نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 1993 از 2191 نخستنخست ... 99314931893194319831984198519861987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320432093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,921 تا 19,930 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidaup نمایش پست ها
    من می خوام با این پرواز از اروپا برم کانادا. تقریبا 8 ساعت پروازه. به همین خاطر می خواستم بدونم چه جور پروازیه. ممنون از پاسختون
    جزو LOW COST CARRIER ها محسوب میشه

Junior Member

سلام دوستان

لطفا اگر کسی جواب سوالات من رو می دونه کمکم کنه...

آیا لازمه با ویزای ویزیتوری بلیت "رفت و برگشت" بخرم؟ از کسی شنیدم که با ویزای توریستی بدون بلیت برگشت اجازه خروج از فرودگاه امام داده نمیشه... این موضوع درسته؟!
    حالا جدای از فرودگاه امام، آیا به محض ورود به کانادا چک میکنن که بلیت برگشت دارم یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0fia نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا اگر کسی جواب سوالات من رو می دونه کمکم کنه...

آیا لازمه با ویزای ویزیتوری بلیت "رفت و برگشت" بخرم؟ از کسی شنیدم که با ویزای توریستی بدون بلیت برگشت اجازه خروج از فرودگاه امام داده نمیشه... این موضوع درسته؟!
    حالا جدای از فرودگاه امام، آیا به محض ورود به کانادا چک میکنن که بلیت برگشت دارم یا نه ؟
    بله حتمن باید بلیت رفت برگشت داشته باشید وگرنه کارت پرواز براتون از تهران با ویزای ویزیتوری کانادا صادر نخواهد شد
    قسمت دوم سوالتون جواب نمیدم چون قسمت اول سوال رو بی اهمیت نشان میده.
    ولی برای تکمیل آفسیر توی نقطه ورودتون در کانادا با ویزای ویزیتوری هر نوع برداشتی داشته باشه که مسافر ممکنه قصد داشته باشه توی کانادا بمونه و برنگرده ممکنه دیپورتتون کنه . مثل چی مثل اینکه فرم های استخدامی یا کاریابی توی وسایلتون ببینه و یا هر چیز دیگه

سلام ، آیا مدت زمان تاریخ رفت و برگشت تو قیمت بلیط تاثیر داره؟مثلا بیشتر از یک ماه گرونتره؟
    دوم اینکه چطور از mileage ایر لاین ها میشه استفاده کرد و لوفت هانزا با کدام ایر لاین همکاری داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodfd1 نمایش پست ها
    سلام ، آیا مدت زمان تاریخ رفت و برگشت تو قیمت بلیط تاثیر داره؟مثلا بیشتر از یک ماه گرونتره؟
    دوم اینکه چطور از mileage ایر لاین ها میشه استفاده کرد و لوفت هانزا با کدام ایر لاین همکاری داره؟
    سلام
    بله تاثیر گذار هست
    باید ساین آپ بفرمایید توی برنامه ارلاین و شماره فرکوینت فلایر تون رو توی بلیت اضافه کنید
    لوفت هانزا جزو گروه استار آلیناس هست که هواپیمایی های اتریشی ارکانادا ترکیش یونایتد تای ارویز جزو این گروه هستند

Junior Member

سلام دوستان من يك سوال در زمينه محدوديت بار دارم ...از آژانس كه پرسيدم ميگند دو تا ٢٣ كيلو و راجع به ابعاد چيزي نميدونند.ولي خودم ميرم تو سايت بريتيش ايرويز دو تا مورد دارند checked bag و cabin bag اينطوري كه من متوجه شدم ٤ تا ٢٣ كيلو ميشه برد براي پرواز اكونومي و پريميوم اكنومومي ٢ تا داخل كابين و دو تا بار .
    حالا سوالم اينه checked bag همون چمدان براي قسمت بار است؟
    به نظرتون خيلي غير معمول نيست اين تعداد چمدان !!؟
    اينم سايتشه
    https://www.britishairways.com/en-gb...age-essentials

سلام. من برای 31 آگوست تا 1 سپتمبر باید بلیط تهیه کنم برای مونترال. چند تا سوال داشتم و امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید. اول اینکه آیا لازمه بلیط رفت و برگشت تهیه کنم؟ من ویزای دانشجویی گرفتم. دوم اینکه چه پروازی رو پیشنهاد میدید که از نظر قیمت مناسب باشه؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidaup نمایش پست ها
    من می خوام با این پرواز از اروپا برم کانادا. تقریبا 8 ساعت پروازه. به همین خاطر می خواستم بدونم چه جور پروازیه. ممنون از پاسختون
    تجربه شخصی من با این هواپیمایی جالب نبود
    ما چند ماه پیش به خاطر یه سری مشکل که تو راه برامون پبش اومد، دقیقا یک ساعت قبل پرواز رسیدیم فرودگاه پورتو و در کمال تعجب دیدیم کانتر رو بسته بودن و هیچ کس هم تو فرودگاه نبود که به ما کمک کنه (اصولا تو اون فرودگاه دفتر یا نمایندگی نداشتن). در نتیجه هواپیما با نیم ساعت تاخیر جلو چشمان ما پرواز کرد و رفت. تو همون یک ساعت و نیم که تو فرودگاه بودیم با دفتر Air transat تو مونترال تماس گرفتیم. به هیچ وجه زیر بار نمی رفتن که کانتر رو چند دقیقه زودتر بستن و می گفت شما دیر رسیدین. مجبور شدیم یه بلیط دیگه از یه ایرلاین بخریم و برگردیم. جالب اینجاست که Azores airline (ایرلاین دوم) 40 دقیقه قبل پرواز برامون کارت پرواز رو هم صادر کرد و خیلی همکاری کردن.
    خلاصه اینکه اگر با این قبیل ایرلاین ها سر و کار دارین، خیلی زود برین فرودگاه و اصلا هم انتظار پشتیبانی ازشون نداشته باشید.

پرواز دو استاپه برای سفر از تهران به مونترال با ویزای تحصیلی اوکی هست؟ اگر در لندن توقف داشته باشه ویزا میخاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh25 نمایش پست ها
    پرواز دو استاپه برای سفر از تهران به مونترال با ویزای تحصیلی اوکی هست؟ اگر در لندن توقف داشته باشه ویزا میخاد؟
    سلام
    بستگی به مسیرتون داره
    شنگن لندن مشکلی نداره