نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1969 از 2191 نخستنخست ... 96914691869191919591960196119621963196419651966196719681969197019711972197319741975197619771978197920192069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,681 تا 19,690 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدود

جناب پیرسون عزیز،

بنده می خواهم یک بلیط یکطرفه از تهران به هلیفکس کانادا برای تاریخ 26 آگوست تهیه کنم. مناسب ترین بلیطی که آنلاین پیدا کرده ام مسیر دو توقفه تهران به کیف و کیف به فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین اینترنشنال و سپس مسیر فرانکفورت به هلیفکس با هواپیمایی کوندور است. قیمت حدود 980 دلار کانادا و کل طول مسیر هم 22 ساعت است. ولی سوالی که قبل از خرید بلیط دارم اینه که آیا من کارت پرواز کل مسیر را در تهران دریافت می کنم و بار من هم تا هلیفکس تگ میشه؟ این سوال را می پرسم چون بسیاری از ایرلاین ها با کوندور قرارداد ندارند و باید بار را در فرانکفورت تحویل گرفت و دوباره تحویل داد که نیاز به ویزای شنگن هست که من متاسفانه ندارم. البته من تو سایت کوندور دیدم با اوکراین اینترنشنال قرارداد داره ولی می خواستم مطمئن بشم که دچار مشکل نشم.
    سوال دوم من هم اینه که به نظرتون بلیط مناسبی پیدا کردم؟ آیا گزینه مناسب تری برای من پیشنهاد می کنید؟

با تشکر از راهنماییتون

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan21 نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان

امکان داره مناسب ترین پرواز یک طرفه تهران ونکوور برای حدودا 6 June چک بفرمایید؟

ممنون
    سلام

دوست عزیز نیازی نیست افراد دیگر برای شما لیست پرواز ها را بررسی نمایند!!!.

سایت هایی که می توان بلیط ارزان پیدا کرد عبارتند از:skyscanner-momendo-chaptickets.com

خود شما با وارد کردن تاریخ و تعداد مسافر و رفت و برگشت بودن سفر ,قیمت تمامی ایرلاین ها را کنترل نمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan21 نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان

امکان داره مناسب ترین پرواز یک طرفه تهران ونکوور برای حدودا 6 June چک بفرمایید؟

ممنون
    سلام
    ببنید دو تا آپشن دارید برای ونکوور یه طرفه
    یکی پرواز های تک توقفه هستند که سه تا ارلاین لوفت هانزا کی ال ام و بریتیش توی این مسیر پرواز دارند
    نرخ ها پرواز های تک توقفه معمولن بالا هست تو مسیر ونکوور
    الان ارزونترین KLM هست روی رنج 3/5
    یک آپشن پرواز های دو توقفه هم دارید با هواپیمایی ترکیش روی رنج 3 میلیون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_smiler نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز،

بنده می خواهم یک بلیط یکطرفه از تهران به هلیفکس کانادا برای تاریخ 26 آگوست تهیه کنم. مناسب ترین بلیطی که آنلاین پیدا کرده ام مسیر دو توقفه تهران به کیف و کیف به فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین اینترنشنال و سپس مسیر فرانکفورت به هلیفکس با هواپیمایی کوندور است. قیمت حدود 980 دلار کانادا و کل طول مسیر هم 22 ساعت است. ولی سوالی که قبل از خرید بلیط دارم اینه که آیا من کارت پرواز کل مسیر را در تهران دریافت می کنم و بار من هم تا هلیفکس تگ میشه؟ این سوال را می پرسم چون بسیاری از ایرلاین ها با کوندور قرارداد ندارند و باید بار را در فرانکفورت تحویل گرفت و دوباره تحویل داد که نیاز به ویزای شنگن هست که من متاسفانه ندارم. البته من تو سایت کوندور دیدم با اوکراین اینترنشنال قرارداد داره ولی می خواستم مطمئن بشم که دچار مشکل نشم.
    سوال دوم من هم اینه که به نظرتون بلیط مناسبی پیدا کردم؟ آیا گزینه مناسب تری برای من پیشنهاد می کنید؟

