نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2 از 2191 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

معمولا 1ماه قبل از پرواز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

سلام،
    کسی هست که برای ادمونتن مسیر ارزان سراغ داشته باشه.
    من از آژانس قیمت گرفتم: 1080000 تومن( یه طرفه- تهران-لندن- ادمونتن)

ممنون

از پرواز هاي ايتاليا استفاده كن خيلي ارزونتره
    (براي تورنتو رو مطمعنم كه حداقل 300-400 تومن دو طرفش با لندن فرق داشت)
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

من برای ونکوور بليط با قيمت مناسب و ميزان بار مناسب و layover کم می خوام! دوستان معمولاً KLM رو پيشنهاد می کنند. می خوام ببينم درسته؟ (برای 20 تا 30 اگوست)

در ضمن دوستانی که تجربه دارند لطفاً بگن اگه آدم بليط First Class بگيره که حجم باری که می تونه ببره بيشتر بشه بهتره يا اينکه بقيه وسائلشو با پست بفرسته!؟
    (من هر جوری فکر می کنم نمی تونم بعضی از لوازمم رو با خودم نبرم!)

من سه تا قيمت گرفتم:

British Airlines: 1,095,000 Toman
    Iran Air: 1,000,000 Toman
    Lufthansa: 1,320,0000 Toman

من Turkish Airlines رو نپرسيدم بعضی ها ميگن هم قيمتش خوبه و هم سرويسش به نسبت بد نيست!
    در ضمن layover ها هم در تاريخ های مختلف فرق داشت! ايران اير هم ايران به لندن و لندن به ونکوور می ره!

کسی از قیمتهای بلیت برای کلگری خبر داره؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

0hamed0
    Guest

مشکل اینه که از ایتالیا که ادمونتون نمیره! یه پرواز اضافه هم باید از تورنتو به ادمونتون بریم که بعیده ارزونتر در بیاد.

من رفتم یه آژانس گفتش از آمستردام برو بعد دیدش که ویزای ترانزیت می خواد که هزینه اش یکی میشه. کسی هیچ ایده ای نداره؟ اینطوری که خیلی گرونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedi_sarvi

من از آژانس قیمت گرفتم: 1080000 تومن( یه طرفه- تهران-لندن- ادمونتن)
    من کل مسیرهارو چک کردم. این از همه ارزونتره!

تنها مسیر ادمونتون تهران لندن ادمونتونه ! که هم با british میشه رفت هم با Iran Air . مسیر های دیگه ی زیادی به Calgary هست ! اگه چهار پروازه هم بخواین با KLM هم مثل اینکه می شه ولی نمی صرفه و آدم خورد و خمیر می شه ! با قطار هم می شه از Calgary رفت ادمونتون ولی کسی که بار اولشه پیشنهاد نمیشه !
    The things you own end up owning you

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    تنها مسیر ادمونتون تهران لندن ادمونتونه ! که هم با british میشه رفت هم با Iran Air . مسیر های دیگه ی زیادی به Calgary هست ! اگه چهار پروازه هم بخواین با KLM هم مثل اینکه می شه ولی نمی صرفه و آدم خورد و خمیر می شه ! با قطار هم می شه از Calgary رفت ادمونتون ولی کسی که بار اولشه پیشنهاد نمیشه !
    Voidpointer عزیز، این جریان کلگری چیه؟ اگه واقعا ارزونتر در میاد (برای ادمونتون)من هستما! مسیر کلگری ادمونتون 2-3 ساعت که بیشتر نیست. میشه بگی کلگری از کجا میره و در مقایسه با ادمونتون (1100000 تومن) چقدار ارزونتر در میاد؟ اگه قابل ملاحظه است بریم رزرو.