم ازم 1165400 پول گرفت. می خواستم ببینم که با اینکه دلار ارزون شده دلیلش چی بوده؟ برای شما هم همچین اتفاقی افتاده؟
    ??? ??? ???

راستی رزرواتون رو زودتر بخرید چونکه گرون میشه. جریمهء کنسل کردن ایران ایر هم 40000 تومنه که به 130000 تومن می ارزه.
    سلام
    به نظر من غیر عادیه که الان بلیط گرونتره چون دلار کانادا ارزون شده.من بلیطی که رزرو کردم 970000 تومن بود ولی هفته پیش که خریدم 960000 تومن شد.
    حتما پیگیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ee
    سلام

سلام،

منظورتون از Airline کجاست؟ مثلا پرواز من:

ایران ایر - ایر کاناداست. چی کار باید بکنم؟ و از کی بپرسم؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ee
    سلام

سلام

والا من برای , aAlitalia, air france, british air
    به دفتر خودشون مستقیم زنگ زدم ولی شما که دو تا airline هستین رو نمیدونم ولی شایر بذ نباشه به iran air یه تلفنی بزنید
    سلام،

منظورتون از Airline کجاست؟ مثلا پرواز من:

ایران ایر - ایر کاناداست. چی کار باید بکنم؟ و از کی بپرسم؟

با تشکر

Junior Member

سلام

من پروازم با BMI به لندن و از اونجا با British به کاناداست.
    کسی دقیقا ابعاد مجاز برای چمدانها رو برای British و فرودگاه هیتروی لندن می دونه؟
    من روی سایت British Airways که نگاه کردم اینطوری بود:

Checked baggage (چمدان):

FIRST and Club World - 3 bags
    World Traveller Plus and World Traveller - 2 bags
    Maximum dimensions per bag (H+W+L): 158cm (62in)
    Maximum weight per bag: 23kg (51lbs)*

Hand baggage (ساک دستی):

one standard-sized bag - maximum size of the bag must not exceed 56x45x25cm (22x17.5x9.85in) (including wheels, pockets and handles)
    In addition, one laptop sized bag, handbag or briefcase
    A 23kg(51lbs) maximum bag weight applies and you must be able to lift the bag into the overhead lockers in the aircraft cabin unaided.

مشکل من اینه که ابعاد چمدانها خیلی کوچکیه! (حالا گیریم وزنش رو یک کاریش کردم، سایزش خیلی کوچیکه) کسی جدیدا با ایران ایر رفته بدونه محدودیت وزنی ایرن ایر هنوز 32 کیلوه یا نه؟ من شنیدم اونها هم شدن 23 کیلو!
    آیا کسی هست که برای بار اول که از ایران می رفته (و طبعا کلی بار داشته)، با پروازهای خارجی رفته باشه و چمدان با این اندازه ی کوچیک برده باشه؟ اگر توضیح بده که این مشکل رو چطوری حل کرده خیلی ممنون می شم.
    … Life is a Journey

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyboy
    سلام

من پروازم با BMI به لندن و از اونجا با British به کاناداست.
    کسی دقیقا ابعاد مجاز برای چمدانها رو برای British و فرودگاه هیتروی لندن می دونه؟
    من روی سایت British Airways که نگاه کردم اینطوری بود:

Checked baggage (چمدان):

FIRST and Club World - 3 bags
    World Traveller Plus and World Traveller - 2 bags
    Maximum dimensions per bag (H+W+L): 158cm (62in)
    Maximum weight per bag: 23kg (51lbs)*

Hand baggage (ساک دستی):

one standard-sized bag - maximum size of the bag must not exceed 56x45x25cm (22x17.5x9.85in) (including wheels, pockets and handles)
    In addition, one laptop sized bag, handbag or briefcase
    A 23kg(51lbs) maximum bag weight applies and you must be able to lift the bag into the overhead lockers in the aircraft cabin unaided.

مشکل من اینه که ابعاد چمدانها خیلی کوچکیه! (حالا گیریم وزنش رو یک کاریش کردم، سایزش خیلی کوچیکه) کسی جدیدا با ایران ایر رفته بدونه محدودیت وزنی ایرن ایر هنوز 32 کیلوه یا نه؟ من شنیدم اونها هم شدن 23 کیلو!
    آیا کسی هست که برای بار اول که از ایران می رفته (و طبعا کلی بار داشته)، با پروازهای خارجی رفته باشه و چمدان با این اندازه ی کوچیک برده باشه؟ اگر توضیح بده که این مشکل رو چطوری حل کرده خیلی ممنون می شم.
    اینجا رو در سایت ایران ایر چک کنید. فکر کنم معنیش اینه که برای کسایی که آمریکا یا کانادا می رن، مبزان بار مجاز همون 32 کیلو هست. من چند بار تا حالا از آژانس پرسیدم و بهم گفته که همون 32 کیلو هست.
    http://www.iranair.com/DesktopDefault.aspx?tabid=673

این شروع ماجراست ...