نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1933 از 2191 نخستنخست ... 93314331833188319231924192519261927192819291930193119321933193419351936193719381939194019411942194319832033 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,321 تا 19,330 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

با سلام
    جناب پیمان برای بسی نت لوفت هانرا 65 دلار در هر سگمنت بابت انتخاب صندلی برای هر نفر شارژ میکند. ک ال ام حداقل در مسیر تورنتو ابوظبی تهران می دانم چنین اضافه بهایی را بابت تعیین صندلی مادر با نوزاد نمیگیرد. آیا این مساله استثتا هست یا بسته به ایرلاین متفاوت است و راهی برای عدم شارژ اضافه کلا هست یا خیر؟ چون اصولا بلیط نوزاد زیر2سال بدون صندلی بدون امکان استفاده ار بسی نت چندان منطقی نیست و پرداخت این اضافه برای هر سگمنت نیز مبلغ بالایی است اگر تعداد نفرات همراه نیز زیاد باشند.
    ممنون
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با سلام
    جناب پیمان برای بسی نت لوفت هانرا 65 دلار در هر سگمنت بابت انتخاب صندلی برای هر نفر شارژ میکند. ک ال ام حداقل در مسیر تورنتو ابوظبی تهران می دانم چنین اضافه بهایی را بابت تعیین صندلی مادر با نوزاد نمیگیرد. آیا این مساله استثتا هست یا بسته به ایرلاین متفاوت است و راهی برای عدم شارژ اضافه کلا هست یا خیر؟ چون اصولا بلیط نوزاد زیر2سال بدون صندلی بدون امکان استفاده ار بسی نت چندان منطقی نیست و پرداخت این اضافه برای هر سگمنت نیز مبلغ بالایی است اگر تعداد نفرات همراه نیز زیاد باشند.
    ممنون
    سلام
    لوفت هانزا الان بازی در میاره برای انتخاب صندلی قبلن 35 دلار میگرفت فقط
    میگه بسی نت خودش مجانی هست ولی انتخاب صندلی برای مادر پولی هست!
    این 65 دلار رو فقط برای سگمنت تهران به فرانکفورت میگه و برای فرانکفورت به کانادا توی بعضی از مسیر های 115 دلار هم میرسه یعنی روی هم 180 دلار برای یک لگ پروازی از ایران به کانادا
    قیمت های بلیت رو به دلیل رقابت با KLM و بریتیش آورده پایین از راه دیگه میخوان جبران کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، مسیر تورنتو-استانبول- تهران با ترکیش ارلاینز (اکونومی) هزینه تغییر تاریخ پرواز چقدره؟
    سایتشونو چک کردم، درست متوجه نشدم.
    برای 29 نوامبر، سایت ترکیش زده 1050 دلار کانادا. منتظر بمونم ممکنه ارزونتر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، مسیر تورنتو-استانبول- تهران با ترکیش ارلاینز (اکونومی) هزینه تغییر تاریخ پرواز چقدره؟
    سایتشونو چک کردم، درست متوجه نشدم.
    برای 29 نوامبر، سایت ترکیش زده 1050 دلار کانادا. منتظر بمونم ممکنه ارزونتر بشه؟
    سلام
    هزینه تغییر تاریخ هر بلیتی غیر قابل پیشبینی هست بستکی به نرخ بلیت و وضعیت پرواز نسبت به تاریخی که قصد تغییر تاریخ بلیت و تاریخی که قصد سفر دارید دارد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    لوفت هانزا الان بازی در میاره برای انتخاب صندلی قبلن 35 دلار میگرفت فقط
    میگه بسی نت خودش مجانی هست ولی انتخاب صندلی برای مادر پولی هست!
    این 65 دلار رو فقط برای سگمنت تهران به فرانکفورت میگه و برای فرانکفورت به کانادا توی بعضی از مسیر های 115 دلار هم میرسه یعنی روی هم 180 دلار برای یک لگ پروازی از ایران به کانادا
    قیمت های بلیت رو به دلیل رقابت با KLM و بریتیش آورده پایین از راه دیگه میخوان جبران کنند
    مشکل اینجاست که برای رفت و برگشت دو نفر در کنار هم باید چهار بار این هزینه هم پرداخت شود که مبلغ زیادی خواهد بود.
    اتریش ایر که جز مجموعه لوفت هانزا است هم در حال حاضر این مبلغ را میگیرد.
    ترکیش، بریتیش و کا ال ام که فعلا این هزینه را شارژ نمیکنند. درست است؟

مشکل اینجاست که برای رفت و برگشت دو نفر در کنار هم باید چهار بار این هزینه هم پرداخت شود که مبلغ زیادی خواهد بود.
    اتریش ایر که جز مجموعه لوفت هانزا است هم در حال حاضر این مبلغ را میگیرد.
    ترکیش، بریتیش و کا ال ام که فعلا این هزینه را شارژ نمیکنند. درست است؟
    همینطوره برای هر سگمنت پول میخوان
    بله KLM و ترکیش و بریتیش هنوز این بازی رو در نیاوردن

ApplyAbroad Guru

سلام جناب پیرسون
    پروازهای ترکیبی ایران ایر لوفت هانزا هنوز برای مسیر تورنتو تهران و بالعکس وجود دارد و به صرفه است یا خیر؟
    قراردادی برای بریتیش یا کا ال ام با توجه به برقراری پروازهای این دو به ایران با ایران ایر هنوز برقرار نشده است درست است؟ در این صورت بریتیش ایران ایر و کا ال ام ایران ایر نیز امکان رقابتی بودن مسیر فوق را مثل گذشته خواهند داشت. به نظر شما این مورد در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد یا خیر
    ممنون
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام جناب پیرسون
    پروازهای ترکیبی ایران ایر لوفت هانزا هنوز برای مسیر تورنتو تهران و بالعکس وجود دارد و به صرفه است یا خیر؟
    قراردادی برای بریتیش یا کا ال ام با توجه به برقراری پروازهای این دو به ایران با ایران ایر هنوز برقرار نشده است درست است؟ در این صورت بریتیش ایران ایر و کا ال ام ایران ایر نیز امکان رقابتی بودن مسیر فوق را مثل گذشته خواهند داشت. به نظر شما این مورد در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد یا خیر
    ممنون

سلام
    بله وجود داره ولی به صرفه نیست اغلب
    قراداد SPA بین ایران ار بریتیش و ایران ار کی ال ام هنوز وجود نداره
    5 سال پیش قرارداد ایران ار ارکانادا ، ایران ار ورجین و ایران ار دلتا هم وجود داشت که اون ها هم هیچ وقت برنگشتند

Junior Member

با سلام
    من برای ویزای دانشجویی کانادا برای ترم پاییز اقدام کردم، هنوز ویزام نیومده ولی قصد دارم بلیط هواپیما رو بگیرم؟
    یه سوالی که برام وجود داشت و از چند تا از آژانس ها پرسیدم درست نمی دونستن و هر کی یه جوابی می داد این بود که من می تونم بلیط یک طرفه بگیرم؟ (با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده مدت زمانشو نمی دونم)
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram70 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ویزای دانشجویی کانادا برای ترم پاییز اقدام کردم، هنوز ویزام نیومده ولی قصد دارم بلیط هواپیما رو بگیرم؟
    یه سوالی که برام وجود داشت و از چند تا از آژانس ها پرسیدم درست نمی دونستن و هر کی یه جوابی می داد این بود که من می تونم بلیط یک طرفه بگیرم؟ (با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده مدت زمانشو نمی دونم)
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید؟
    سلام
    بله میتونید بلیت یه طرفه بگیرید