با تشکر از راهنماییتون

درود
    ببینید بعضی از این سایت های که همچین مسیر هایی نشون میدن مثل کیوی
    این ها در واقع دو تا بلیت جدا برای مسافر میگیرند با دو تا ایتیکت نامبر جدا
    مثلن با اوکراینی تا فرانکفورت ادامه اش با کوندور تا هلیفکس
    یا مثلن با پگاسوس به کپنهاگ بعد ادامه اش با ارکانادا
    اولن با پاس ایرانی نمیشه این مسیر ها رو گرفت چون توی خود بلیت قید میکنه باید بارتون رو توی یکی از استاپ ها تحویل بگیرید حتمن
    گرفتن بار در استاپ همانطور که فرمودید یعنی شما باید مرز هوایی اون کشور رو ازش عبور کنید که بدون ویزا امکان پذیر نیست
    الان من با این نرخ که فرمودید موافق نیستم برا هالیفکس با نرخ های پایینتریش میشه روی ارلاین های معتبر تر بدون مشکل بار گرفت
    راهنمایی بیشتر خواستید پیام خصوصی بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط saraati نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    زمان ورود به کانادا به ماstudy permit و security insurance number میدن تو فرودگاه. میخواستم بدونم هر موقع پروازمون باشه اینو به ما میدن؟ ینی ربطی نداره که یکشنبه روز تعطیلیشونه و ممکنه SIN به ما ندن، چون یکی به من گفت یکشنبه ها نمیدن میخواستم بدونم واقعیت داره یا نه؟ پروازه من برای اونتاریو_ تورنتو هست.
    ممنون‌
    سلام
    اگر ندن هم چیز مهم نیست بعدن میتونید با مراجعه به دفاتر CIC بگیرید
    شما میتونید با ویزا کانادا از مرز زمینی و دریایی هم ورود کنید توی خاکش

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز نیازی نیست افراد دیگر برای شما لیست پرواز ها را بررسی نمایند!!!.

سایت هایی که می توان بلیط ارزان پیدا کرد عبارتند از:skyscanner-momendo-chaptickets.com

خود شما با وارد کردن تاریخ و تعداد مسافر و رفت و برگشت بودن سفر ,قیمت تمامی ایرلاین ها را کنترل نمایید.

موفق باشید

سلام
    دوست عزیز همه بچه ها سایت های آنلاین رو میشناسند
    فقط چند تا مسئله هست باید توجه بفرمایید
    ما توی بلیت یه چیزی به نام POINT OF SALES و نرخ های ویژه محلی داریم یعنی مثلن یه بلیت واحد توی مسیر واحد توی مراکز فروش مختلف ممکنه روی نرخ های متفاوت فروش بره
    اینکه یه سایت آنلاین همیشه نرخ هاش ارزونتر از جاهای دیگه باشه، دیتا بیسش اینقدر کامل باشه که تمام پرواز ممکن و موجود رو به مسافر نشان بده اشتباه هست
    یه ذره پیچیده تر هست داستانش از این حرف ها
    1. هیچ سایت آنلاین وجود نداره که تمام پرواز موجود رو بهتون نشان بده
    پست های چند سال پیش این فروم رو مطالعه بفرمایید میبنید خیلی بچه ها این فروم با پرواز های ایران ار - ارکانادا ایران ار برتیش - ایران ار کی ال ام میرفتند کانادا
    هیچ کدوم این کانکشن ها توی هیچ سایت آنلاینی موجود نبود. خیلی قبلترش مثلن ما کانکش ماهان ارکانادا داشتیم از طریق دوسلدورف به تورنتو
    پرواز های گالف ار - ارکانادا داشتیم که هیچ وقت این نوع پرواز ها را نمیشد availability اش به صورت آنلاین چک کرد
    همانطور که الان هم پرواز ایران ار لوفت هانزا موجود هست که باز نمیشه آنلاین چکش بفرمایید
    2. روی بعضی از ارلاین ها مثلن KLM نرخ های ویژه اش رو موقعی میده که محل فروش بلیت مثلن point of sales ایران باشه یعنی در واقع در حالیکه کلاس های ارزون پروازیش روی مراکز فروش دیگه بسته روی ایران باز هست . الان من چند تا سایت آن لاین رو چک کردم نرخ کی ال ام توی مسیر تهران به ونکوور با پوینت و سیلز ایران ارونترین بود . یعنی چون پوینت آو سلیز این سایت ها خارج از ایران هست نرخ ها گرونتری داشتند.
    بر عکس این موضوع هم هست یعنی مثلن نرخ این ارلاین توی مسیر کانادا به ایران با پوینت آو سیلز کانادا تقریبن نصف نرخ با پوینت آو سیلز ایران در میاد.
    باز و بسته کردن کلاس های پروازی رو ارلاین برای مارکتینگ فروش محلی اش به قصد رقابت با ارلاین های موجود دیگه توی مسیر یکسان انجام میده.
    3. غیر از کشور مرکز صدور بلیت ما یک ارلاین مسئول صدور بلیت هم داریم
    یعنی مثلن توی یک بلیت واحد با مسیر واحد ممکنه اگر این بلیت رو این ارلاین صادر کنه یک نرخ داشته باشه همون بلیت رو ارلاین دیگه صادر کنه نرخ دیگه ای داشته باشه به طور مثل پرواز ترکیبی بریتیش - ار کانادا نرخی که بریتیش بلیت رو صادر میکنه بسیار ارزونتر از ار کانادا هست.
    مثلن شما سایت های معروف آنلاین رو چک میکنید قیمت رو زده 1000 دلار بعد یه سایت آنلاین غیر معروف که اسمش رو تا حالا نشنیدید زده 800 دلار
    چرا چون اون سایت ها معروف بلیت رو با استاک ارکانادا صادر میکنند ولی این سایت غیر معروف همون بلیت رو با استاک بریتیش صادر میکنند!!

در کل حالا بچه ها سوال کنند از چند نفر اشکالی نخواهد داشت
    خودش آنلاین چک میکنه از چند نفر چند تا سوال میکنه
    سبک سنگین میکنه
    بعد تصمیم گیری نهایی رو خودش میگیره
    ویرایش توسط Pearson : May 19th, 2017 در ساعت 08:16 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    درود
    ببینید بعضی از این سایت های که همچین مسیر هایی نشون میدن مثل کیوی
    این ها در واقع دو تا بلیت جدا برای مسافر میگیرند با دو تا ایتیکت نامبر جدا
    مثلن با اوکراینی تا فرانکفورت ادامه اش با کوندور تا هلیفکس
    یا مثلن با پگاسوس به کپنهاگ بعد ادامه اش با ارکانادا
    اولن با پاس ایرانی نمیشه این مسیر ها رو گرفت چون توی خود بلیت قید میکنه باید بارتون رو توی یکی از استاپ ها تحویل بگیرید حتمن
    گرفتن بار در استاپ همانطور که فرمودید یعنی شما باید مرز هوایی اون کشور رو ازش عبور کنید که بدون ویزا امکان پذیر نیست
    الان من با این نرخ که فرمودید موافق نیستم برا هالیفکس با نرخ های پایینتریش میشه روی ارلاین های معتبر تر بدون مشکل بار گرفت
    راهنمایی بیشتر خواستید پیام خصوصی بدید
    خیلی ممنون از جوابتون آقا پیمان. من تا حالا بهتون زیاد زحمت دادم. این بار هم زحمت خریدش با شما. برادرم بهتون پیام خصوصی داد.

ممنون

Junior Member

سلام
    اگر ندن هم چیز مهم نیست بعدن میتونید با مراجعه به دفاتر CIC بگیرید
    شما میتونید با ویزا کانادا از مرز زمینی و دریایی هم ورود کنید توی خاکش
    خیلی ممنون از جوابتون
    ببخشید فقط من مقصدم همیلتون هست تو خوده همیلتون هم دفتر cic هست یا باید دوباره برم جایه دیگه که بگیرمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraati نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون
    ببخشید فقط من مقصدم همیلتون هست تو خوده همیلتون هم دفتر cic هست یا باید دوباره برم جایه دیگه که بگیرمش؟
    55 Bay St. North - Ground Floor (Market St. entrance)
    Hamilton, ON
    L8R 3P7
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...fices/help.asp

ApplyAbroad Guru

سلام
    دوست عزیز همه بچه ها سایت های آنلاین رو میشناسند
    فقط چند تا مسئله هست باید توجه بفرمایید
    ما توی بلیت یه چیزی به نام POINT OF SALES و نرخ های ویژه محلی داریم یعنی مثلن یه بلیت واحد توی مسیر واحد توی مراکز فروش مختلف ممکنه روی نرخ های متفاوت فروش بره
    اینکه یه سایت آنلاین همیشه نرخ هاش ارزونتر از جاهای دیگه باشه، دیتا بیسش اینقدر کامل باشه که تمام پرواز ممکن و موجود رو به مسافر نشان بده اشتباه هست
    یه ذره پیچیده تر هست داستانش از این حرف ها
    1. هیچ سایت آنلاین وجود نداره که تمام پرواز موجود رو بهتون نشان بده
    پست های چند سال پیش این فروم رو مطالعه بفرمایید میبنید خیلی بچه ها این فروم با پرواز های ایران ار - ارکانادا ایران ار برتیش - ایران ار کی ال ام میرفتند کانادا
    هیچ کدوم این کانکشن ها توی هیچ سایت آنلاینی موجود نبود. خیلی قبلترش مثلن ما کانکش ماهان ارکانادا داشتیم از طریق دوسلدورف به تورنتو
    پرواز های گالف ار - ارکانادا داشتیم که هیچ وقت این نوع پرواز ها را نمیشد availability اش به صورت آنلاین چک کرد
    همانطور که الان هم پرواز ایران ار لوفت هانزا موجود هست که باز نمیشه آنلاین چکش بفرمایید
    2. روی بعضی از ارلاین ها مثلن KLM نرخ های ویژه اش رو موقعی میده که محل فروش بلیت مثلن point of sales ایران باشه یعنی در واقع در حالیکه کلاس های ارزون پروازیش روی مراکز فروش دیگه بسته روی ایران باز هست . الان من چند تا سایت آن لاین رو چک کردم نرخ کی ال ام توی مسیر تهران به ونکوور با پوینت و سیلز ایران ارونترین بود . یعنی چون پوینت آو سلیز این سایت ها خارج از ایران هست نرخ ها گرونتری داشتند.
    بر عکس این موضوع هم هست یعنی مثلن نرخ این ارلاین توی مسیر کانادا به ایران با پوینت آو سیلز کانادا تقریبن نصف نرخ با پوینت آو سیلز ایران در میاد.
    باز و بسته کردن کلاس های پروازی رو ارلاین برای مارکتینگ فروش محلی اش به قصد رقابت با ارلاین های موجود دیگه توی مسیر یکسان انجام میده.
    3. غیر از کشور مرکز صدور بلیت ما یک ارلاین مسئول صدور بلیت هم داریم
    یعنی مثلن توی یک بلیت واحد با مسیر واحد ممکنه اگر این بلیت رو این ارلاین صادر کنه یک نرخ داشته باشه همون بلیت رو ارلاین دیگه صادر کنه نرخ دیگه ای داشته باشه به طور مثل پرواز ترکیبی بریتیش - ار کانادا نرخی که بریتیش بلیت رو صادر میکنه بسیار ارزونتر از ار کانادا هست.
    مثلن شما سایت های معروف آنلاین رو چک میکنید قیمت رو زده 1000 دلار بعد یه سایت آنلاین غیر معروف که اسمش رو تا حالا نشنیدید زده 800 دلار
    چرا چون اون سایت ها معروف بلیت رو با استاک ارکانادا صادر میکنند ولی این سایت غیر معروف همون بلیت رو با استاک بریتیش صادر میکنند!!

