نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1924 از 2191 نخستنخست ... 92414241824187419141915191619171918191919201921192219231924192519261927192819291930193119321933193419742024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,231 تا 19,240 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط anaki نمایش پست ها
    سلام.
    می خواستم بپرسم پرواز اتحاد: تهران - ابوظبی - شیکاگو - تورنتو
    و پرواز اتحاد: تهران - ابوظبی - لندن - تورنتو
    قابل خریداری هستند ونیازی به ویزای ترانزیت یا هر چیز دیگری دارند؟
    سلام
    همانطور که دوستان گفتن
    اولی خیر
    دومی مشکل نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان تجربه من از پرواز با ارفرنس روز ۲۵ اوت: اولین چیزی که توی فرودگاه تمام جلب توجه می کرد صف طولانی عبور از گیت نیروی انتظامی بود و از اون وحشتناک تر صف عجیب و غریب و مارپیچی چک این در کانتر های ایرفرنس. پرواز با حدود سی و پنج دقیقه تأخیر بلند شد. خود پرواز راحت بود و نکته خاصی نداشت به جز این که انگلیسی حرف زدن اینا با لهجه فرانسوی با سر و صدای هواپیما یه ذره فهمیدن حرفاشونو مشکل می کنه. از همه بدتر هم خود خلبان بود که این قدر بد و آهسته صحبت می کرد که گاهی اصلن نمی فهمیدم الان داره انگلیسی صحبت می کنه یا فرانسوی. غذا هم نخوردم اما منو سه نوع غذا داشت و انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی. اینو هم اضافه کنم که من کلاس پریمیوم اکونومی بودم.
    یه نکته در مورد رد شدن از گیت امنیتی در فرودگاه شارل دو گل: برخلاف فرودگاه امام باید لپ تاپ و تبلت و گوشی رو حتما از کیفم در میاوردم و جدا می فرستادم زیر دستگاه x-ray. پرواز از فرودگاه شارل دو گل هم تأخیر داشت اما به موقع به تورنتو رسید. صف گمرک و بعدش اداره مهاجرت وحشتناک بود و بیشتر از سه ساعت طول کشید تا من استادی پرمیت رو گرفتم و اومدم واسه تحویل گرفتن بار. حالا توی شلوغی باید میگشتم دنبال بار پروازی که سه چهار ساعت قبل رسیده بود. کارگرای فرودگاه بارها رو گذاشته بودن روی زمین و من هر چی گشتم چمدونمو پیدا نکردم و خلاصه رفتم سراغ کانتر ایرفرانس که همونجا توسالن تحویل بار بود و فهمیدم که بارم اصلا اینجا نیومده. یه فرم داد که پر کنم و گفت فردا بهتون تحویل میدیم اما من باور نمی کنم. حالا من موندمو همون یه دست لباسی که موقع پرواز تنم بود. یه دردسر دیگه هم این که برادرم یه دیوان حافظ چرم مشهد بهم هدیه داده بود که کنارش برای تزیین یه مقدار عود و شمع و گیاه خشک شده گذاشته بودن. من نمی دونستم این گیاه خشک رو باید به گمرک اعلام کنم یا نه به همین دلیل ریسک نکردم و گفتم یه همچین چیزی هست، مأموری که اون فرم داخل هواپیما رو می گرفت روش نوشت plant. اونوقت که بار گم شد موقع خروج از گمرک باید واسه چند تا مأمور توضیح میدادم که این گیاه چی هست هیچ کدوم هم نفهمیدن. حالا اگه بار پیدا بشه هم نمی دونم چه بلایی سرش میارن. در مجموع پروازم به کانادا خوب بود اما تجربه ام در فرودگاه خیلی ناخوشایند.

