نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2001 از 2191 نخستنخست ... 100115011901195119911992199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007200820092010201120512101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,001 تا 20,010 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط DARDAR نمایش پست ها
    توی بحث بلیط و سفر مهم نیست ولی چون یکی از فاکتورهای مهم اثبات حضور یا عدم حضور در کانادا زمان ورود تو فرودگاههای کانادا و یا برای تمدید pr یا سیتیزن شدن کنترل مهر ورود به ایرانه(کانادا مهر خروج نمیزنه)از این جهت برام جالبه بدونم!! چون اگه مهر ورود نزنن از ترجمه پاسپورت،قضیه خروج از کانادا قابل کشف و اثبات نیست!!
    مگه موقع خروج پاسپورت رو اسکن نمیکنن؟!

سلام.ممکنه بگید کدام ایرلاین به ونکوور بیشترین امکان حمل بار را به مسافر میدهد؟برای ماه ژانویه قیمتها چقدر است؟ قبل و بعد از تعطیلات آیا فرق دارند؟ چقدر؟ اگر یک چمدان اضافه شود اضافه بارش چقدر میشه؟ ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام.ممکنه بگید کدام ایرلاین به ونکوور بیشترین امکان حمل بار را به مسافر میدهد؟برای ماه ژانویه قیمتها چقدر است؟ قبل و بعد از تعطیلات آیا فرق دارند؟ چقدر؟ اگر یک چمدان اضافه شود اضافه بارش چقدر میشه؟ ممنون از پاسختون
    سلام
    منظور از بار بار مجانی هست وگرنه با هر الاینی هر چقدر میخواهید میتونید بار ببرید
    همه ارلاین ها از مبدا ایران به ونکوور نفری دو بسته 23 کیلویی هست به غیر از بریتیش که یک بسته هست
    از 15 دسامبر تا 15 ژانویه جزو هایسیزن محسوب میشه
    چمدان سوم اضافه حدود 200 دلار و دوم اضافه روی بریتیش 90 دلار هست

Junior Member

سلام.من وهمسرم ویزای توریستی داریم ولی من تنها میخوام به ونکوور سفر کنم واولین بارم هست.مدارک چی باید همراهم باشه؟یه جا خوندم پرینت حساب.لطفا هرچی لازمه بهم بگید.ضمنا دوتاهارد کامپیوتر همراهم هست.ایرادنمیگیرن؟

سلام اقای پیرسون، برای اواخر نوامبر از مونترال به تهران و برگشت دوهفته بعد ، کدام پرواز را پیشنهاد میکنید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون، برای اواخر نوامبر از مونترال به تهران و برگشت دوهفته بعد ، کدام پرواز را پیشنهاد میکنید ؟
    ترکیش بهترین نرخ رو میده فعلن 2/780 میلیون تومان

Junior Member

سلام، لطفا یه پرواز با شرایط زیر برای تهران، تورنتو ، رفت و برگشت پیشنهاد میدید:
    - رفت ۳۰ دسامبر، برگشت ۶ ژانویه، با استاپ کوتاه بخصوص در رفت، مثلا حدود ۴، ۵ ساعت، ولی استاپ برگشت طولانی تر هم بود اشکالی نداره، در ضمن شنگن هم ندارم
    - ما الان ویزا نداریم و رزرو رو برای اقدام ویزا هم میخام ولی ترجیح میدیم زودتر بلیط رو نهایی کنیم چون برای امتحان داریم میریم، میخوایم خیالمون راحت باشه، البته در صورتی که ویزا ندن، کنسل باید بکنیم، بخاطر همین امکان کنسلی هم باید داشته باشیم
    - ترجیحم اینه که با شتاب بتونم پرداخت کنم ولی اگر نشد ویزا کارت شخص دیگه ای رو دارم که بتونم باهاش پرداخت کنم
    فعلا از یه سایت آنلاین ایرانی رزرو کردم، رفت تهران، آمستردام، تورنتو و برگشتش تورنتو، پاریس، تهران، برای دو نفر حدود ۷۶۰۰ هستش و در صورت کنسلی تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز هم ۲۰۰ دلار هزینه کنسل هستش، همین خوبه اوکی کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elchin نمایش پست ها
    سلام، لطفا یه پرواز با شرایط زیر برای تهران، تورنتو ، رفت و برگشت پیشنهاد میدید:
    - رفت ۳۰ دسامبر، برگشت ۶ ژانویه، با استاپ کوتاه بخصوص در رفت، مثلا حدود ۴، ۵ ساعت، ولی استاپ برگشت طولانی تر هم بود اشکالی نداره، در ضمن شنگن هم ندارم
    - ما الان ویزا نداریم و رزرو رو برای اقدام ویزا هم میخام ولی ترجیح میدیم زودتر بلیط رو نهایی کنیم چون برای امتحان داریم میریم، میخوایم خیالمون راحت باشه، البته در صورتی که ویزا ندن، کنسل باید بکنیم، بخاطر همین امکان کنسلی هم باید داشته باشیم
    - ترجیحم اینه که با شتاب بتونم پرداخت کنم ولی اگر نشد ویزا کارت شخص دیگه ای رو دارم که بتونم باهاش پرداخت کنم
    فعلا از یه سایت آنلاین ایرانی رزرو کردم، رفت تهران، آمستردام، تورنتو و برگشتش تورنتو، پاریس، تهران، برای دو نفر حدود ۷۶۰۰ هستش و در صورت کنسلی تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز هم ۲۰۰ دلار هزینه کنسل هستش، همین خوبه اوکی کنم؟
    ممنون
    سلام
    خیر اصلن خوب نیست
    بدترین بلیت ممکن رو برای کنسل کردن انتخاب کردین با ماکزمیم جریمه و استرداد پول بلیت بعد از دو ماه
    ضمنن بلیتی که امکان کنسل کردن رو داره آنلاین نمیخره کسی
    راهنمایی بیشتر خواستید پیام خصوصی بدید

Junior Member

برای شیراز ونکووراز دسامبر بمدت ۴ماه کدام پرواز پیشنهاد میکنید؟لوفتانزا از تهران گرونتر از ترکیش از شیراز هست ولی خوبیش اینه که فقط یک استاپ داره.

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

دوستان آیا کسی در مورد کیفیت پریمیوم اکانامی لوفتانزا تجربه داره؟ به نسبت بیزنس و اکانامی چطور بوده؟
    من مایل هستم که برای اوایل نوامبر یا دسامبر (برگشت اوایل آپریل) بلیت تهران به ونکوور بگیرم و الان قیمت پریمیوم اکانامی لوفتانزا حدود 2300 دلار کاناداست و قیمت بیزینس بریتیش ایرویز حدود 2800 دلار (بیزنس لوفتانزا بالای 4000 هست) فضای نشستن در هواپیما برام بیشتر از بار اهمیت داره (میدونم بریتیش یک تکه بار مجانی داره و وای فای هم نداره) اما وای فای مساله است و تجربه پریمیموم اکانامی رو ندارم. اگر کسی از دوستان تجربه دارن با هرکدوم از این ایرلاینها خوشحال میشم بشنوم.