در کل حالا بچه ها سوال کنند از چند نفر اشکالی نخواهد داشت
    خودش آنلاین چک میکنه از چند نفر چند تا سوال میکنه
    سبک سنگین میکنه
    بعد تصمیم گیری نهایی رو خودش میگیره
    من هم دقیقا این فرمایش جناب پیرسون را تایید میکنم. چک کردن قیمت از جند روش در هرحال مشکلی ندارد و می توانید با مقایسه قیمت آن را با شرایط خود تطبیق داده و انتخاب کنید. دوستان زیادی از این فروم و نظایر آن برای همین روش استفاده میکنند و بلیطهایی به مراتب بهتر از آژانسها یا آنلاین، از طریق دوستانی از حمله حناب پیرسون خریداری میکنند که می تواند دلیلی بر این امر باشد که همه بلیطها در سرچهای آنلاین به علل مختلف در دسترس نیست.
    حرید آنلاین به دلیل مساله کارتهای اعتباری در ایران نیز به شکل قابل ملاحظه ای از سایر نقاط دیگر با استقبال کمتری مواحه است به جز برخی نمایندگیهای محدودی نظیر لوفت هانزا و ترکیش و... که امکان خرید با کارتهای شتاب را هم فراهم میکنند. اما همین سایتها نیز مشکلات دیگری را برای کاربران فراهم میکنند. از حمله در باز پس گیری پول پرداخت شده آنلاین که با کارت شتاب پرداخت شده مدت طولانی انتظار وجود دارد و باید از طریق دفتر مرکزی فروش آنها باز پس گرفته شود که با بازگشت خودکار پول به کارتهای اعتباری بین المللی در ظرف مدت کوتاه تفاوت اساسی دارد و برای فردی که در آستانه مسافرت خارجی است بازپس گیری این پول و خرید بلیط دیگر یا شروع مسافرت و... ممکن است مشکلات بیشتری ایحاد کند. در اینگونه موارد بازپرداخت بلیط خریداری شده از طریق آژانسها به علت وجود قرارداد سریعتر است اما به هر علت بازپرداخت خریدهای شخصی متاسفانه به دفتر مرکزی ارحاع میشود و تا معادل ریالی این پول با کسر حریمه بازنگردد و با نرخ تبدیلی که ممکن است عادلانه نیز نباشد تبدیل نگردد، به مشتری بازپرداخت نمی نمایند. (این مدت طولانی بازپرداخت را در مورد لوفت هانزا ذکر نمودم که تا یک ماه تاخیر در پرداخت را پس از انصراف خرید با کارت شتاب در یک مورد از دوستان تجربه نمودند و در مورد سایر کریرها نیز احتمالا وضع بهتر از این نیست.) در مورد دارندگان کارتهای اعتباری بین المللی نیز همانگونه که حناب پیرسون توضیح دادند تجربه شخصی اینحانب نیز موید این مساله بود که بلیطهای مبدا ایران را از کانادا به هر روشی نیم توان ارزانتر از پوینت آو سیل ایرانی خریداری کرد و برعکس.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"