خیلی ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه
    پروازتون
    تاخیر در رسیدن به مقصد مهم هست در مبدا اهمیتی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud1982 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون

ضمن تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار دوستان قرار می دهید

۱ - میخواستم بدانم آیا با کارت های شتاب ایران هم میتوانیم از سایت ایرلاین هایی مانند لوفتانزا بلیط را خریداری کرد و آیا در فرودگاه مشکلی ایجاد نمی شود ؟

۲ - لطفا در صورت امکان بلیط با قیمت مناسب برای تورنتو به بنده معرفی می کنید
    تاریخ رفت : حدود ۱۰ سپتامبر
    تاریخ برگشت : اواخر جولای ۲۰۱۷
    تعداد نفرات : ۲ نفر

سلام
    من توی این ترد توضیح دادم به صورت مفصل راجع به خرید آنلاین
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2083319
    بدی های خودش رو دارد
    یکیش ممکنه این باشد که سایت ارلاین تمام پرواز های ممکن رو بهتون نشون نده
    وبسایت ارلاین یعنی دفتر مرکزی ارلاین به طبع دوست نداره پروازی رو به مسافر بفروشه که با شماره پرواز یک ارلاین دیگه آپریت میشه
    این یعنی در مواقعی ممکنه بلیت گرونتری به مسافر بفروشه تنها به خاطر اینکه روی شماره پرواز های خودش باشه و یه پرواز ترکیبی نباشه
    راجع به سوالتون هم پیام خصوصی بدید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    مبخواستم اگر تجربه ای یا نظری درباره ایرلاین اتریش Austrian Airline برای سفر رفت و برگشت به تورنتو دارید در مقایسه با لوفتانزا به من بگید. البته اگر نظرتون رو زودتر بگید ممنون میشم چون دارم میخرم بلیطش رو و میخوام مطمین بشم اشتباه نمیکنم.
    با سپاس بسیار

سلام دوستان.می خواستم محدودیت بار پروازهای بریتیش ایر(British Air)رو بپرسم. کسی میدونه؟ پرواز از تهران به لندن و از لندن به ونکوور.مرسی

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmah11 نمایش پست ها
    سلام دوستان.می خواستم محدودیت بار پروازهای بریتیش ایر(British Air)رو بپرسم. کسی میدونه؟ پرواز از تهران به لندن و از لندن به ونکوور.مرسی
    فعلا يک چمدان 23 کيلويي (من مهر با اين شرايط پرواز دارم)
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

سلام British airways پرواز هاش رو از ایران شروع کره یا نه؟ و اگه شروع شده برای مقصد ونکوور بهتره آنلاین از سایتش خرید کنیم یا از نمایندگی فروش؟ البته با کارت شخص دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    فعلا يک چمدان 23 کيلويي (من مهر با اين شرايط پرواز دارم)
    داخل کابین چقد میشه برد?

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    مبخواستم اگر تجربه ای یا نظری درباره ایرلاین اتریش Austrian Airline برای سفر رفت و برگشت به تورنتو دارید در مقایسه با لوفتانزا به من بگید. البته اگر نظرتون رو زودتر بگید ممنون میشم چون دارم میخرم بلیطش رو و میخوام مطمین بشم اشتباه نمیکنم.
    با سپاس بسیار
    من تقريبا سه سال پيش با اين هواپيمايي رفتم و بعدش كلي غر زدم كه فرودگاه كوچك بودو .. تا اينكه اين دفعه با تركيش رفتم و تازه قدر امكانات فرودگاه اطريش را دونستم. اين كه راحت صندلي پيدا ميكنيد و اينترنت خيلي خوبي داره جزو بهترين قسمت هاش هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

استاد پیمان
    من اگر برای آخرای فروردین و اوایل اردیبهشت بلیط برای تورنتو رو پرامیوم اکونومی بخوام، الان بخرم یا بعدا؟
    قیمتش، زمان پرواز و لی اورش الان خیلی خوبه. 895 دلار مفته!
    به نظر شما تا کی صبر کنم؟
    ما سه نفریم
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند